GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

+36
kostas_dall
C.Mos
gratipa
panos55
jim.mps
atanaz
.DHMHTRHS G.
T@ssos
Chris Rodos
Mastoras
GaTopardos
MEGAS
lolosgp
AXELOS
msgt
iliasGT
gio
Aloperidin
diogo
Leoniums
Gregory
emik
dartman1980
george14
Arab
johnnys
astatos
Johny26
PowerGt
Vagos
Beballer
paf
Kagem
Nasos
lazanton
Leykos
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 19 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τρι Ιουν 30, 2009 10:40 pm

Όχι δεν έχω έρθει... Τα 2 τελευταία χρόνια είμαι το 90% του χρόνου Πάτρα. Κατά τις 10 Ιουλίου όμως έρχομαι Αθήνα οπότε θα τα πούμε από κοντά σίγουρα!! Very Happy

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΊΗΣΗ ΚΟΥΚΟΎΛΑΣ

Δημοσίευση  Vagos Παρ Ιουλ 03, 2009 6:13 pm

Υπάρχει κάποιο υλικό που περνάς την κουκούλα και δεν κρατάει καθόλου νερό,ο tounelakias το ξέρει.
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Παρ Ιουλ 03, 2009 6:25 pm

Vagos έγραψε:Υπάρχει κάποιο υλικό που περνάς την κουκούλα και δεν κρατάει καθόλου νερό,ο tounelakias το ξέρει.

Molis epluna to toutou mou kai skeftomoun to idio pragma... nomizw eipe ths auto glym?? tounelakia 8eloume ta fwta sou... Shocked

P.S. Polu xwma sto sesi e? allh fora 8a phgainw kleistos.. pote cabrio... Neutral
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  astatos Παρ Ιουλ 03, 2009 6:52 pm

Ρε παιδιά σχετικά με τον ανεμοθραύστη...ρώτησα για τον εργοστασιακό κ μου είπαν 320euro αν θυμαμαί καλά...δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω τόσα πολλά γιατί μου φαίνεται κ κάπως άσχετος με τις γραμμές του αμαξιού.
Στο link αυτό http://www.saturnstyling.com/store/product_info.php?cPath=129_24_23_83&products_id=334
έχει έναν με 82euro κ το ερώτημά μου είναι: τον έχει κανείς? κάνει δουλειά?
επίσης σκέφτομαι να πάρω κ το φιλτράκι της k&n το χει δοκιμάσει κανείς?
astatos
astatos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Join date : 10/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  johnnys Παρ Ιουλ 03, 2009 7:28 pm

Τον ανεμοθραύστη τον βρίσκεις 70 ευρώ από ebay. Εγώ που τον έχω κάνει δουλειά αλλά όχι όπως ο εργοστασιακός ο οποίος δεν μου αρέσει καθόλου, το αρνητικό είναι ότι στριμώχνει λίγο το πορτ παγκαζ και ζορίζεται λίγο παραπάνω γαι να κλείσει. Φίλτρο έβαλα της Κ&Ν 75 ευρώ, μη φανταστείς τρελή διαφόρα αλλά κάνει πιο έντονο θόρυβο.
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  astatos Παρ Ιουλ 03, 2009 8:22 pm

Εγώ θέλω να μην σφυρίζει η καμπίνα μετά τα 120km/h κ να είμαι άνετος μέχρι το 160km/h το κάνει αυτό αυτός ο ανεμοθραύστης?
Ζορίζεται κ αλλό? κλείνει που κλείνει με το ζόρι...γίνεται να μου πεις τι πάχος έχει? Ο εργοστασιακός που ακριβώς στηρίζεται δεν έχω καταλάβει.
astatos
astatos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Join date : 10/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  paf Παρ Ιουλ 03, 2009 8:24 pm

astatos έγραψε:Εγώ θέλω να μην σφυρίζει η καμπίνα μετά τα 120km/h κ να είμαι άνετος μέχρι το 160km/h το κάνει αυτό αυτός ο ανεμοθραύστης?
Ζορίζεται κ αλλό? κλείνει που κλείνει με το ζόρι...γίνεται να μου πεις τι πάχος έχει? Ο εργοστασιακός που ακριβώς στηρίζεται δεν έχω καταλάβει.

exo ton ergostasiako den sfurizei pouthena kai den se zalizei o aeras!!! aisthanese ena mikro aeraki ston sberko se polla xlm.
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Nasos Παρ Ιουλ 03, 2009 8:35 pm

paf έγραψε:
astatos έγραψε:Εγώ θέλω να μην σφυρίζει η καμπίνα μετά τα 120km/h κ να είμαι άνετος μέχρι το 160km/h το κάνει αυτό αυτός ο ανεμοθραύστης?
Ζορίζεται κ αλλό? κλείνει που κλείνει με το ζόρι...γίνεται να μου πεις τι πάχος έχει? Ο εργοστασιακός που ακριβώς στηρίζεται δεν έχω καταλάβει.

exo ton ergostasiako den sfurizei pouthena kai den se zalizei o aeras!!! aisthanese ena mikro aeraki ston sberko se polla xlm.

ti polla ??? meta ta 90-100 ginete o sverkos pagoto ! xaxaxaxaxa sta 200 kristaloneis !

to ASTATOS..... astate i timi pou deixneis einai me ti simerini isotimia pou to paypal pote den xreonei + ta eksoda metaforas pou den exeis grapsei + tin pi8anotita na to piasoun teloneio .....ara 82 den kanei ! Shocked

Episis epeidi mpika sto site kai eida kati simantiko ...an prosekseis leei fixed ..pou simenei monimos
autos file mou paei kai tripas to amaksi ...piso apo ta ka8ismata kai ton vidoneis + vazeis kai tainia diplis opsis ! ego den 8a to ekana !
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Τρι Ιουλ 07, 2009 7:44 pm

έχει βάλει κάποιος μηχανικό μπαρόμετρο στο GT? (γτ αυτο στο trip computer κάθε άλλο παρά εύχρηστο μου είναι).
αν ναι, ποιό, πού το στερέωσε και σε ποιόν το τοποθέτησε

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  george14 Τετ Ιουλ 08, 2009 8:55 pm

auto to katarameno shmataki pou grafei gt mou exei katsei sto laimo prepei na to vroume oposdhpote na fugei auto to palouki ths opel apo pisw

george14

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Join date : 03/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Σαβ Ιουλ 11, 2009 7:02 pm

..Giwrgo to septemvri tha to exoume ..tha sas postarw th maketa tou se mauro kitrino kai kokkino.....
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Κυρ Ιουλ 12, 2009 8:22 am

Κυριως για τα exterior αναφερομαι , ομορφα ή ασχημα εσεις θα το κρινετε , για μενα προσωπικα ειναι υπερβολικα (carbon κλπ) . Απο κει και περα βρηκα το λινκ και το ποσταρω μπορει καποιος να ενδιαφερετε και εκτος αυτου εχει και αλλα πραματακια εκτος απο exterior .

http://www.performanceautowerks.com/catalog/index.php?cPath=334_165
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  george14 Τρι Ιουλ 14, 2009 3:06 am

wraiaaaaaa ante na mpei panw na deiksei ligo.mia xara eisai arxhgos mou eftiakses to vradu Smile

george14

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Join date : 03/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Τρι Ιουλ 14, 2009 3:15 am

Για πιο απ'ολα τα πραγματακια αναφερεσε φιλος ? Very Happy
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  george14 Τρι Ιουλ 14, 2009 3:17 am

aderfe gia ton leuko lew mpravo gia to simataki tou gt pisw alla mallon ki esu thes ena mpravo giati me to link sou vrika kati pou epsaxna kairo thanks

george14

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Join date : 03/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Τρι Ιουλ 14, 2009 5:27 am

OOOOooops sorry lol ... Very Happy

Να σε καλα φιλος ... cheers
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Πεμ Ιουλ 23, 2009 6:25 am

Αυτες ειναι οι ζαντες http://www.mtk-tuning.com/zoom.php?ref=4664&ra= για να μη παραπονιετε ο φιλος Arab οτι τα κραταω για τη παρτυ μου bounce Razz geek

Ααααα, αμα τις δω ομως σε κανεναν τον εφαγα χαχαχαχα geek Razz Razz
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Πεμ Ιουλ 23, 2009 6:32 am

dartman1980 έγραψε:Αυτες ειναι οι ζαντες http://www.mtk-tuning.com/zoom.php?ref=4664&ra= για να μη παραπονιετε ο φιλος Arab οτι τα κραταω για τη παρτυ μου bounce Razz geek

Ααααα, αμα τις δω ομως σε κανεναν τον εφαγα χαχαχαχα geek Razz Razz

Xaxaxaxa!!! κουκλάκια είναι Αντώνη! οταν τις βάλεις, να τις δούμε κι απο κοντά κ φυσικά ν βγάλεις και φώτος.
αν κανω κάτι εγώ, θα πάω γ τελείως black, αν κ δν με βλέπω ν αλλάζω ζάντες

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Nasos Πεμ Ιουλ 23, 2009 7:40 am

Re exo Gt me autes tis zantes !

free image host

free image host
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Ιουλ 23, 2009 1:52 pm

Άν και μοιάζουν πάρα πολύ δεν είναι οι ίδιες, και γω στην αρχή έτσι νόμιζα με κάτι foto που έχω αλλα άμα προσέξεις είναι όλες διαφορετικές ζάντες....
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Gtdenm.th ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Dsc000071210839294.th
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Πεμ Ιουλ 23, 2009 2:04 pm

dartman1980 έγραψε:Αυτες ειναι οι ζαντες http://www.mtk-tuning.com/zoom.php?ref=4664&ra= για να μη παραπονιετε ο φιλος Arab οτι τα κραταω για τη παρτυ μου bounce Razz geek

Ααααα, αμα τις δω ομως σε κανεναν τον εφαγα χαχαχαχα geek Razz Razz

Xaxaxaxa eixa paei kai eixa rwthsei gi autes tis zantes prin kana mhna... xaxaxa... Mou aresan polu ... Alla telika apofasisa na ta dia8esw ta xrhmata kapou allou, kai oxi gia zantes, pros to paron toulaxiston.... Very Happy Very Happy
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Παρ Ιουλ 24, 2009 5:22 pm

κοντεύω να τρελαθώ παίδες!!!!
μόλις παρέλαβα από το αμέρικα τα εξής:
1.DDMWorks backbone race γ δέσιμο του αυτοκινήτου στο κέντρο (κάτω απ το τούνελ μετάδοσης) http://www.ddmworks.com/sky/suspension/backbone_brace.htm
2.DDMWorks rear Probeam για δέσιμο του πίσω άξονα http://www.ddmworks.com/sky/suspension/pro_beam.html

τη Δευτέρα μαζί με τα φρένα, λογικά τα βάζω κ αυτά κ επιτέλους καταφέρνω αυτό π ήθελα, να στήσω το GT πολυ καλύτερα απ το μαμά. Ανώδυνες μετατροπές, απλές λύσεις π δένουν το αμάξωμα κ του δίνουν πόντους στισ επιταχύνσεις και κυρίως στις στροφές.

κ το καλύτερο??? 3 δέματα (2 τα φώτα και 1 τα δύο παραπάνω προιόντα) κόστος τελωνείων €9 !!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ??????????????????????????????????

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Παρ Ιουλ 24, 2009 6:01 pm

Thx Lazanton! μόλις έχω τις πρώτες εντυπώσεις θα γράψω..προς το παρόν ήθελα να μοιραστώ τον ενθουσιασμό μου!

φρένα βάζω τη λύση του Vectra OPC

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Παρ Ιουλ 24, 2009 8:28 pm

Καλορίζικα και τα καινούρια! Βεντούζα το έχεις κάνει το αμάξι, δε θα κουνάει ούτε χιλιοστό αν δε του λες εσύ! Είσαι ο πιο έτοιμος μέχρι τώρα έλληνας οδηγός για να βελτιώσεις την ιπποδύναμη του αυτοκινήτου....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Παρ Ιουλ 24, 2009 8:42 pm

Tkagem έγραψε:Καλορίζικα και τα καινούρια! Βεντούζα το έχεις κάνει το αμάξι, δε θα κουνάει ούτε χιλιοστό αν δε του λες εσύ! Είσαι ο πιο έτοιμος μέχρι τώρα έλληνας οδηγός για να βελτιώσεις την ιπποδύναμη του αυτοκινήτου....

Tony, thx π μ έδειξες αυτά τα προιόντα!
σίγουρα είναι θετικό το να έχεις συσφίξει το πλαισιο πριν από μια βελτίωση γ ν μπορεί ν διαχειριστεί το πλαίσιο την αυξημένη δύναμη, αλλά όχι απαραίτητο. είναι θέμα προτεραιοτήτων του καθενός. εγώ δίνω έμφαση στο στήσιμο κ μετά στην αύξηση δύναμης.

Nikk, όπως είπες, περί ορέξεως... και τα ασημί εννοείται πως του πάνε, άλλωστε μ αυτά το έχω 2 χρόνια τώρα το αμάξι, απλά γ το δικό μου, ήθελα τα μαύρα. αν τα δεις από κοντά, ΙΣΩΣ αναθεωρήσεις. είναι μούρλια

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 19 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης