GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

+20
lazanton
Beballer
paradisos
dartman1980
lolosgp
diogo
basilisgt2
Gregory
iliasGT
AXELOS
Leoniums
gratipa
Johny26
gio
atanaz
Arab
Kagem
paf
johnnys
MEGAS
24 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  basilisgt2 Τρι Απρ 20, 2010 3:39 am

NikK έγραψε:1. Leoniums.......Diffuser - Spoiler - Μασκα
2. johnnys.........Diffuser
3. Paf...............Diffuser
4. Kagem...........Diffuser
5. Arab.............Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
6. Atanaz..........Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
7. gio...............Spoiler (Irmscher) - Μασκα
8. Johny26........Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Φρυδακια
9. Gratipa.........Diffuser
10. iliasGT.........Spoiler (Irmscher) - Φρυδακια
11. lolosgp........Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια (εμπρος & πισω)
12. NikK......... Spoiler ( Irmscher )
13.basilisgt2....... φρυδακια

basilisgt2
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Join date : 08/04/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : PERISTERI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Leoniums Τρι Απρ 20, 2010 4:11 am

basilisgt2 έγραψε:13.basilisgt2....... φρυδακια
Φιλε Bill και οι υπολοιποι ενημερωνω την 1η σελιδα Wink
Leoniums
Leoniums
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 380
Join date : 29/09/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  basilisgt2 Τρι Απρ 20, 2010 4:16 am

Leoniums έγραψε:
basilisgt2 έγραψε:13.basilisgt2....... φρυδακια
Φιλε Bill και οι υπολοιποι ενημερωνω την 1η σελιδα Wink
καλησπερα οκ το ειδα ....

basilisgt2
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Join date : 08/04/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : PERISTERI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  diogo Τρι Απρ 20, 2010 4:56 am

Leoniums έγραψε:
NikK έγραψε:Δεν νομιζω πως θα ταιριαζε με την αγριαδα του GT
Αν και δεν θελω....
θα συμφωνησω lol!

Παντως οντως αυτη πιστευω ταιριαζει περισσοτερο.
Πιο στυλατη θα ελεγα και βασικα ακολουθει καλυτερα τις καμπυλες του αυτοκινητου μας. Απο τα φωτα και κατω ο προφυλακτηρας κατεβαινει καθετα. Ισως εαν ειχε κλιση και αυτος πχ σαν της ''μουρης'' του αυτοκινητου τοτε ισως να ταιριαζε καλυτερα ενας μυτερος σαν της Irmcsher. Γνωμες παντα.
ΠΑρολα αυτα θα ακολουθησω τους πολλους Wink. Μια φωτο με κοκκινο GT δεν υπαρχει ρε γμτ??

δεν ειναι και τοσο καθετο το σποιλερ.απλα δεν προεξεχει τοσο πολυ οσο του irmcsher και ειναι πιο λεπτο και πιο μαζεμενο σε διαστασειs

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 26069612

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 75996389


Έχει επεξεργασθεί από τον/την diogo στις Τρι Απρ 20, 2010 6:33 am, 1 φορά

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  dartman1980 Τρι Απρ 20, 2010 5:18 am

Καλημερα και απο μενα !!! Καταρχας οχι απλα ενα μεγαλο μπραβο , αλλα πραγματικα συγχαρητηρια στο Leo που τρεχει για να μας κανει μαγκες ολους και παιρνει τιμες πραγματικα απαιχτες .

Απο κει και περα με τη τωρινη κατασταση που επικρατει εγω ειμαι μεσα 100% για το Difusser , για τη μασκα ισως θα πρεπει να δω ενα σχεδιο για να μπορεσω να αποφασισω διοτι απλα μια ισια νικελ δε θα μου αρεσε και τελος για το κατω μπροστα σποιλερ αν μπορεις να παρεις μια τιμη για αυτο που θα παραθεσω κατω στη φωτογραφια θα σου ημουν ευγνωμον διοτι η irmscher κατα την αποψη μου οταν ο βελτιωτης την εφτιαχνε μαλλον ειχε καποιο αλλο αμαξι στο νου του.

Leo σ'έυχαριστουμε πολυ !!!

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 24557_372738391584_659091584_3579370_5342492_n
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Leoniums Τρι Απρ 20, 2010 12:31 pm

Ισως και κατι σαν κι αυτο να ταιριαζε πολυ περισσοτερο. Φυσικα Γνωμες ειναι αυτες. Της irmscher δεν ειναι ασχημο ισως απλα πιο εντονο σε ανοιχτα χρωματα. Στο μαυρο δεν χτυπαει τοσο πολυ οσο στα αλλα
Leoniums
Leoniums
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 380
Join date : 29/09/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  paradisos Τρι Απρ 20, 2010 5:00 pm

Να ρωτήσω κάτι...

θα υπάρχει άκρη στο μέλλον για κάτι εάν θελήσουμε??...δηλ να πούμε θέλουμε 2 κομμάτια θα μπορούμε να τα έχουμε?
paradisos
paradisos
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 536
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Leoniums Τρι Απρ 20, 2010 5:06 pm

paradisos έγραψε:Να ρωτήσω κάτι...

θα υπάρχει άκρη στο μέλλον για κάτι εάν θελήσουμε??...δηλ να πούμε θέλουμε 2 κομμάτια θα μπορούμε να τα έχουμε?
Φυσικα. Απο την στιγμη που φτιαχτει το καλουπι ξανα παραγγελνουμε οποτε θελουμε.
Τορα σε τι τιμη δεν ξερω.
Οπως ξερουμε ολοι μας (και η εταιρια αυτη) το αμαξι μας δεν κυκλοφορει κατα χιλιαδες. Οποτε θα πρεπει να βαλει το καλουπι ξανα στην μηχανη του για να ωγαλει 1 η και 2 τεμ. Τουλαχιστον τα ειδη καλουπιων που χρησιμοποιω εγω στην εταιρια που εργαζομαι, δεν συμφερουν για 1 και 2 τεμ.
Παραδειγμα: 10 δευτερα για την κατασκευη των 2 τεμ και 1-2 ωρες για το σεταρισμα της πρεσσας.
Γι αυτο καλο ειναι εαν καποιοι ενδιαφερονται και απλα δεν ειναι σιγουροι ας το πουνε. Ειμαι σιγουρος πως η τιμη θα ειναι εξευτελιστικη εαν μπορεσουμε και μαζευτουμε πολλοι!!! Ηδη οι τιμες που μας εδωσαν για 10 Σετ και οχι πχ 20 ειναι πολυ καλες.
Leoniums
Leoniums
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 380
Join date : 29/09/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Leoniums Τρι Απρ 20, 2010 5:11 pm

dartman1980 έγραψε:Καλημερα και απο μενα !!! Καταρχας οχι απλα ενα μεγαλο μπραβο , αλλα πραγματικα συγχαρητηρια στο Leo που τρεχει για να μας κανει μαγκες ολους και παιρνει τιμες πραγματικα απαιχτες .

Απο κει και περα με τη τωρινη κατασταση που επικρατει εγω ειμαι μεσα 100% για το Difusser , για τη μασκα ισως θα πρεπει να δω ενα σχεδιο για να μπορεσω να αποφασισω διοτι απλα μια ισια νικελ δε θα μου αρεσε και τελος για το κατω μπροστα σποιλερ αν μπορεις να παρεις μια τιμη για αυτο που θα παραθεσω κατω στη φωτογραφια θα σου ημουν ευγνωμον διοτι η irmscher κατα την αποψη μου οταν ο βελτιωτης την εφτιαχνε μαλλον ειχε καποιο αλλο αμαξι στο νου του.

Leo σ'έυχαριστουμε πολυ !!!

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 24557_372738391584_659091584_3579370_5342492_n
Δεν ξερω κατα ποσο σε συμφερει να βγαλει η εταιρια αυτη ενα καλουπι για ενα τεμ....
Εγω σε βαζω στην λιστα σαν steinz και σε περιπτωση που θελησουν κι αλλοι το συγκεκριμενο σχεδιο το ξαναβλεπουμε.
Leoniums
Leoniums
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 380
Join date : 29/09/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  basilisgt2 Τρι Απρ 20, 2010 6:10 pm

Leoniums έγραψε:Καλημερα σε ολους.
Μιας και ειναι αρκετα τα ατομα τα οποια ενδιαφερονται για την αγορα των παραπανων, εκανα μια μικρη ερευνα αγορας για την κατασκευη τους απο εμας.
Ηρθα σε επικοινωνια με μια εταιρια που το αντικειμενο της ειναι η αναπτυξη προιοντων για αυτοκινητα.
Το υλικο ειναι ABS (πλαστικο ιδιο με αυτο που κατασκευαζονται οι περισσοτεροι προφυλακτηρες κτλ στα αυτοκινητα).
Τα παιδια εκει μου ειπανε πως μπορουν να μας φτιαξουν οτι θελουμε ή και ακομα να αναπτυξουμε ενα δικο μας σχεδιο.
Η γνωση που εχουν ειναι μεγαλη οπως μου ειπανε και εχουν κανει κατα καιρους συνεργασια με πολλα club.
Σημερα λοιπον, μιας και ειναι πολυ κοντα στην εταιρια την οποια εργαζομαι, θα περασω απο εκει για να παρω μια εικονα τιμων.
Οσοι λοιπον ενδιαφερονται ας γραψουν εδω για ποιο accessoire και ποιο σχεδιο τους αρεσει περισσοτερο.
Ευχομαι να μαζευτουμε αρκετοι μιας και το κοστος σιγουρα δεν θα εχει καμμια σχεση με αυτο που ηδη μας ζητανε.

Edit:
Περασα και τα ειπα με τα παιδια και οι τιμες εχουν ως εξης:
ΛΙΑΝΙΚΗ
Diffuser:110,00€
Μασκα (ισια η κατι αλλο αλλα οχι σαν της steinmetz): 110,00€
Εμπρος Spoiler: 175,00€
Χονδρικη:
Σε περιπτωση που του παμε απο ενα τεμαχιο για αντιγραφη οι τιμες θα κυμανθουν γυρω στα 250€+- και για τα 3 (για 10 Σετ). Σε περιπτωση περισσοτερων Σετ τοτε αυτη θα μειωθει κι αλλο (200,00€+-).
Υπαρχει ενα επιπλεον κοστος η βαφη που απο οτι μου ειπε να υπολογιζουμε γυρω στα 150€+- (βαμμενα με βαση κωδ. αυτοκινητου και για τα 3), αλλα και παλι σε περιπτωση που ειναι περισσοτερα τα set, τοτε θα μειωθει και αυτη. Υπαρχει βεβαια η εναλλακτικη να τα βαψουμε και καπου αλλου.
Ολα τα παραπανω ειναι χωρις τπτ τρελα παζαρια και σιγουρα η τιμη τους ειναι ενδεικτικη διοτι πρεπει να τα εχουν μπροστα τους.
Ω... μπορουν να κανουν και την τοποθετηση απο οτι μου ειπαν (ενημερωτικα)
2o Ω... μπορουν να μας φτιαξουν και φρυδακια αμα καποιοι θελουν.

Edit2:
Σε περιπτωση που δεν μπορει καποιος που τα εχει ηδη βαλει να μας εξυπηρετησει, τοτε θα πρεπει να προβουμε στην παραγγελεια ενος τεμ απο το καθε ειδος που μας αρεσει και να μοιραστουμε ολοι μαζι το κοστος αυτου. Αν ομως δεν μας συμφερει οικονομικα αυτο, αλλα ειμαστε αρκετα τα ατομα τοτε (πιστευω) θα το σχεδιασει ο μηχανολογος τους εξ αρχης (μπορει να υπαρχει καποια χρεωση σε αυτη την περιπτωση). Ολα εχουν να κανουν με το ποσα ατομα θα μαζευτουμε.
Επιπλεον να ενημερωσω πως απο την στιγμη που αποφασισουμε και σε περιπτωση που εχει δειγμα απο εμας στα χερια του, χρειαζεται 3 μονο μερες για την παραγωγη τους + ενα αυτοκινητο για δοκιμες. Οσο για το αυτοκινητο μιας και ειναι διπλα απο την εταιρια που εργαζομαι και μιας και δεν το κινω καθημερινες του το αφηνω εγω.
Οσο για την εταιρια.... εκτος του οτι οι χωροι τους ηταν αψογοι και οι ανθρωποι τους καταπληκτικοι... μου εκανε εντυπωση πως μεχρι και δελτιο παραλαβης του αυτοκινητου ειπαν πως θα μου δωσουν.

Edit3:
Το ABS γι αυτους που δεν ξερουν ειναι πλαστικο το οποιο σε περιπτωση που το χτυπησεις το ζεσταινεις και ξανα επανερχεται στην αρχικη του θεση!!!

Οι τιμες για Group Buy ειναι θα ειναι χονδρικης!
Οτι ελεγα τις προαλλες τελικα ισχυει. Γιατι να τα σκασω στον καθε εμπορο και να μην τα προμηθευτω κατευθειαν απο την ''πηγη''?

Ξαναλεω πως με την εταιρια αυτη δεν εχω καμμια σχεση και ουτε παω να βγαλω καποιο κερδος.
***SITE***

1. Leoniums.......Diffuser - Spoiler -............... Μασκα - Φρυδακια
2. johnnys.........Diffuser
3. Paf...............Diffuser
4. Kagem...........Diffuser
5. Arab.............Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
6. Atanaz..........Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
7. gio...............---------- Spoiler (Irmscher) - Μασκα
8. Johny26........Diffuser - Spoiler (Irmscher) ---------- Φρυδακια
9. Gratipa.........Diffuser
10. iliasGT.........---------- Spoiler(Irmscher) ---------- Φρυδάκια
11. basilisGT2....--------------------------------------- Φρυδάκια
12. lolosgp........Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια (εμπρος & πισω)
13. Νικκ........... ---------- Spoiler
14. dartman1980.Diffuser -Spoiler (Steinz)
καλημερα εχει ψαχτει κανενας για μασπιεδες??

basilisgt2
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Join date : 08/04/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : PERISTERI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Arab Τρι Απρ 20, 2010 6:13 pm

τσεκαρε normsfiberglass και RK Sport γ μαρσπιέδες

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Johny26 Τρι Απρ 20, 2010 6:21 pm

http://www.saturnstyling.com/store/product_info.php?cPath=129_24_23_83&products_id=202
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  gio Τρι Απρ 20, 2010 6:21 pm

dartman1980 έγραψε:Καλημερα και απο μενα !!! Καταρχας οχι απλα ενα μεγαλο μπραβο , αλλα πραγματικα συγχαρητηρια στο Leo που τρεχει για να μας κανει μαγκες ολους και παιρνει τιμες πραγματικα απαιχτες .

Απο κει και περα με τη τωρινη κατασταση που επικρατει εγω ειμαι μεσα 100% για το Difusser , για τη μασκα ισως θα πρεπει να δω ενα σχεδιο για να μπορεσω να αποφασισω διοτι απλα μια ισια νικελ δε θα μου αρεσε και τελος για το κατω μπροστα σποιλερ αν μπορεις να παρεις μια τιμη για αυτο που θα παραθεσω κατω στη φωτογραφια θα σου ημουν ευγνωμον διοτι η irmscher κατα την αποψη μου οταν ο βελτιωτης την εφτιαχνε μαλλον ειχε καποιο αλλο αμαξι στο νου του.

Leo σ'έυχαριστουμε πολυ !!!

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 24557_372738391584_659091584_3579370_5342492_n

Αυτο φοραει ο vasilhsgt2
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  basilisgt2 Τρι Απρ 20, 2010 7:12 pm

gio έγραψε:
dartman1980 έγραψε:Καλημερα και απο μενα !!! Καταρχας οχι απλα ενα μεγαλο μπραβο , αλλα πραγματικα συγχαρητηρια στο Leo που τρεχει για να μας κανει μαγκες ολους και παιρνει τιμες πραγματικα απαιχτες .

Απο κει και περα με τη τωρινη κατασταση που επικρατει εγω ειμαι μεσα 100% για το Difusser , για τη μασκα ισως θα πρεπει να δω ενα σχεδιο για να μπορεσω να αποφασισω διοτι απλα μια ισια νικελ δε θα μου αρεσε και τελος για το κατω μπροστα σποιλερ αν μπορεις να παρεις μια τιμη για αυτο που θα παραθεσω κατω στη φωτογραφια θα σου ημουν ευγνωμον διοτι η irmscher κατα την αποψη μου οταν ο βελτιωτης την εφτιαχνε μαλλον ειχε καποιο αλλο αμαξι στο νου του.

Leo σ'έυχαριστουμε πολυ !!!

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 24557_372738391584_659091584_3579370_5342492_n

Αυτο φοραει ο vasilhsgt2
ναι αυτο φοραω...

basilisgt2
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Join date : 08/04/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : PERISTERI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  gio Τρι Απρ 20, 2010 7:23 pm

Johny26 έγραψε:http://www.saturnstyling.com/store/product_info.php?cPath=129_24_23_83&products_id=202

Να σε δω με λασπωτηρες και τι στον κοσμο.... What a Face geek
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Johny26 Τρι Απρ 20, 2010 7:32 pm

χαχαχα.. οχι δεν σκεφτομαι για μενα... γραψε λαθος... μπερδευτηκα. οταν ειπανε τα παιδια για μαρσπιε, με 18756 απλους συνηρμους πηγε ο νους μου στους λασπωτηρες... affraid Laughing Laughing
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  basilisgt2 Τρι Απρ 20, 2010 8:18 pm

NikK έγραψε:Καπως χοντροκωμενο δεν ειναι αυτο ?
μπα δεν νομιζω κουμπονει τελεια πανω στο αμαξι και ειναι το μονο που αλαζει τελειος το προφυλακτηρα διαχοριζει φλας απο προβολακι.... που εμενα μου αρεσει...

basilisgt2
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Join date : 08/04/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : PERISTERI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  AXELOS Τρι Απρ 20, 2010 9:14 pm

Ρε Νίκο, Leomiums, κάνε μια ανακεφαλαίωση για το τι θα παραγγείλετε ακριβώς.

Δείξε φωτό από το καθένα ξεχωριστά. Δηλαδή ποιο σποιλερ, ποια μασκα, ποιο diffuser, τα φρυδάκια ποια θα είναι τελικά?

Το λέω για να υπάρχουν κάπου συγκεντρωμένα!!

AXELOS
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 443
Join date : 28/09/2009
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Leoniums Τρι Απρ 20, 2010 9:25 pm

AXELOS έγραψε:Ρε Νίκο, Leomiums, κάνε μια ανακεφαλαίωση για το τι θα παραγγείλετε ακριβώς.
Δείξε φωτό από το καθένα ξεχωριστά. Δηλαδή ποιο σποιλερ, ποια μασκα, ποιο diffuser, τα φρυδάκια ποια θα είναι τελικά?
Το λέω για να υπάρχουν κάπου συγκεντρωμένα!!
Leoniums έγραψε:Οσοι λοιπον ενδιαφερονται ας γραψουν εδω για ποιο accessoire και ποιο σχεδιο τους αρεσει περισσοτερο.
Να παραγγειλουμε ταυτοχρονα 2 και 3 ειδη ειναι κομματι δυσκολο πιστευω.
Αν ομως μαζευτουνε 20 ή και παραπάνω ατομα και οι μισοι θελουν αυτο και οι αλλοι μισοι το αλλο τοτε πιστευω πως μπορουμε να βγάλουμε παραγωγη και τα 2 ειδη.
Ειχα γραψει στo 1o moy ποστ να γραψει ο καθενας τι τον ενδιεφερει (ειδος και εταιρια) και υστερα αποφασιζουμε.
Θα τα μαζεψω ολα καπου τοτε να ειναι πιο κατανοητα σε ολους.
Ισως καποιος admin να ήθελε να στειλεi ενα email σε ολους τους χρηστες του forum αυτου ενημερωνοντας τους για το συγκεκριμενο θεμα? Ισως ετσι να μαζεψουμε κι αλλα ατομα. Υπαρχει ενα μαγικο κουμπακι για μαζικη αποστολη απο οσο γνωριζω απο τα παιδικα μου χρονια Razz
Leoniums
Leoniums
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 380
Join date : 29/09/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  AXELOS Τρι Απρ 20, 2010 9:36 pm

1. Leoniums.......Diffuser - Spoiler -............... Μασκα - Φρυδακια
2. johnnys.........Diffuser
3. Paf...............Diffuser
4. Kagem...........Diffuser
5. Arab.............Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
6. Atanaz..........Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
7. gio...............---------- Spoiler (Irmscher) - Μασκα
8. Johny26........Diffuser - Spoiler (Irmscher) ---------- Φρυδακια
9. Gratipa.........Diffuser
10. iliasGT.........---------- Spoiler(Irmscher) ---------- Φρυδάκια
11. basilisGT2....--------------------------------------- Φρυδάκια
12. lolosgp........Diffuser - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια (εμπρος & πισω)
13. Νικκ........... ---------- Spoiler
14. dartman1980.Diffuser -Spoiler (Steinz)
15. Αxelos..........Diffuser (σαν του Νικκ) - Spoiler WS - Φρυδάκια (εμπρός,αυτά που κατεβαίνουν μέχρι κάτω)

AXELOS
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 443
Join date : 28/09/2009
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  MEGAS Τρι Απρ 20, 2010 10:00 pm

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Home_14

αλλο ενα spoiler...
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Johny26 Τρι Απρ 20, 2010 10:00 pm

1. Leoniums.......Diffuser (WS) - Spoiler -............... Μασκα - Φρυδακια
2. johnnys.........Diffuser (WS)
3. Paf...............Diffuser (WS)
4. Kagem...........Diffuser (WS)
5. Arab.............Diffuser (WS) - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
6. Atanaz..........Diffuser (WS) - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια
7. gio...............--------------- Spoiler (Irmscher) - Μασκα
8. Johny26.......Diffuser (Νorms)-Spoiler (Irmscher ή WS)----- Φρυδακια
9. Gratipa.........Diffuser (WS)
10. iliasGT.........--------------- Spoiler(Irmscher) ---------- Φρυδάκια
11. basilisGT2....------------------------------------------- Φρυδάκια
12. lolosgp........ Diffuser (WS) - Spoiler (Irmscher) - Μασκα - Φρυδακια (εμπρος & πισω)
13. Νικκ........... --------------- Spoiler
14.dartman1980...Diffuser (WS) - Spoiler (Steinz)
15. Αxelos.........Diffuser (Norms) - Spoiler (WS) ------------ Φρυδάκια (εμπρός,αυτά που κατεβαίνουν μέχρι κάτω)
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Johny26 Τρι Απρ 20, 2010 10:12 pm

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ:

DIFFUSER:
WS - http://www.ws-tuning.com/15222/13522.html
NORMS - https://2img.net/r/ihimizer/i/p1240905.jpg/

SPOILER:
WS - http://www.ws-tuning.com/15222/13522.html
IRMSCER - http://www.opeltuningmag.com/wp-content/uploads/2007/12/irmscher-opel-gt.jpg
STEINMETZ - http://www.sport-cars.de/images/steinmetzgtfront300.jpg

ΜΑΣΚΑ:
Σε Νικελ ή Βαμμενη (Μαυρη, κοκκινη, κτλ..)
https://2img.net/r/ihimizer/img52/750/212781a.jpg

ΦΡΥΔΑΚΙΑ:
Εμπρος - https://2img.net/r/ihimizer/img704/4657/sky4.jpg
Πισω - https://2img.net/r/ihimizer/i/91542059.jpg/
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  Leoniums Τρι Απρ 20, 2010 10:13 pm

MEGAS έγραψε:ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Home_14

αλλο ενα spoiler...
ΑΨΟΓΗ !!!
Αλλα ειναι μασκα ή προφυλακτηρας ολοκληρος??? Surprised
Leoniums
Leoniums
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 380
Join date : 29/09/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER - Σελίδα 3 Empty Απ: ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΑΣΚΑΣ - SPOILER - DIFUSER

Δημοσίευση  MEGAS Τρι Απρ 20, 2010 10:16 pm

μαλλον προφυλακτηρας...θα στειλω κανα μειλ να δω..

ps...ειδες ομως που ψιλομοιαζει με το spoiler του miata που ειχα βαλει..? Very Happy Very Happy
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης