GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

+36
kostas_dall
C.Mos
gratipa
panos55
jim.mps
atanaz
.DHMHTRHS G.
T@ssos
Chris Rodos
Mastoras
GaTopardos
MEGAS
lolosgp
AXELOS
msgt
iliasGT
gio
Aloperidin
diogo
Leoniums
Gregory
emik
dartman1980
george14
Arab
johnnys
astatos
Johny26
PowerGt
Vagos
Beballer
paf
Kagem
Nasos
lazanton
Leykos
40 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 19 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Vagos Παρ Ιουλ 24, 2009 10:26 pm

Από δευτέρα και μετά με το καλό θα είσαι ο μοναδικός στημένος GTάκιας πως νίωθεις που πρέπει να μας πας όλους βόλτα για να δούμε τη δυνατότητες κρύβει μέσα του αυτό το σασί.
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Παρ Ιουλ 24, 2009 10:35 pm

Vagos έγραψε:Από δευτέρα και μετά με το καλό θα είσαι ο μοναδικός στημένος GTάκιας πως νίωθεις που πρέπει να μας πας όλους βόλτα για να δούμε τη δυνατότητες κρύβει μέσα του αυτό το σασί.

xaxaxa!!αρκεί να μην πετύχω κανένα στριφταδόρο μπροστά μου σαν κ του λόγου σου Βάγγο... κ με κάνει να πιστέψω πως τζάμπα τα έβαλα!
είπαμε, δν πάω με την ταυτότητα στο στόμα, απλά απολαμβάνω το στρίψιμο..

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Vagos Παρ Ιουλ 24, 2009 10:50 pm

BEAUTIFUL DEVELOPMENT by Mr. Arab. Very Happy Very Happy
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  emik Σαβ Ιουλ 25, 2009 12:49 am

ΘΕΟΣ μπράβο Γιώργο...κανονικά όλοι έτσι έπρεπε να ξεκινήσουμε...άλλο αν είμαστε ανυπόμονοι!
emik
emik
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 120
Join date : 15/04/2009
Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Δευ Ιουλ 27, 2009 3:50 am

Thx guys γ τ καλά σας λόγια

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Δευ Ιουλ 27, 2009 8:18 pm

να σαι καλά Αντώνη!

Μιας κ πιθανότατα δεν θα το έχουν έτοιμο σήμερα το αυτοκίνητο, αλλά αύριο, παραθετω τις φώτος από την μπάρα ψαλιδιών (το μαύρο) και το Backbone (το κόκκινο string π φόρεσε η μικρή γ δέσιμο του αμαξώματος). οι τύποι ενθουσιάστηκαν με τις 2 αυτές λύσεις... μένει να δω το αποτέλεσμα στην πράξη ...

https://2img.net/r/ihimizer/img9/8504/000yjo.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img40/3650/001dom.jpg

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  emik Δευ Ιουλ 27, 2009 8:28 pm

ναι αλλά μας καθυστερείς!!! Very Happy

Άντε να δούμε εντυπώσεις!
emik
emik
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 120
Join date : 15/04/2009
Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Δευ Ιουλ 27, 2009 10:22 pm

Εχει βρει κανεις μηπως για GT Butterfly brace & Frame Rail Braces ?

Δειτε ενα παραδειγμα .

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 13-69920

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 IMG_9008

Οσο και αν εψαξα δε βρηκα τιποτα ουτε καν για το saturn .
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Τρι Ιουλ 28, 2009 6:56 am

.....paidia to nou sas giati tha psaxnete ta epomena xronia gia tous trigmous kai tis epafes me auta ta plaisiakia.....den einai toso aplo oso fainetai
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Τρι Ιουλ 28, 2009 5:22 pm

Arab έγραψε:να σαι καλά Αντώνη!

Μιας κ πιθανότατα δεν θα το έχουν έτοιμο σήμερα το αυτοκίνητο, αλλά αύριο, παραθετω τις φώτος από την μπάρα ψαλιδιών (το μαύρο) και το Backbone (το κόκκινο string π φόρεσε η μικρή γ δέσιμο του αμαξώματος). οι τύποι ενθουσιάστηκαν με τις 2 αυτές λύσεις... μένει να δω το αποτέλεσμα στην πράξη ...

https://2img.net/r/ihimizer/img9/8504/000yjo.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img40/3650/001dom.jpg

Μόλις πήρα το αυτοκίνητο με τα νέα φρένα, μπάρα ψαλιδιών και backbone. γι αυτά τα δύο προιόντα δν υπάρχει λόγος ανησυχίας γ τριγμούς, μιας κ η μπάρα ψαλιδιών λειτουργεί ευεργετικά ως προς την ποτελεσματικότητα του πίσω άξονα και το backbone απλά αντικαθιστά το λεπτότερο εργοστασιακό.

δν έχω ακόμη άποψη, αλλά σίγουρα το αυτοκίνητο το ένιωσα πιο δεμένο (σε ψιλοπαντιλικάκια και πάνω από ανωμαλίες).
αναλυτικά όταν έχω πιο ολοκληρωμένη άποψη.
το καλό αυτών των λύσεων είναι ότι είναι πλήρως αναστρέψιμες σε λίγα μόλις λεπτά αν σε κάποιον δν κάνουν..

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Τετ Ιουλ 29, 2009 12:12 am

Arab έγραψε:
Arab έγραψε:να σαι καλά Αντώνη!

Μιας κ πιθανότατα δεν θα το έχουν έτοιμο σήμερα το αυτοκίνητο, αλλά αύριο, παραθετω τις φώτος από την μπάρα ψαλιδιών (το μαύρο) και το Backbone (το κόκκινο string π φόρεσε η μικρή γ δέσιμο του αμαξώματος). οι τύποι ενθουσιάστηκαν με τις 2 αυτές λύσεις... μένει να δω το αποτέλεσμα στην πράξη ...

https://2img.net/r/ihimizer/img9/8504/000yjo.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img40/3650/001dom.jpg

Μόλις πήρα το αυτοκίνητο με τα νέα φρένα, μπάρα ψαλιδιών και backbone. γι αυτά τα δύο προιόντα δν υπάρχει λόγος ανησυχίας γ τριγμούς, μιας κ η μπάρα ψαλιδιών λειτουργεί ευεργετικά ως προς την ποτελεσματικότητα του πίσω άξονα και το backbone απλά αντικαθιστά το λεπτότερο εργοστασιακό.

δν έχω ακόμη άποψη, αλλά σίγουρα το αυτοκίνητο το ένιωσα πιο δεμένο (σε ψιλοπαντιλικάκια και πάνω από ανωμαλίες).
αναλυτικά όταν έχω πιο ολοκληρωμένη άποψη.
το καλό αυτών των λύσεων είναι ότι είναι πλήρως αναστρέψιμες σε λίγα μόλις λεπτά αν σε κάποιον δν κάνουν..

Αντε αντε Arab καντο καμια βολτα καλη και πες μας ... ειμαι με το δαχτυλο ετοιμο να πατησω να τα παραγγειλώ !!!
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Τετ Ιουλ 29, 2009 11:54 pm

Σημερα μου εφεραν τον τελικο πιλωτο και οδευω προς τελειοποιηση! Ειναι μαματο και δεν "ζοριζει" οσο φοβομουνα (αλλα ενταξει ζοριζει λιγο στο ανοιγμα!)

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 29072009404.th


ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 29072009405.th
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 12:24 am

NikK έγραψε:Den mporw na pw pws maresei....
Exei LED mesa ???

Οχι δεν εβαλα led γιατι εμενα προσωπικα μου φανηκε πολυ καγκουρικο με το led!

Θα ανεβασω φωτος με ledaki να δειτε τι εννοω!
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 12:26 am

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 29072009404v


Μεγαλυτερη!!!!
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 12:38 am

NikK έγραψε:Δεν ξερω, ισως δεν μαρεσει σαν ανεμοθραυστης, ισως δεν μαρεσει το Font, κατι ομως σε ολη την εικονα δεν δενει.

Το font ειναι απο το σηματακι γραμμικο μου το εκαναν και το αντεγραψε το μηχανημα το laser!

Και εμενα δεν με πολυτρελαινει αλλα η χαρα της δημιουργιας υπερισχυει και μονο που το εφτιαξα με αγαπη και προδερμ χαλαλι τα 70€ !
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Πεμ Ιουλ 30, 2009 12:56 am

Πολυ ομορφο φιλε μου ... Μπραβο σου ...

Πως θα γινει να τη βρουμε και μεις ? Embarassed εκτος ΝΕΤ κλπ ?
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Ιουλ 30, 2009 1:21 am

Είναι η κατάλληλη θέση στο κέντρο, αλλού μπορεί να μη δείχνει ωραίο να φαίνεται ξέμπαρκο. Μπορείς να μη το βάλεις καθόλου αν σε χαλάει....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  dartman1980 Πεμ Ιουλ 30, 2009 1:24 am

Tkagem έγραψε:Είναι η κατάλληλη θέση στο κέντρο, αλλού μπορεί να μη δείχνει ωραίο να φαίνεται ξέμπαρκο. Μπορείς να μη το βάλεις καθόλου αν σε χαλάει....

+1 Very Happy
dartman1980
dartman1980
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Join date : 12/07/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα , Περισός

http://www.aquazone.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 1:52 am

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 20072009396.th
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 20072009398.th
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 20072009401a


Με ledaki πανω!
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 2:04 am

Φιλε Νικκ οπου θες στο βγαζει το GT. Με λειζερ το χαραζει και οσο βαθυα η ρηχα το θες αν δεις η σκια που μου εβγαλε απο κατω ειναι πιο αραιη ακτινα.

Μπορεις να γραψεις οτι θες σε οτι πυκνοτητα και μεγεθος θες και σε οτι γωνια θες. Και χωρις να αλλαζει η τιμη!

Σκεφτομαι στο τελικο να γραψω "Με τετοιο πατο... θα αρχισω να πηγαινω με την οπισθεν!!" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool

Παω να δω τον Θρυλο. Τα λεμε αυριο αδερφια μου αλητες τζιτιά! Laughing
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Ιουλ 30, 2009 2:12 am

lazanton έγραψε:
Παω να δω τον Θρυλο. Τα λεμε αυριο αδερφια μου αλητες τζιτιά! Laughing
Ciao Tony, με τη νίκη! Και συγχαρητήρια για το όμορφο νησί σου που είχε την τιμή η εθνική νέων να σηκώσει το ευρωπαϊκό! Ελπίζω να πήγες σε κάποιον απο εκείνους τους αγώνες....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Πεμ Ιουλ 30, 2009 2:34 pm

Μεγειές Lazanton!!

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 3:25 pm

Και σου πηγε μονο 70ε ???
Χμμμ.....

Τοσα μου ειπε οτι θελει! Μολις πληρωσω το τελικο θα δω! Μου τα αφησε αυτο τωρα για κρασ τεστ. Να δω πως ανταποκρινεται σε ανοιγοκλεισιματα καπω, ηλιο, ζεστη κτλπ και αυτο επειδη βαλαμε λεπτο πλεξι 3χιλιοστων για να μην ζορισω το αμαξι.

Ciao Tony, με τη νίκη! Και συγχαρητήρια για το όμορφο νησί σου που είχε την τιμή η εθνική νέων να σηκώσει το ευρωπαϊκό! Ελπίζω να πήγες σε κάποιον απο εκείνους τους αγώνες....


Τα παιδια ηταν τρομερα και θα το σηκωναν ουτως η αλλως αλλα ηταν τιμη δικη μας που το σηκωσαν εδω! Αντε να αναλαβουμε και κατι σοβαρο σε αυτο το νησι γιατι μονο με το φαληρακι δεν παμε μπροστα! Αντωναρε η Ροδος σε ευχαριστει για τα καλα σου λογια!! Cool Very Happy

Μεγειές Lazanton!!

Ευχαριστω George. Παω να κανω και το δικο μου ομορφο γιατι του εδειξα φοτογραφιες το δικο σου και ζηλεψε! Razz Laughing Cool
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  emik Πεμ Ιουλ 30, 2009 4:25 pm

Πολύ ωραίο, ίσως λίγο μικρότερο το GT (για τα δικά μου γούστα).

Πάντως 3χιλιοστά είναι πολύ μικρό, αναμένουμε εντυπώσεις όταν το τοποθευήσεις και το τρέξεις! Very Happy
emik
emik
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 120
Join date : 15/04/2009
Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 5:25 pm

emik έγραψε:Πολύ ωραίο, ίσως λίγο μικρότερο το GT (για τα δικά μου γούστα).

Πάντως 3χιλιοστά είναι πολύ μικρό, αναμένουμε εντυπώσεις όταν το τοποθευήσεις και το τρέξεις! Very Happy

Ευχομαι να μην σπασει μεσα στα μουτρα μου! Αλλα δεν ηθελα 4αρι για να μην ζωρισω το αυτοκινητο στο κλεισιμο.
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 19 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης