GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

+36
kostas_dall
C.Mos
gratipa
panos55
jim.mps
atanaz
.DHMHTRHS G.
T@ssos
Chris Rodos
Mastoras
GaTopardos
MEGAS
lolosgp
AXELOS
msgt
iliasGT
gio
Aloperidin
diogo
Leoniums
Gregory
emik
dartman1980
george14
Arab
johnnys
astatos
Johny26
PowerGt
Vagos
Beballer
paf
Kagem
Nasos
lazanton
Leykos
40 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 19 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Σαβ Φεβ 06, 2010 3:57 pm

Άμα θέλει μπορεί να βάψει και τις δικές του, είναι ξεχωριστό κομμάτι το οποίο αν βγάλεις το φτερό που είναι βιδωμένο πάνω του μπορείς να το ξεβιδώσεις και να το βάψεις. Προφανώς προτιμάει να παραγγείλει έτοιμα τα ανταλλακτικά και να κρατήσει τα δικά του άθικτα....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  GaTopardos Σαβ Φεβ 06, 2010 5:08 pm

Υπαρχει τροπος οι δηθεν αεραγωγοι να γινουν πραγματικοι; Αν ναι που,πως,ποσο;
GaTopardos
GaTopardos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 350
Join date : 22/05/2009
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Σαβ Φεβ 06, 2010 7:03 pm

τα φτερά μας είναι σε τρελή έλλειψη από το εργοαστάσιο κατασκευής, οπότε αν κάποιος θέλει αλλαγή (αν δν υπάρχει στοκ Γερμανία ή Ελλάδα) θα πρέπει ν περιμένει πάρα πολύ απ' όσο γνωρίζω.
η DDM όμως μιας κ έμαθε ότι είναι σε έλλειψη, τα φτιάχνει σε ΟΕΜ στυλ κ επιλέγεις όπως λέει κι ο Τονυ αν θα βάλεις το κλείσιμο τους ή όχι, αν θα τα βάψεις ή όχι. οπότε στα δικά μας, απλά ξεβιδώνουμε το φτερό κ το βγάζουμε γ βάψιμο ή το βγάζουμε τελειώς.

http://www.ddmworks.com/sky/exterior/fender_replacement.html

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  GaTopardos Σαβ Φεβ 06, 2010 8:01 pm

Ειναι διαπερες αυτο το φτερο που αναφερεις;Και τι ακριβως ειναι το ΟΕΜ;
Θα ηταν ωραιο να υπηρχε η λυση που φοραει το Breckland Beira αν και νομιζω οτι οι Αγγλοι κανανε τροποποιηση στο υπαρχον φτερο
GaTopardos
GaTopardos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 350
Join date : 22/05/2009
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Μαρ 11, 2010 4:07 am

www.gramikodesign.gr
Στην Photogallery κάτω κάτω έχει και την αγγελοπορδή μου όπως λέει ο φίλτατος Arab με μερικές foto απο την μετατροπή...
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Μαρ 11, 2010 4:18 am

Βλέπεις να μου έχει μείνει μαλλί???? Μπα....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  T@ssos Παρ Μαρ 12, 2010 12:02 am

Kagem έγραψε:www.gramikodesign.gr
Στην Photogallery κάτω κάτω έχει και την αγγελοπορδή μου όπως λέει ο φίλτατος Arab με μερικές foto απο την μετατροπή...
Πολύ ωραίο!!! βασικά τέλειο!!! μήπως θα μπορούσες να μου πεις θετικά και αρνητικά όσων αφορά την εφαρμογή του? και το κόστος περίπου? ευχαριστώ!
T@ssos
T@ssos

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Join date : 09/02/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : serres

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Παρ Μαρ 12, 2010 12:32 am

Διάβασε εδώ τα τελευταία post....
https://gteam.forumgreek.com/forum-f1/topic-t4-510.htm#11959
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  T@ssos Παρ Μαρ 12, 2010 12:34 am

Kagem έγραψε:Διάβασε εδώ τα τελευταία post....
https://gteam.forumgreek.com/forum-f1/topic-t4-510.htm#11959

Ευχαριστω πολυ!!
T@ssos
T@ssos

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Join date : 09/02/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : serres

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  diogo Τρι Μαρ 23, 2010 1:08 am

υπαρχει καποιοs που να κατασκευαζει ανεμοθραυστεs και να εχει και καλη ποιοτητα plexiglass η θα ειναι καλυτερα με διπληs οψεωs πολυκαρβονικο? τωρα.. αν μπαινει αναμεσα στο rollbar και το καπω πωs στεριωνεται μηπωs χρειαζονται και βιδεs για να ειναι σταθερο και να μην υπαρχει τριβη?

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Τρι Μαρ 23, 2010 3:57 am

Ξεβιδωνεις τις βιδες που εχει εκει και παταει πανω... Μιλησε με leoniums, στειλε του pm Very Happy
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τετ Μαρ 24, 2010 6:55 am

Παίδες με χαρά σας ανακοινώνω ότι "ξεφορτώθηκα" τη μπροστά ασημί σχάρα με το σηματάκι της opel. Στη θέση της μπήκε πολυεστέρας που "ντύθηκε" με ανθρακόνημα! Δεν ξέρω ακόμη πως θα είναι αισθητικά μιας και θα μου πάρει λίγο διάστημα να το συνηθίσω αλλά πιστεύω πως άξιζε. Ασφαλώς αν δεν με ικανοποιήσει το αποτέλεσμα μπορώ να ξαναβάλω την παλιά σχάρα. Αύριο θα βάλω foto και περιμένω να μου πείτε τις εντυπώσεις σας Very Happy

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  gio Τετ Μαρ 24, 2010 7:00 am

Σπυρο πως του πηρες μετρα-καλουπι?
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τετ Μαρ 24, 2010 7:09 am

Κάτω από την ασημί σχάρα είναι 1 μαύρη. Την έβγαλα και την γέμισε ο τεχνίτης με πολυεστέρα αφού είδε και την ασημί για να ξέρει πόσο όγκο πρέπει να δώσει Wink Περισσότερα δεν ξέρω μιας και τα διαδικαστικά με τους τεχνίτες τα ανέλαβε 1 φίλος (με gt και αυτός) του οποίου ήταν και η ιδέα για το ανθρακόνημα... Αύριο θα πάρω το αμάξι και θα μάθω περισσότερα Very Happy

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Τετ Μαρ 24, 2010 3:51 pm

Beballer έγραψε:Κάτω από την ασημί σχάρα είναι 1 μαύρη. Την έβγαλα και την γέμισε ο τεχνίτης με πολυεστέρα αφού είδε και την ασημί για να ξέρει πόσο όγκο πρέπει να δώσει Wink Περισσότερα δεν ξέρω μιας και τα διαδικαστικά με τους τεχνίτες τα ανέλαβε 1 φίλος (με gt και αυτός) του οποίου ήταν και η ιδέα για το ανθρακόνημα... Αύριο θα πάρω το αμάξι και θα μάθω περισσότερα Very Happy

Φωτο Σπύροοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τετ Μαρ 24, 2010 8:01 pm

Ορίστε μερικές foto:

https://2img.net/r/ihimizer/img59/9640/dsc07355x.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img688/5549/dsc07354x.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img718/9879/dsc07359f.jpg

Δεν "έκατσε" στη θέση που έπρεπε 100% αλλά αυτό οφείλεται στο ότι το ίδιο το αμάξι έχει ατέλειες συμμετρίας και στο ότι δεν μπορούσα να διαθέσω περισσότερο χρόνο στο μάστορα ώστε να το δουλέψει καλύτερα...

Επίσης να αναφέρω πως το αμάξι πρέπει να πλυθεί γιατί υπάρχουν υπολείμματα κόλλας και αρκετή σκόνη. Συνεπώς δεν δείχνει όπως θα έπρεπε στις foto...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Beballer στις Τετ Μαρ 24, 2010 8:29 pm, 1 φορά

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Τετ Μαρ 24, 2010 8:08 pm

αν επιτρεπεται περιπου ποσο κοστιζει κατι τετοιο?
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Τετ Μαρ 24, 2010 8:10 pm

Μεγειές Σπύρο!!!

ερώτηση: στο μαμά, όταν ξεβιδώνεις από μέσα τις βίδες, φεύγει ανεξάρτητα το μεταλικό με το σήμα της Οπελ κ μένει το μαύρο διχτυωτό, ή αυτά τα δύο είναι κολλημένα?

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τετ Μαρ 24, 2010 8:11 pm

Εξαρτάται πόσο θα ζητήσει ο τεχνίτης για εργασία και τι ανθρακόνημα θα βάλεις... Εμένα μου στοίχισε 80Ε Very Happy

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Τετ Μαρ 24, 2010 8:13 pm

Arab έγραψε:Μεγειές Σπύρο!!!

ερώτηση: στο μαμά, όταν ξεβιδώνεις από μέσα τις βίδες, φεύγει ανεξάρτητα το μεταλικό με το σήμα της Οπελ κ μένει το μαύρο διχτυωτό, ή αυτά τα δύο είναι κολλημένα?

οταν το ξεβιδωσεις απο μεσα... φευγει το πλαστικο ("νικελ") κομματι με το σημα της οπελ, μετα απο μεσα εχει ενα κομματι μαυρο πλαστικο (δεν ειναι διχτυ, μονο γυρω γυρω φαινεται σαν διχτυ) και τελος αυτα τα δυο μαζι πανε και πιανουνε πανω στη πλατη που ειναι συνεχεια του προφυλακτηρα...
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Τετ Μαρ 24, 2010 8:14 pm

Beballer έγραψε:Εξαρτάται πόσο θα ζητήσει ο τεχνίτης για εργασία και τι ανθρακόνημα θα βάλεις... Εμένα μου στοίχισε 80Ε Very Happy

καλα ειναι μια χαρα... το δικο μου το εχεις δει ετσι?
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τετ Μαρ 24, 2010 8:17 pm

Johny26 έγραψε:
Arab έγραψε:Μεγειές Σπύρο!!!

ερώτηση: στο μαμά, όταν ξεβιδώνεις από μέσα τις βίδες, φεύγει ανεξάρτητα το μεταλικό με το σήμα της Οπελ κ μένει το μαύρο διχτυωτό, ή αυτά τα δύο είναι κολλημένα?

οταν το ξεβιδωσεις απο μεσα... φευγει το πλαστικο ("νικελ") κομματι με το σημα της οπελ, μετα απο μεσα εχει ενα κομματι μαυρο πλαστικο (δεν ειναι διχτυ, μονο γυρω γυρω φαινεται σαν διχτυ) και τελος αυτα τα δυο μαζι πανε και πιανουνε πανω στη πλατη που ειναι συνεχεια του προφυλακτηρα...

Με πρόλαβε ο Γιάννης!

Johny26 έγραψε:
Beballer έγραψε:Εξαρτάται πόσο θα ζητήσει ο τεχνίτης για εργασία και τι ανθρακόνημα θα βάλεις... Εμένα μου στοίχισε 80Ε Very Happy

καλα ειναι μια χαρα... το δικο μου το εχεις δει ετσι?

Δεν το έχω δει... Θα τα πούμε το βράδυ όμως έτσι? Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Beballer στις Τετ Μαρ 24, 2010 8:19 pm, 1 φορά

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Τετ Μαρ 24, 2010 8:18 pm

να γιωργο...

http://www.skyroadster.com/forums/attachments/f2/24092d1208647717-ultimate-opel-gt-grille-installation-thread-opel6-2.jpg
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Τετ Μαρ 24, 2010 8:21 pm

Beballer έγραψε:

Δεν το έχω δει... Θα τα πούμε το βράδυ όμως έτσι? Very Happy

ναι ναι θα ερθω... ελα να τα θαυμασουμε... Laughing το ανθρακονημα παντως ειναι αλλη φαση... Exclamation Very Happy
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Τετ Μαρ 24, 2010 8:40 pm

thx παίδες!!

χάθηκε το όνειρό μου γ μια απλή μόντα...
αν ήταν όλο δίχτυ θα ήταν τέλειο γ μένα!

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 19 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης