GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

What about ποτηροθήκη??

+18
dartman1980
Aloperidin
Vagos
Beballer
Plou
Gregory
Leoniums
Leykos
lazanton
jim.mps
Arab
paf
Apostolis
gio
Kagem
johnnys
Johny26
vauxascoupe
22 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  vauxascoupe Πεμ Νοε 12, 2009 5:59 pm

'Εχω μια μικρή απορία... πως μπορώ να οδηγώ και να έχω και τον καφέ μου στο GT μου? Για την ώρα έχω στριμώξει μια χάρτινη θήκη στο πάτωμα του συνοδηγού!! Μέσα σε μια εβδομάδα που το έχω το αμάξι έχω ήδη χύσει 2 καφέδες!!!! pale
To Sky έχει θήκη... εμείς?
vauxascoupe
vauxascoupe
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 227
Join date : 22/09/2009
Ηλικία : 45
Τόπος : Χαϊδάρι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Johny26 Πεμ Νοε 12, 2009 6:07 pm

Το εχουμε συζητησει το ιδιο θεμα σε ενα αλλο topic... οποτε αμα θελει καποιος admin ας τα μεταφερει εκει...

Anyway... εδω στην ελλαδα μπορεις να παραγγειλεις απο την οπελ μονο την διπλη ποτηροθηκη που ειναι αναμεσα στα δυο καθισματα κατω απο το ντουλαπακι με το περιστρεφομενο ανοιγμα... το κοστος της ποτηροθηκης απο την οπελ ειναι γυρω στα 60 ευρω και μαζι με την τοποθετηση (η οποια ειναι αρκετα μπελαλιδικη) υπολογισε γυρω στα 90 ευρω...

Εγω περιμενα κανα διμηνο περιπου μεχρι να ρθει το ανταλακτικο συν οτι στην αρχη μου ειπε 120ευρω και μολις του ειπα οτι ενας φιλος την εβαλε σε αλλη αντιπροσωπεια με 90, ριξαμε και την τιμη... Evil or Very Mad
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  vauxascoupe Πεμ Νοε 12, 2009 6:18 pm

Αυτή η θήκη μια χαρά μου ακούγεται αλλά και οι 2 μήνες αναμονη... είναι κάπως. Άρα πάω να το παραγγείλω και τα Χριστούγενα θα έχω ποτηροθήκη, yeah!!! bounce
vauxascoupe
vauxascoupe
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 227
Join date : 22/09/2009
Ηλικία : 45
Τόπος : Χαϊδάρι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Johny26 Πεμ Νοε 12, 2009 6:26 pm

η αναμονη ειναι σχετικη... εξαρταται ποσο κοντα θα πεσεις στην επομενη παραγγελεια της αντιπροσωπειας που θα πας... εμενα εκανε και δυο τρεις βδομαδες να φτασει το ανταλακτικο απο τα κεντρικα εδω στην αθηνα μεχρι την αντιπροσωπεια στο μαρουσι... ολο ερχοταν η παλετα με τα ανταλακτικα και ολο δεν εφτανε... Shocked
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  johnnys Πεμ Νοε 12, 2009 7:07 pm

Πως σας φαίνεται αυτό;
What about ποτηροθήκη?? Dsc01023g.th
What about ποτηροθήκη?? Dsc01021v.th

Υ.Γ. To μετακίνησα εδώ.
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Νοε 12, 2009 7:16 pm

Καλό φαίνεται αλλά δε ξέρω αν θα μας βολεύει εμάς, το χέρι που θα το ακουμπάμε....αυτό στην foto είναι αυτόματο....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  gio Πεμ Νοε 12, 2009 7:18 pm

Johny26 έγραψε:η αναμονη ειναι σχετικη... εξαρταται ποσο κοντα θα πεσεις στην επομενη παραγγελεια της αντιπροσωπειας που θα πας... εμενα εκανε και δυο τρεις βδομαδες να φτασει το ανταλακτικο απο τα κεντρικα εδω στην αθηνα μεχρι την αντιπροσωπεια στο μαρουσι... ολο ερχοταν η παλετα με τα ανταλακτικα και ολο δεν εφτανε... Shocked

Οταν εχεις συνοδηγο δεν βρισκει στα ποδια του??
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Apostolis Πεμ Νοε 12, 2009 7:18 pm

Και η προφανής ερώτηση: που είναι το χειρόφρενο, οεο;
Apostolis
Apostolis
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  johnnys Πεμ Νοε 12, 2009 7:19 pm

Tkagem έγραψε:Καλό φαίνεται αλλά δε ξέρω αν θα μας βολεύει εμάς, το χέρι που θα το ακουμπάμε....αυτό στην foto είναι αυτόματο....

Δεν είναι αυτόματο έχει μετακινήσει το χειρόφρενο! Το έχει κάνει ηλεκτρικό με κουμπί, κάτι τέτοιο, θα ψάξω να βρω που το είχα διαβάσει.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την johnnys στις Πεμ Νοε 12, 2009 7:20 pm, 1 φορά
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  gio Πεμ Νοε 12, 2009 7:20 pm

Tkagem έγραψε:Καλό φαίνεται αλλά δε ξέρω αν θα μας βολεύει εμάς, το χέρι που θα το ακουμπάμε....αυτό στην foto είναι αυτόματο....

Παρε του Paf που αλλαζει μονο του......... What a Face What a Face What a Face
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Apostolis Πεμ Νοε 12, 2009 7:21 pm

Τελικά που κατέληξε το χειρόφρενο; Σορρυ αλλά το 'χω απορία!
Apostolis
Apostolis
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Apostolis Πεμ Νοε 12, 2009 7:22 pm

Α οκ, πανικός δε προλαβαίνω να γράψω κι έχουν γίνει 3 αλλαγές στο τόπικ Laughing
Apostolis
Apostolis
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Νοε 12, 2009 8:15 pm

johnnys έγραψε:
Tkagem έγραψε:Καλό φαίνεται αλλά δε ξέρω αν θα μας βολεύει εμάς, το χέρι που θα το ακουμπάμε....αυτό στην foto είναι αυτόματο....

Δεν είναι αυτόματο έχει μετακινήσει το χειρόφρενο! Το έχει κάνει ηλεκτρικό με κουμπί, κάτι τέτοιο, θα ψάξω να βρω που το είχα διαβάσει.
Ρε τσίου αυτόματο εννοώ την μετάδοση, έχει αυτόματο κιβώτιο....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  johnnys Πεμ Νοε 12, 2009 8:21 pm

Μου φαίνεται ότι δεν έδωσες τίποτα στον Gio χθες, τα κράτησες όλα για σένα πάλι! Το κατάλαβα τι εννούσες! Είσαι σίγουρος ότι είναι αυτόματο; Δεν βρίσκω το topic που το είχα διαβάσει...
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Νοε 12, 2009 8:24 pm

Σου φαίνεται εσένα για manual? Θα με τρελάνεις, είπαμε τα κατεβάζω με μέτρο, όχι να τυφλωθούμε κιόλας....
What about ποτηροθήκη?? Dsc01021vWhat about ποτηροθήκη?? W640
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Johny26 Πεμ Νοε 12, 2009 8:46 pm

gio έγραψε:
Johny26 έγραψε:η αναμονη ειναι σχετικη... εξαρταται ποσο κοντα θα πεσεις στην επομενη παραγγελεια της αντιπροσωπειας που θα πας... εμενα εκανε και δυο τρεις βδομαδες να φτασει το ανταλακτικο απο τα κεντρικα εδω στην αθηνα μεχρι την αντιπροσωπεια στο μαρουσι... ολο ερχοταν η παλετα με τα ανταλακτικα και ολο δεν εφτανε... Shocked

Οταν εχεις συνοδηγο δεν βρισκει στα ποδια του??

Στα ποδια του? Μαλλον εσυ θα εννοεις την μονή ποτηροθηκη που μπαινει δεξια του λεβγιε ταχυτητων.. (καλα καταλαβα?) Αυτη δεν υπαρχει σαν κωδικος ανταλακτικου στην Ελλαδα και απο οτι μου ειπαν και δεν διατιθεται... διατιθεται μονο η διπλη ποτηροθηκη αναμεσα στις πλατες οδηγου-συνοδηγου... οποτε το πολυ πολυ σε καμια αλλαγη 3ης-4ης να τα κανουμε πουτ@ν@... Razz

https://2img.net/r/ihimizer/i/41209927.jpg/

https://2img.net/r/ihimizer/i/images2e.jpg/
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  paf Πεμ Νοε 12, 2009 8:58 pm

απλα θα βαζεις απο 3η - 5η!!!!!!!!!!!!!!!! κανονικα θα επρεπε να ηταν με κουμπι το χειροφρενο και να εβαζαν στην θεση του τις θηκες......... αλλα πολλα δεν ζηταμε? γιατι να πιειτε καφε δηλαδη? θα πηγαινει ποτε κανενας cruising για να τον ευχαριστηθει? οπως εχει πει και ο βαγγος δεν θελει να τον πινει αλλα να τον "πινουν" οι αλλοι!!!!!!!!! αν θελετε να πινετε καφε στο αυτοκινητο παρτε ενα αλλο αυτοκινητο της οικογενειας!!!!!! οπως και για να καπνισετε δεν παιζει με τιποτα να πεσει η σταχτη μεσα στο σταχτοδοχειο, μονο ζογκλερ και ο ουρι γκελερ!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
και απο την αλλη ειναι και ενας λογος παραπανω που βρισκομαστε για καφε, αν τον πιναμε στο αμαξι μπορει να μην καναμε συναντησεις για καφε tongue Suspect confused Very Happy lol!
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Johny26 Πεμ Νοε 12, 2009 9:09 pm

χαχαχα για ακομη μια φορα Paf μας αποστόμωσες... Exclamation Exclamation Surprised Surprised drunken
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  gio Πεμ Νοε 12, 2009 9:26 pm

paf έγραψε:απλα θα βαζεις απο 3η - 5η!!!!!!!!!!!!!!!! κανονικα θα επρεπε να ηταν με κουμπι το χειροφρενο και να εβαζαν στην θεση του τις θηκες......... αλλα πολλα δεν ζηταμε? γιατι να πιειτε καφε δηλαδη? θα πηγαινει ποτε κανενας cruising για να τον ευχαριστηθει? οπως εχει πει και ο βαγγος δεν θελει να τον πινει αλλα να τον "πινουν" οι αλλοι!!!!!!!!! αν θελετε να πινετε καφε στο αυτοκινητο παρτε ενα αλλο αυτοκινητο της οικογενειας!!!!!! οπως και για να καπνισετε δεν παιζει με τιποτα να πεσει η σταχτη μεσα στο σταχτοδοχειο, μονο ζογκλερ και ο ουρι γκελερ!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
και απο την αλλη ειναι και ενας λογος παραπανω που βρισκομαστε για καφε, αν τον πιναμε στο αμαξι μπορει να μην καναμε συναντησεις για καφε tongue Suspect confused Very Happy lol!

+1000
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  gio Πεμ Νοε 12, 2009 9:29 pm

Johny26 έγραψε:
gio έγραψε:
Johny26 έγραψε:η αναμονη ειναι σχετικη... εξαρταται ποσο κοντα θα πεσεις στην επομενη παραγγελεια της αντιπροσωπειας που θα πας... εμενα εκανε και δυο τρεις βδομαδες να φτασει το ανταλακτικο απο τα κεντρικα εδω στην αθηνα μεχρι την αντιπροσωπεια στο μαρουσι... ολο ερχοταν η παλετα με τα ανταλακτικα και ολο δεν εφτανε... Shocked

Οταν εχεις συνοδηγο δεν βρισκει στα ποδια του??

Στα ποδια του? Μαλλον εσυ θα εννοεις την μονή ποτηροθηκη που μπαινει δεξια του λεβγιε ταχυτητων.. (καλα καταλαβα?) Αυτη δεν υπαρχει σαν κωδικος ανταλακτικου στην Ελλαδα και απο οτι μου ειπαν και δεν διατιθεται... διατιθεται μονο η διπλη ποτηροθηκη αναμεσα στις πλατες οδηγου-συνοδηγου... οποτε το πολυ πολυ σε καμια αλλαγη 3ης-4ης να τα κανουμε πουτ@ν@... Razz

Razz Razz Razz geek geek
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  Arab Πεμ Νοε 12, 2009 11:38 pm

χαχαχαχα, η μόντα δεν έχει όρια!!! κ επίσης όπως είπε ο Αποστόλης, που είναι το χειρόφρενο? αν είναι να κάνω τέτοια μόντα γ ν πιω καφέ, ε ας βάλω ένα σέικερ στο πορτμπαγκάζ κ ν συνδέσω καλαμάκια μέχρι το στόμα μου....
Vauzascoupe, η λύση του johnny 26 νομίζω είναι η καλύτερη

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  johnnys Παρ Νοε 13, 2009 3:43 am

Tkagem έγραψε:Σου φαίνεται εσένα για manual? Θα με τρελάνεις, είπαμε τα κατεβάζω με μέτρο, όχι να τυφλωθούμε κιόλας....
What about ποτηροθήκη?? Dsc01021vWhat about ποτηροθήκη?? W640

Ρε φίλε με αυτά που μου έδωσες και πήρα χθες(αυτά που ήταν για τον gio) με πείραξαν drunken drunken
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  gio Παρ Νοε 13, 2009 3:59 am

Τουλαχιστον εσενα κατι σου εδωσε,εστω και χαλασμενο!! pale pale pale
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  jim.mps Παρ Νοε 13, 2009 4:11 am

paf έγραψε:απλα θα βαζεις απο 3η - 5η!!!!!!!!!!!!!!!! κανονικα θα επρεπε να ηταν με κουμπι το χειροφρενο και να εβαζαν στην θεση του τις θηκες......... αλλα πολλα δεν ζηταμε? γιατι να πιειτε καφε δηλαδη? θα πηγαινει ποτε κανενας cruising για να τον ευχαριστηθει? οπως εχει πει και ο βαγγος δεν θελει να τον πινει αλλα να τον "πινουν" οι αλλοι!!!!!!!!! αν θελετε να πινετε καφε στο αυτοκινητο παρτε ενα αλλο αυτοκινητο της οικογενειας!!!!!! οπως και για να καπνισετε δεν παιζει με τιποτα να πεσει η σταχτη μεσα στο σταχτοδοχειο, μονο ζογκλερ και ο ουρι γκελερ!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
και απο την αλλη ειναι και ενας λογος παραπανω που βρισκομαστε για καφε, αν τον πιναμε στο αμαξι μπορει να μην καναμε συναντησεις για καφε tongue Suspect confused Very Happy lol!
ψηλε, μας εστειλες! cheers cheers
jim.mps
jim.mps
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 285
Join date : 12/05/2009
Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΑΙΑΝΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

What about ποτηροθήκη?? Empty Απ: What about ποτηροθήκη??

Δημοσίευση  lazanton Παρ Νοε 13, 2009 4:50 am

Πλακα πλακα παρ' ολο που ειμαι μανιωδης καπνιστης μεσα στο GT μου δεν εχω κανει ουτε ενα! Με τρελαινει που ακομα μυριζει καινουργιο!!! Επειδη ειναι πανι η οροφη θα βρομαει πολυ ασχημα μετα απο χρονια καπνισματος μεσα!
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης