GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

+36
kostas_dall
C.Mos
gratipa
panos55
jim.mps
atanaz
.DHMHTRHS G.
T@ssos
Chris Rodos
Mastoras
GaTopardos
MEGAS
lolosgp
AXELOS
msgt
iliasGT
gio
Aloperidin
diogo
Leoniums
Gregory
emik
dartman1980
george14
Arab
johnnys
astatos
Johny26
PowerGt
Vagos
Beballer
paf
Kagem
Nasos
lazanton
Leykos
40 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Πεμ Ιουν 25, 2009 10:12 pm

Μετα τις χτεσινες μας συζητησεις σας παραθετω μερικα χρησιμα.....
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Imagemagic
στο http://www.saturnstyling.com/store/product_info.php?currency=EUR&cPath=129_24_23_81&products_id=326
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Πεμ Ιουν 25, 2009 10:32 pm

Ο κωδικος για τα σηματακια GT
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Gal.php?g=simagt
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Gal.php?g=simagt
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Πεμ Ιουν 25, 2009 10:40 pm

Deite kai custom logo....
https://2img.net/r/ihimizer/img155/3021/1bch6.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img504/4369/5bhv3.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img245/5973/3bta5.jpg
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουν 25, 2009 10:42 pm

Leykos έγραψε:Μετα τις χτεσινες μας συζητησεις σας παραθετω μερικα χρησιμα.....
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Imagemagic
στο http://www.saturnstyling.com/store/product_info.php?currency=EUR&cPath=129_24_23_81&products_id=326


Επισης πολυ ωραια ειναι και η αεροτομη που βγαινει σαν συνεχεια απο τα νευρα του καπω!


http://www.saturnstyling.com/store/product_info.php?cPath=125&products_id=338
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Πεμ Ιουν 25, 2009 10:43 pm

...οσο για ποτηροθηκες!!!!!!
https://2img.net/r/ihimizer/img155/4585/5072st0640066.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img504/9883/5456st0640126.jpg
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Nasos Πεμ Ιουν 25, 2009 10:48 pm

Kωστα χειμαρος εισαι ..μεχρι το βραδυ ....θα τα εχουν αγορασει ολοι ! Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed

Περα απο τη πλακα ...με τους καθρεπτες με χαλαει το οτι ειναι οι μισοι και δεν καλυπτουν ολοκληρο το καθρεπτη ....Επισης με χαλαει οτι απο κοντα θα φαινεται οτι ειναι ξενο σωμα !
Και επισης οτι ειναι πατεντα Audi !

To σηματακι καλο αλλα θα προτιμουσα GTeam αυτοκολλητακι ! ! Laughing

Οσο για τη μικρη-μονη ποτηροθηκη δεν υπαρχει απο οσο ξερω σαν κωδικος ανταλακτικου εδω στην Ελλαδα !
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Ιουν 25, 2009 10:49 pm

Έξυπνο πολύ το custom logo, θα ήταν ακόμα ωραιότερο να μην κάλυπτε τον κεραυνό αλλά να ήταν επάνω του. Για τις ποτηροθήκες έχει κανείς επειρία, σε ταξίδια είναι απαραίτητες....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουν 25, 2009 10:49 pm

Leykos έγραψε:...οσο για ποτηροθηκες!!!!!!
https://2img.net/r/ihimizer/img155/4585/5072st0640066.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img504/9883/5456st0640126.jpg

Τις θελω!!! Απο που???
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  paf Πεμ Ιουν 25, 2009 10:58 pm

tis potirothikes tis promitheve i dyna motors (service) me oxi polla lefta!! alla den boleuoun prepei na exeis synodigo gia na sou pianei ayto pou pineis, allios spas kai ton agkona sou...... (pera apo ton karpo gia na anoikseis ta perathyra).
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Ιουν 25, 2009 11:01 pm

Βασικά τώρα που το είπες John σκέφτηκα στις αλλαγές 2ας και 4ης μπορεί να τρώνε αγκωνιές οι καφέδες....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Nasos Πεμ Ιουν 25, 2009 11:03 pm

Εμενα δεν με βολεψε κανενα αξεσουαρ του αμαξοιυ

στο Solstice το ποδι μου ανοιγε τη ποτηροθηκη

σε αλλο GT χτυπουσε συνεχεια το χερι μου και δεν βολευομουν

και ο μαμα ανεμοθραυστης σου περναει παγωμενο αερα στο σβερκο και μετα λιωνεις στο πιασιμο !!
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Πεμ Ιουν 25, 2009 11:09 pm

Den kserw alla tous kathreptes mallon tha tous agorasw amesa....prepei na tairiazoun trella sto mauro...
Elpizw na min deixnoun fthniarides apo konta .. Laughing Laughing
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Πεμ Ιουν 25, 2009 11:19 pm

Εγώ έχω βάλει την διπλή ποτηροθήκη ανάμεσα από τα καθίσματα. Είναι όντως σχετικά δύσκολο να πιάσεις τον καφέ-νερό σου ή ότι άλλο έχεις αλλά τουλάχιστον υπάρχει. Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα στις αλλαγές ταχύτητας αλλά ίσως κάποιος ψηλός (εγώ είμαι στο 1,75 μόλις, χι χι) να χρειαστεί να είναι πιο προσεχτικός. Χωρίς αυτήν αναγκαζόμουν να έχω μαζί μου μόνο μπουκάλια τα οποία σφήνωνα δίπλα στο κάθισμα οπότε σαν φανατικός του espesso fredo είχα πρόβλημα. Η τιμή της είναι 58 euro και περίπου άλλα 30 η εγκατάσταση που να τονίσω ότι θέλει δουλειά 2 ωρών περίπου (βγαίνουν καθίσματα κ.α). Προσωπικά πιστεύω ότι πρόκειται για ένα απαραίτητο αξεσουαρ πάντως...

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Παρ Ιουν 26, 2009 12:23 am

Beballer έγραψε:Εγώ έχω βάλει την διπλή ποτηροθήκη ανάμεσα από τα καθίσματα. Είναι όντως σχετικά δύσκολο να πιάσεις τον καφέ-νερό σου ή ότι άλλο έχεις αλλά τουλάχιστον υπάρχει. Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα στις αλλαγές ταχύτητας αλλά ίσως κάποιος ψηλός (εγώ είμαι στο 1,75 μόλις, χι χι) να χρειαστεί να είναι πιο προσεχτικός. Χωρίς αυτήν αναγκαζόμουν να έχω μαζί μου μόνο μπουκάλια τα οποία σφήνωνα δίπλα στο κάθισμα οπότε σαν φανατικός του espesso fredo είχα πρόβλημα. Η τιμή της είναι 58 euro και περίπου άλλα 30 η εγκατάσταση που να τονίσω ότι θέλει δουλειά 2 ωρών περίπου (βγαίνουν καθίσματα κ.α). Προσωπικά πιστεύω ότι πρόκειται για ένα απαραίτητο αξεσουαρ πάντως...


Εγω οταν πινω καφεδακι παω χαλαρα δεν βαζω καρφωτες!! Laughing Laughing Laughing
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Παρ Ιουν 26, 2009 12:26 am

Ναι αλλα είσαι και 2 μέτρα!
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Παρ Ιουν 26, 2009 12:36 am

Tkagem έγραψε:Ναι αλλα είσαι και 2 μέτρα!


Ελα ρε συ τονυ δεν μπορω να παιρνω ενα καφεδακι, ενα νερακι ή ενα αναψυκτικο και να το εχω αναμεσα στα ποδια μου! Παγωνουν τα @@ μου! Very Happy Laughing Very Happy Laughing
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Παρ Ιουν 26, 2009 12:45 am

Καλοκαιράκι είναι, άλλοι ανάβουν air condition για να τα παγώσουν....Κάνεις και οικονομία.
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Vagos Παρ Ιουν 26, 2009 12:49 am

Η τέλεια θέση για καφεδάκια είναι ανάμεσα στο κλιπς της ζώνης και της πλάτης του καθίσματος.
Με σιγουριά λέω δεν πρόκειται να πάνε πουθενά.
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Παρ Ιουν 26, 2009 1:03 am

Vagos έγραψε:Η τέλεια θέση για καφεδάκια είναι ανάμεσα στο κλιπς της ζώνης και της πλάτης του καθίσματος.
Με σιγουριά λέω δεν πρόκειται να πάνε πουθενά.

Δεν το εχω δει θα το δοκιμασω!!!
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Nasos Παρ Ιουν 26, 2009 1:08 am

Vagos έγραψε:Η τέλεια θέση για καφεδάκια είναι ανάμεσα στο κλιπς της ζώνης και της πλάτης του καθίσματος.
Με σιγουριά λέω δεν πρόκειται να πάνε πουθενά.


+++++++++++
kai ego ekei vazo ta 0.5L nerakia
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  PowerGt Σαβ Ιουν 27, 2009 2:10 pm

Το custom logo δεν παιζει πουθενα???Δεν μπορουμε να κανουμε κατι αντιστοιχο να βγαλουμε κ το οπελ??? Sad

PowerGt

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Join date : 18/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Κυρ Ιουν 28, 2009 3:53 am

PowerGt έγραψε:Το custom logo δεν παιζει πουθενα???Δεν μπορουμε να κανουμε κατι αντιστοιχο να βγαλουμε κ το οπελ??? Sad

Exw skeftei kati kai to douleuw akoma... prepei na doume to kostos...oti ginetai einai to mono sigouro...
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Nasos Κυρ Ιουν 28, 2009 3:58 am

Leykos έγραψε:
PowerGt έγραψε:Το custom logo δεν παιζει πουθενα???Δεν μπορουμε να κανουμε κατι αντιστοιχο να βγαλουμε κ το οπελ??? Sad

Exw skeftei kati kai to douleuw akoma... prepei na doume to kostos...oti ginetai einai to mono sigouro...

Einai αυτο που σου ειχα πει και απο κοντα !

Με χαλαει που λεει ΟΠΕΛ απανω ! κανε τα κονε σου !!!!
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τρι Ιουν 30, 2009 10:17 pm

Χθες έβαλα xenon στο τουτού! Μπήκαν xenon στα προβολάκια ομίχλης και στα φώτα πορείας ενώ στις ψείρες μπήκαν λάμπες "λευκού φωτός" (δεν ξέρω πως ακριβώς λέγονται πάντως έχουν λευκό φως) όπως επίσης και στους προβολείς αφού απ'ότι μου είπαν είναι σχεδόν αχρείαστα τα xenon στους προβολείς... Το βραδακι βγήκα βόλτα να δω τι λένε και πραγματικά πιστεύω ότι αξίζουν τα λεφτά τους! Σου παρέχουν πολύ μεγαλύτερη ορατότητα που συνεπάγεται μεγαλύτερη ασφάλεια ειδικά στους εθνικούς δρόμους όπου λείπει ο φωτισμός! Επίσης - αν και είναι υποκειμενικό - θεωρώ πως βελτιώθηκε πολύ και η εμφάνιση του αυτοκινήτου, έφυγε αυτή η κιτρινίλα και πλέον ξεχωρίζει από μακριά η λάμψη του!!!

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Nasos Τρι Ιουν 30, 2009 10:25 pm

Beballer έγραψε:Χθες έβαλα xenon στο τουτού! Μπήκαν xenon στα προβολάκια ομίχλης και στα φώτα πορείας ενώ στις ψείρες μπήκαν λάμπες "λευκού φωτός" (δεν ξέρω πως ακριβώς λέγονται πάντως έχουν λευκό φως) όπως επίσης και στους προβολείς αφού απ'ότι μου είπαν είναι σχεδόν αχρείαστα τα xenon στους προβολείς... Το βραδακι βγήκα βόλτα να δω τι λένε και πραγματικά πιστεύω ότι αξίζουν τα λεφτά τους! Σου παρέχουν πολύ μεγαλύτερη ορατότητα που συνεπάγεται μεγαλύτερη ασφάλεια ειδικά στους εθνικούς δρόμους όπου λείπει ο φωτισμός! Επίσης - αν και είναι υποκειμενικό - θεωρώ πως βελτιώθηκε πολύ και η εμφάνιση του αυτοκινήτου, έφυγε αυτή η κιτρινίλα και πλέον ξεχωρίζει από μακριά η λάμψη του!!!

Τα εχουμε κανει εμεις αυτα απο το 2008 !!!!!! Razz Razz Razz ¨χαχαχα

Αμα δεν ηταν καλο δεν θα το καναμε !

Σε καμια συναντηση εχεις ερθει ?
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης