GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φρενα...

+35
csaris
JOHN4589
msgt
vauxascoupe
iliasGT
SESARE
basilisgt2
DIMI
yannis-supras
drh
Kyriakos
AXELOS
ace
gratipa
diogo
Gregory
Aloperidin
MEGAS
lolosgp
Beballer
Apostolis
johnnys
emik
dartman1980
gio
paf
Johny26
paradisos
Geo GT
Petr@n
Arab
Kagem
Vagos
Nasos
lazanton
39 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Gregory Τρι Μάης 18, 2010 4:09 pm

Κατι για διπιστονη θυμαμαι... 300 ειναι πολυ καλα!
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Johny26 Τετ Μάης 19, 2010 1:02 am

Στην τελευταια μου συνομιλια με Galfer πριν κανα μηνα, με διαβεβαιωσαν οτι για πισω δεν εχουν καμια λυση. Μονο για μπροστα ειχαν τις δυο γνωστες λυσεις...
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  johnnys Τετ Μάης 19, 2010 2:23 am

Μόνο για δαγκάνα μας είχαν πει. Ας το επιβεβαιώσει κάποιος που ήταν μαζί.
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  basilisgt2 Πεμ Μάης 20, 2010 10:36 pm

καλησπερα οποιος ενδιαφερεται για τα XYZ 6 πιστονα ο αντιπροσωπος στην Ελλαδα ειναι:www.geartech.gr

basilisgt2
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Join date : 08/04/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : PERISTERI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  yannis-supras Παρ Μάης 21, 2010 1:34 am

Παιδια πηγα εχθες στη Galfer στη Μεταμορφωση και τους ρωτησα τι υπαρχει γενικοτερα σαν επιλογη για πισω. Εκτος του οτι ο φιλος-τεχνικος εκει μου ειπε οτι "αμα βαλεις τα ζωωδη εξαπιστονα μπροστα με 355mm δισκο, εισαι υπερ-καλυμενος, δε θες τιποτα για πισω - No ) προτεινε επισης οτι αμα θες να μη μπαινει το ABS με το παραμικρο στα λιγα χλμ. μεσα στη πολη, βγαζεις απλα την ασφαλεια του ΑBS και το καταργεις και ησυχαζει το κεφαλι σου, οπως εκανε και ο ιδιος στη BMW του οπως μου ειπε affraid cyclops ...

Περαν των..."συμβουλων" του, στο διαταυτα: αφου πηρε τηλεφωνο και στα κεντρικα στη Λυκοβρυση και ρωτησε μπροστα μου, η απαντηση ειναι η εξης: δεν υπαρχει επιλογη διπιστονης δαγκανας με χειροφρενο για το GT, μονο full custom kit με τετραπιστονη δαγκανα με χειροφρενο, που ομως λογω του οτι το ελαχιστο παχος δισκοπλακας που μπορει να δουλεψει ειναι μεγαλυτερο των 18mm των στοκ δισκων (η της επιλογης των μεγαλυτερων δισκων 290mm του Vectra ποι εχουν 20mm παχος) θα χρειαζοταν και δικη τους δισκοπλακα. Υπηρχε πιθανοτητα να ειχαν καταλληλη μονομπλοκ δισκοπλακα αλλα αν οχι τοτε μονο διαιρουμενη με αλουμινενια καμπανα. Ενδεικτικες τιμες: €500 οι δαγκανες, €900 με μονομπλοκ δισκους (320mm ισως) και αν χρειαζοταν διαιρουμενη δισκοπλακα βεβαιως τοτε ανεβαιναμε κι αλλο!

Μου ειπε οτι θα με επαιρνε τηλ. σημερα κατα τις 11 για να μου πει στανταρ τιμες για τα παραπανω αλλα δεν...ακομα περιμενω.

Αυτα δυστυχως απο Galfer... No


Έχει επεξεργασθεί από τον/την yannis-supras στις Παρ Μάης 21, 2010 2:28 am, 1 φορά
yannis-supras
yannis-supras

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Join date : 13/04/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Arab Παρ Μάης 21, 2010 1:52 am

τις προσωπικές του προτάσεις (το πρώτο μέρος του ποστ σου Γιάννη) δεν τις σχολιάζω καν gaah ....

τώρα γ την λύση του πίσω φρένου, αφενός νομίζω ότι πάει πάρα πολλά, αφ ετέρου ο πρώτος π θα το δοκιμάσει, θα είναι το ινδικό χοιρίδιο κ πολύ φοβάμαι ότι είναι ρίσκο όσον αφορα το αποτέλεσμα...

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  yannis-supras Παρ Μάης 21, 2010 2:52 am

Arab έγραψε:τις προσωπικές του προτάσεις (το πρώτο μέρος του ποστ σου Γιάννη) δεν τις σχολιάζω καν gaah ....
Χαχαχααχ μα γιατι, πες κατι...κερνα τουλαχιστον μια πιτσα, εναν καφε, ενα παγωτο........bounce rabbit


Arab έγραψε:τώρα γ την λύση του πίσω φρένου, αφενός νομίζω ότι πάει πάρα πολλά, αφ ετέρου ο πρώτος π θα το δοκιμάσει, θα είναι το ινδικό χοιρίδιο κ πολύ φοβάμαι ότι είναι ρίσκο όσον αφορα το αποτέλεσμα...

Γιωργο το ινδικο χοιριδιο εβρεθη...Ουτως η αλλως θα κανω κατι με τα φρενα. Θα βαλω τους δισκους του Vectra με εξαπιστονες δαγκανες Wilwood εμπρος (ας ειναι καλα η προικα του RX7 Very Happy ) και πισω θα βαλω παλι τους δισκους απο το Vectra με υψηλοτερης τριβης τακακια απο οτι εμπρος (πχ. green stuff μπροστα - red stuff πισω η DS2500 μπροστα - DS3000 πισω) στις στοκ δαγκανες με ανταπτορες. Εχω ηδη παρει σωληνακια υψηλης και βεβαια θα γινει και αλλαγη υγρου φρενων.

Να πω την αληθεια μου θα ηθελα κατι πιο δραστικο για πισω (320-330mm δισκοπλακα με Brembo διπιστονες τουλαχιστον) αλλα ειπα να μην υπερβαλλω τοσο σε κοστος για τη χρηση και τη διαρκεια που θελω το αυτοκινητο!

Πιστευω παντως πως και ετσι θα ειναι ουσιαστικη η βελτιωση. Βεβαια επειδη τωρα θα βαλω και φρεσκα λαστιχακια θα ειναι λιγο δυσκολο να καταλαβουμε απο τι ακριβως θα προελθει η μεγαλυτερη βελτιωση αλλα ιδωμεν...
yannis-supras
yannis-supras

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Join date : 13/04/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Arab Παρ Μάης 21, 2010 5:09 am

τη διαρκεια π το θέλεις το αυτοκίνητο...νομίζω πρέπει ν την αναθεωρήσεις... Wink

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Gregory Παρ Μάης 21, 2010 5:33 am

Το θεμα πισω ειναι να δυναμωσουνε τα φρενα με διπιστονη και τακακι καλυτερο, το μεγεθος ειναι περισσοτερο και θεμα διαρκειας και αν τα μπροστα αντεχουν τα πισω δεν καταλαβαινουν και πολλα, αλλωστε τα brembo το σταματανε τελεια το αυτοκινητο και με μια ποιο σκληρη αναρτηση δεν θα γονατιζει τοσο κατι που θα με κανει να αναθεωρησω για πισω φρενο...
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Arab Σαβ Αυγ 21, 2010 5:57 pm

@ όσους έχουν βάλει ΠΙΣΩ τα EBC redstuff:
Πόσο πήγαν χωρίς τοποθέτηση, δλδ μόνο τα τακάκια?

thx

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Beballer Σαβ Αυγ 21, 2010 9:29 pm

Arab έγραψε:@ όσους έχουν βάλει ΠΙΣΩ τα EBC redstuff:
Πόσο πήγαν χωρίς τοποθέτηση, δλδ μόνο τα τακάκια?

thx

Εγώ είχα πάρει τα EBC yellowstuff για πίσω με 105Ε.

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  SESARE Παρ Σεπ 03, 2010 5:00 pm

καλησπέρα και καλό φθινόπωρο... επειδή μου έβγαλε ένδειξη "BRAKE FLUID LOW" και βαριέμαι να πηγαίνω στην αντιπροσωπία... ξέρει κανείς τι υγρό φρένων πρέπει να συμπληρώσω; DOT 3 ή DOT 4; Το manual του Saturn Sky λέει DOT 3, αλλά όλα τα βενζινάδικα έχουν από DOT 4 και πάνω και μου λένε ότι το DOT 3 είναι παλιότερος τύπος...
SESARE
SESARE
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Join date : 03/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Johny26 Παρ Σεπ 03, 2010 5:08 pm

Τηλεμαχε επειδη και εμενα μου χει βγαλει αυτη την ενδειξη, δεν φταει το υγρο, φταει το οτι εχουν φαγωθει πολυ τα τακακια και θελουν αλλαγμα!! πηγα και εγω μηπως συμπληρωσω αλλα αυτο ειναι επικινδυνο γιατι σου δινει την ψευδαισθηση οτι εχεις τακακι και στο τελος θα τριφτει μεταλο με μεταλο. τσεκαρε τα τακακια σου... μαλλον αυτα θελουν αλλαγμα και μολις τα αλλαξεις θα ξανασηκωθει η σταθμη των υγρων και δεν θα χεις προβλημα. Τωρα αν εχεις ψωμι ακομα στο τακακι τοτε το κοιταμε παλι.

for the record παντως DOT 4 βαζουμε στα μαμα φρενα.
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  SESARE Παρ Σεπ 03, 2010 5:35 pm

thnx Γιάννη... ρε γμτ φαίνονται να έχουν ακόμα πολύ φαΐ... εξάλλου έχω κάνει 13000 χλμ και σε άλλα 2000 θα το πάω για service... τώρα άμα ακούσω σίδερο με σίδερο πιστεύω να προλάβω να το πάω μέχρι το συνεργείο χωρίς να κάνω ιδιαίτερη ζημιά στους δίσκους...
SESARE
SESARE
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Join date : 03/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Arab Παρ Σεπ 03, 2010 6:23 pm

αυτό π λέει ο J26 είναι σωστό, αλλά αν έχεις κάνει μόνο 13Κ χλμ...δύσκολο ν του έχεις φάει τα τακάκια, εκτός κ αν πηγαίνεις αέρα όλη την ώρα με οριακά φρεναρίσματα.
νομίζω ότι το καλύτερο είναι ν το πας αντιπροσωπεία.
γτ το λέω? είσαι προφανώς μες στην εγγυηση κ αν έχει πέσει η στάθμη των υγρών ίσως θα πρέπει ν κοιτάξουν γ κάποια ενδεχόμενη διαρροή η οποία θα πρέπει να καλυφθεί από εγγύηση.
αν απλά έχουν φαγωθεί τα τακάκια, θα πρότεινα ν μην αλλάξεις με της αντιπροσωπείας. είναι αδικαιολόγητα ακριβά.

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Beballer Παρ Σεπ 03, 2010 10:46 pm

Arab έγραψε:αυτό π λέει ο J26 είναι σωστό, αλλά αν έχεις κάνει μόνο 13Κ χλμ...δύσκολο ν του έχεις φάει τα τακάκια, εκτός κ αν πηγαίνεις αέρα όλη την ώρα με οριακά φρεναρίσματα.

Εγώ παιδιά άλλαξα στα 12500χλμ τα μαμά τακάκια (και μπροστά και πίσω) και δεν είχε μείνει καθόλου πάστα πάνω τους! Έβαλα τα ebc yellow stuff και τώρα μετά από 16000χλμ θέλουν πάλι αλλαγή! Μήπως δεν φταίει αποκλειστικά το μαμά τακάκι που τρώγεται τόσο γρήγορα αλλά φταίνε και οι δίσκοι??

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Vagos Παρ Σεπ 03, 2010 10:53 pm

Σπυράκο δεν φταίει η δισκόπλακα όσο πατάς τρώγεται. Very Happy Very Happy
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Beballer Παρ Σεπ 03, 2010 11:00 pm

Vagos έγραψε:Σπυράκο δεν φταίει η δισκόπλακα όσο πατάς τρώγεται. Very Happy Very Happy

Σσσσσσσσ κάποιοι δεν με ξέρουν, μη με δίνεις έτσι στεγνά Laughing Laughing Τώρα πέρα από την πλάκα ότι και αν βάλεις θα τρώγεται απλά με κάτι aftermarket θα έχεις καλύτερη απόδοση και λίγο μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε καλύτερη τιμή οπότε μην το σκεφτείς καν για τα μαμά τακάκια ξανά Very Happy

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Vagos Παρ Σεπ 03, 2010 11:38 pm

Laughing Laughing Δεν ξέρω τίποτα δεν είδα τίποτα.

Τελικά φίλε τώρα που θα χρειαστείς να αντικαταστήσεις τακάκια πώς θα κινηθείς πάλι τα ίδια που είχες? και μα λάστιχα θα κάνεις καμία κίνηση από χειμώνα ?
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Beballer Σαβ Σεπ 04, 2010 12:33 am

Vagos έγραψε: Laughing Laughing Δεν ξέρω τίποτα δεν είδα τίποτα.

Τελικά φίλε τώρα που θα χρειαστείς να αντικαταστήσεις τακάκια πώς θα κινηθείς πάλι τα ίδια που είχες? και μα λάστιχα θα κάνεις καμία κίνηση από χειμώνα ?

Τα τακάκια σίγουρα θα είναι ebc απλά λέω να δοκιμάσω και τα κόκκινα. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη... Τώρα για λάστιχα πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω. Το πιθανότερο μέχρι Νοέμβριο να τα έχω αλλάξει αν και έχουν ψωμί ακόμη αυτά που φοράω. Θα φροντίσω να γίνουν καραφλά μέχρι να αλλαχθούν Laughing

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Arab Σαβ Σεπ 04, 2010 2:35 am

Beballer έγραψε:Εγώ παιδιά άλλαξα στα 12500χλμ τα μαμά τακάκια (και μπροστά και πίσω) και δεν είχε μείνει καθόλου πάστα πάνω τους! Έβαλα τα ebc yellow stuff και τώρα μετά από 16000χλμ θέλουν πάλι αλλαγή! Μήπως δεν φταίει αποκλειστικά το μαμά τακάκι που τρώγεται τόσο γρήγορα αλλά φταίνε και οι δίσκοι??
affraid affraid affraid affraid
εσενα Σπύρο πρέπει ν σε βάλουν σαν δοκιμασία στον τελικό του Wipeout!!! ποιος θ αντέξει περισσότερο συνοδηγός μαζί σου, πριν ν φωνάξει "Θέλω τη μαμά μουουουουουου!!!"
Πέρα απ την πλάκα, θεωρώ Σπύρο πως αφού το φρενάρισμά σου ειναι τόσο έντονο, καλό είναι ν πας σε 4 πίστονες μπροστά μαμά διαστάσεις ή μια άλλη αναβάθμιση στα φρενα. αφού το κάνεις π τ κάνεις, ν το ευχαριστιέσαι κιόλας...

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  Beballer Σαβ Σεπ 04, 2010 3:22 am

Σίγουρα Γιώργο αυτή θα ήταν η καλύτερη λύση αλλά χρειάζεται αρκετό ψάξιμο και χρήμα. Έπειτα υπάρχει και η επιλογή μεγαλύτερης ζάντας οπότε περισσότερες εναλλακτικές στα φρένα αλλά και πάλι απαιτούνται αυτά που προανέφερα. Κάποια στιγμή στο μέλλον θα γίνει αυτή η κίνηση αλλά προς το παρόν αρκούμαι στο να αλλάζω τακάκια πιο συχνά Very Happy

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  gio Τρι Σεπ 07, 2010 12:52 am

Johny26 έγραψε:Τηλεμαχε επειδη και εμενα μου χει βγαλει αυτη την ενδειξη, δεν φταει το υγρο, φταει το οτι εχουν φαγωθει πολυ τα τακακια και θελουν αλλαγμα!! πηγα και εγω μηπως συμπληρωσω αλλα αυτο ειναι επικινδυνο γιατι σου δινει την ψευδαισθηση οτι εχεις τακακι και στο τελος θα τριφτει μεταλο με μεταλο. τσεκαρε τα τακακια σου... μαλλον αυτα θελουν αλλαγμα και μολις τα αλλαξεις θα ξανασηκωθει η σταθμη των υγρων και δεν θα χεις προβλημα. Τωρα αν εχεις ψωμι ακομα στο τακακι τοτε το κοιταμε παλι.

for the record παντως DOT 4 βαζουμε στα μαμα φρενα.

Σωστο για την περιπτωση που τα τακακια εχουν οντως τελειωσει...
Τα δικα μου ειχαν πολλη ζωη ακομη (σχεδον αλλη τοση) οταν μου εβγαλε το ιδιο μηνυμα,
στην αντιπροσωπεια αφου ελεγξαν ολο το κυκλωμα για τυχον διαροη κ ηταν ολα ενταξει,
απλα συμπληρωσαν υγρο,μεχρι να καλυφθει η διακλαδωση που εχει το παγουρακι.
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  iliasGT Τρι Σεπ 14, 2010 2:21 am

Ξέρει κανεις αν τα φρένα της brembo έρχονται κουτί στο GT χωρίς αποστάτες (στη μαμα ζάντα)?http://www.lexmaul.de/cms/
iliasGT
iliasGT
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 486
Join date : 03/08/2009
Ηλικία : 37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φρενα... - Σελίδα 9 Empty Απ: Φρενα...

Δημοσίευση  iliasGT Τρι Σεπ 14, 2010 3:06 am

NikK έγραψε:Απο οτι θυμαμαι κουτι δεν ερχονται, θελουν αποστατες.
Τhanx!!!
iliasGT
iliasGT
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 486
Join date : 03/08/2009
Ηλικία : 37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης