GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

+36
kostas_dall
C.Mos
gratipa
panos55
jim.mps
atanaz
.DHMHTRHS G.
T@ssos
Chris Rodos
Mastoras
GaTopardos
MEGAS
lolosgp
AXELOS
msgt
iliasGT
gio
Aloperidin
diogo
Leoniums
Gregory
emik
dartman1980
george14
Arab
johnnys
astatos
Johny26
PowerGt
Vagos
Beballer
paf
Kagem
Nasos
lazanton
Leykos
40 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 19 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Τετ Δεκ 15, 2010 9:05 pm

Ναι αγκαλιά είμαι, καλα με παρακολουθείς? Άντε ρε ζηλεύετε, να πάτε να βρείτε και εσείς ''καλό'' να δείτε όπως τα βλέπω κι εγώ, πάντα άνοιξη thumbs up
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Τετ Δεκ 15, 2010 9:41 pm

Kagem έγραψε:Ναι αγκαλιά είμαι, καλα με παρακολουθείς? Άντε ρε ζηλεύετε, να πάτε να βρείτε και εσείς ''καλό'' να δείτε όπως τα βλέπω κι εγώ, πάντα άνοιξη thumbs up



:-() :-() :-()

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Τετ Δεκ 15, 2010 9:52 pm

Θα σου'λεγα που μπαίνει η άνοιξη αλλά σου έχω αδυναμία, έχε χάρη! Πάντα όλα όμορφα, αυτό ήθελα να πώ, αμέσως να με κοροϊδέψεις τον φτωχό....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  diogo Τετ Δεκ 15, 2010 10:21 pm

Arab έγραψε:
diogo έγραψε:
η μπανανια σε ολο τηs το μεγαλειο...
την προηγουμενη δευτερα εκτελωνιζαν οτι ηρθε στισ 15 νοεμβρη. σημερα και μετα απο μια εβδομαδα εκτελωνιζουν τα δεματα που ηρθαν 16 νοεμβριου! και απο οτι μου ειπαν το σποιλερ που ηρθε 2 δεκεμβρη ουτε σε ενα μηνα απο τωρα δεν θα εχει εκτελωνιστει... ξενερωσα και δεν ασχολουμε αλλο,το αφηνω να επιστρεψει πισω και αs το κανουν οτι θελουν...

γνώμη μου είναι ότι όταν παραγγέλνεις κάτι από Ασία ή Αμερική (ειδικά όταν θες να γλυτώσεις κ τ τελωνεία) πρέπει να έχεις υπομονή.
δυστυχώς μπορεί να υπάρξουν μεγάλες καθυστερήσεις, πόσο μάλλον π λόγω κακοκαιρίας έχουν παραλύσει τα πάντα στην Ευρώπη, π είναι γιορτές κ ο όγκος εχει αυξηθεί τρελά, κ π λόγω συνεχιζόμενων απεργιών η μπανανία γίνεται τρις-μπανανία.

οσον αφορά τα φτερά κ τις ψευτο-εισαγωγές π παραθέτεις παραπάνω, τα Sky Redline, έρχονται έτσι, με διχρωμία δλδ.
τα ατμοσφαιρικά Sky έρχονται όπως τα δικά μας, δλδ σε ένα χρώμα.
αυτές οι ψευτο-εισαγωγές είναι βιδωτές πάνω στο φτερό, οπότε μπορείς να τις βγάλεις κ ν τις βάψεις οτι χρώμα θες ή ν μην τις βάλεις καν επάνω.





ρωτησα ενα τελωνιακο και μου ειπε οτι οι καθυστερησειs ειναι ολο το χρονο,δεν το ηξερα δυσκολα να ξαναπαραγγειλω απο αμερικη....
τωρα σχετικα με την εισαγωγη στο φτερο εκανα ακριβωs το ιδιο με την φωτο και μπορω να πω οτι σαν αποτελεσμα πανω στο gt ,μου αρεσε περισσοτερο σε σχεση με οτι aftermarket εχω βαλει μεχρι τωρα....

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Indexhdff

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Τετ Δεκ 15, 2010 11:25 pm

Arab (Τετ Dec 15, 2010 11:04 am) έγραψε:
Kagem έγραψε:Έχει καλώδιο μπρε, πως ρυθμίζεις τον καθρέπτη....
τόνυ, πάλι είσαι αγκαλιά με το "καλό"?
καλώδιο έχει, αλλά είναι ρεύματος κίνησης του καθρέφτη κ όχι καλώδιο π δίνει το σήμα του φλας (διακοπτόμενο δλδ βάση του ρυθμού π αναβοσβήνει το φλας).
δεν θέλουμε οποιοδήποτε καλώδιο, θέλουμε καλώδιο π να συνδεεται με τα φλας.
το κοντικότερο είναι του φλας στο φτερό

Εισαι κακος ανθρωπος να το ξερεις! Βρισκεις το ρελε κατω απο τα ποδια του συνοδηγου που ελεγχει την χρονικη καθυστεριση του φλας! Βγαζεις ενα ζευγαρι και με αυτο βραχυκυκλωνεις τον διακοπτη που στριβει τους καθρεπτες μεσω αυτου του καλωδιου περνας μια εντολη σε καθε καθρεφτη οποτε οταν βγαλεις φλας δουλευει μεσω του καλωδιου της κινησης του καθρεφτη. Τωρα τον καθρεφτη ποσο συχνα τον κουνας ?? Κανε το με το χερι!

Οταν μιλαει ο Τοναρος να σκεφτεστε πιο βαθεια απο το αυτονοητο. Και μονο που δεν μπαινει στην διαδικασια να σας διορθωσει παρα τις τοσες προσβολες. Τιμη σας!!!

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Τετ Δεκ 15, 2010 11:59 pm

lazanton έγραψε:
Οταν μιλαει ο Τοναρος να σκεφτεστε πιο βαθεια απο το αυτονοητο. Και μονο που δεν μπαινει στην διαδικασια να σας διορθωσει παρα τις τοσες προσβολες. Τιμη σας!!!

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Πες τα ρε Laz γιατί μου έχουν βάλει την ταμπέλα του μαστουραφίξ....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  diogo Τετ Δεκ 22, 2010 1:05 am

johnnys έγραψε:Έχω περιέργεια τι θα χρεώσουν...



τελικα κρατησαν την αεροτομη στο τελωνειο 20 μερεs(για ποιο λογο δεν ξερω...) και στο τελοs δεν πληρωσα τιποτε! για το βαψιμο τηs αεροτομηs(απο μπλε σε μαυρο) ακολουθειται η ιδια διαδικασια οπωs και για τα αλλα μερη του αυτοκινητου?

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  MEGAS Δευ Δεκ 27, 2010 2:20 am

τελικα ισως στα gt να πηγαινουν καλυτερα front splitters αντι για spoilers...ειμαι περιεργος να δω αυτο που θα βγαλει ο normsfiberglass σε λιγο...στο solstice παει ομορφα...το ιδιο πιστευω και στο sky..!
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  diogo Τρι Φεβ 15, 2011 8:08 pm

γνωριζει καποιοs το diffuser του norm ,περιπου τι χρονο παραδοσηs εχει?

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  C.Mos Τρι Φεβ 15, 2011 8:12 pm

diogo έγραψε:γνωριζει καποιοs το diffuser του norm ,περιπου τι χρονο παραδοσηs εχει?

Το είχα παραγγείλει (δεν είχα πληρώσει) ... μου είπε ότι δεν έχει stock και τα έφτιαχνε κατά παραγγελία (3 μήνες) και αυτό αν έχει πολλα να κάνει μαζί.

Βαρέθηκα να περιμένω και το ακύρωσα.

Κατόπιν εορτής (όταν παράγγειλα το downpipe) έμαθα ότι μπορείς να το παραγγείλεις και από την SOLO. Εκεί ίσως να έχουν stock.
Αν μάθεις πες μας γιατί είναι μια αγορά που ακόμα θέλω να κάνω!
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  diogo Πεμ Φεβ 17, 2011 6:23 pm

απο solo δεν πολυσυμφερει,λειτουργει ωs μεσαζονταs και ανεβαζει την τιμη...ο χρονοs αναμονηs ειναι οντωs μεγαλοs...δεν ξερω μπορει να παω για τον διαχυτη τηs ws,γνωριζει καποιοs γιατι στο γερμανικο φορουμ,δεν θελουν ουτε να βλεπουν την συγκεκριμενη εταιρια?

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  kostas_dall Δευ Μάης 16, 2011 10:31 pm

Σημερα παρελαβα και τοποθετησα κεραιουλα carbon-aluminium 3" και εβγαλα επιτελους αυτο το αντιαισθητικο(κατα την γνωμη μου) ματζαφλαρι(μανησια κεραια)!!

http://cdn2.iofferphoto.com/img3/item/208/226/564/vms-racing-black-carbon-3-inch-short-antenna-universal-56695.jpg

Ειναι διακριτικη και φενεται πολυ ομορφη πανω στο αμαξι!(οσο βεβαια μεινει εκει γιατι το κοβω να μου την ξεβιδωνουν για πλακα)
kostas_dall
kostas_dall
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Join date : 24/08/2009
Τόπος : Κοζάνη-Θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  C.Mos Τρι Μάης 17, 2011 12:28 am

kostas_dall έγραψε:Σημερα παρελαβα και τοποθετησα κεραιουλα carbon-aluminium 3" και εβγαλα επιτελους αυτο το αντιαισθητικο(κατα την γνωμη μου) ματζαφλαρι(μανησια κεραια)!!

http://cdn2.iofferphoto.com/img3/item/208/226/564/vms-racing-black-carbon-3-inch-short-antenna-universal-56695.jpg

Ειναι διακριτικη και φενεται πολυ ομορφη πανω στο αμαξι!(οσο βεβαια μεινει εκει γιατι το κοβω να μου την ξεβιδωνουν για πλακα)

Ωραία δείχνει!! Πόσο κόστισε και μήπως έχεις φώτο φορεμένη πάνω στο αμάξι?
Πράγματι μου θυμίζει τις τάπες βαλβιδών αέρα που βάζαμε παλαιότερα που τις κλέβαν το επόμενο πρωί.
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  kostas_dall Τρι Μάης 17, 2011 12:48 am

Σιμο δυστυχως δεν εχω φωτο αλλα μπορεις να δεις details εδω(απο αυτον την πηρα): http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SATURN-SKY-BLACK-CARBON-FIBER-SHORT-3-INCH-ANTENNA-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3ca0e8f437QQitemZ260397659191QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
Στο 20ευρω περιπου βγαινει αλλα ειναι μια καλη λεπτομεριουλα για το gtακι σε σχεση με την μεγαλη κεραια εκει που την εχει!
kostas_dall
kostas_dall
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Join date : 24/08/2009
Τόπος : Κοζάνη-Θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  C.Mos Τρι Μάης 17, 2011 1:52 am

ΠΟλύ ωραία!! ΜΕ γεια!!
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  gio Τρι Μάης 17, 2011 5:02 am

kostas_dall έγραψε:Σημερα παρελαβα και τοποθετησα κεραιουλα carbon-aluminium 3" και εβγαλα επιτελους αυτο το αντιαισθητικο(κατα την γνωμη μου) ματζαφλαρι(μανησια κεραια)!!

http://cdn2.iofferphoto.com/img3/item/208/226/564/vms-racing-black-carbon-3-inch-short-antenna-universal-56695.jpg

Ειναι διακριτικη και φενεται πολυ ομορφη πανω στο αμαξι!(οσο βεβαια μεινει εκει γιατι το κοβω να μου την ξεβιδωνουν για πλακα)

Με γεια!!
Απο ληψη πως ειναι??
Εχει ελαστικοτητα (οπως η μαμησια) ή ειναι τελειως 'κουτσουρο' ??
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  kostas_dall Τρι Μάης 17, 2011 6:20 am

Ευχαριστω πολυ παιδια!Απο ελαστικοτητα κουτσουρο ειναι..δεν εχει καθολου!Απο ληψη μια χαρα!
kostas_dall
kostas_dall
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Join date : 24/08/2009
Τόπος : Κοζάνη-Θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Τρι Μάης 17, 2011 11:45 am

Με γεια και αν δεν το λυπασαι logo, στη τελικη ισως σου παρουν και την βαση βεβαια αλλα συνηθως το αφηνουν πριν το σπασουν!
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Aloperidin Πεμ Φεβ 23, 2012 4:13 pm

πως σας φαίνονται τα παρακάτω ??? cheers cheers cheers cheers

https://2img.net/r/ihimizer/img256/1439/dsc0178jg.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img403/8855/dsc0182zy.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img811/5696/dsc0193a.jpg
Aloperidin
Aloperidin
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 395
Join date : 28/10/2009
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

http://www.epharma-online.biz/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  johnnys Πεμ Φεβ 23, 2012 4:17 pm

Πίσω είσαι κορυφή!! Μπροστά ουδέν σχόλιον...
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Φεβ 23, 2012 4:22 pm

Ο ποπός είναι super! Απο πολυεστέρα είναι φτιαγμένος?
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Aloperidin Πεμ Φεβ 23, 2012 4:28 pm

Πίσω έκοψε και πίεσε τον ίδιο τον προφυλακτήρα!! Μπροστ είναι λαμαρίνα !! Μειώθηκε. Θερμοκρασία 3-4 βαθμούς στην πορεια και 12 στην πίστα !!!!!!!!! Δουλεύει απίστευτα ο αέραγωγός
Aloperidin
Aloperidin
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 395
Join date : 28/10/2009
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

http://www.epharma-online.biz/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Φεβ 23, 2012 4:57 pm

Για να λές μειώθηκε η θερμοκρασία, δηλαδή κάτω απο τον αεραγωγό έκανε τρύπα στο καπό? Για να καταλάβω, τον αεραγωγό θα τον έχεις μόνιμα πάνω ή μόνο για πίστα?
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  johnnys Πεμ Φεβ 23, 2012 5:10 pm

Kagem έγραψε:Για να λές μειώθηκε η θερμοκρασία, δηλαδή κάτω απο τον αεραγωγό έκανε τρύπα στο καπό? Για να καταλάβω, τον αεραγωγό θα τον έχεις μόνιμα πάνω ή μόνο για πίστα?
Καφέ ήπιες Question cyclops
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Φεβ 23, 2012 5:13 pm

Και που ήπια τι σημασία έχει τώρα....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 19 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης