GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Rear Spoiler

+30
Lia
diogo
atanaz
AXELOS
jim.mps
panos55
paf
Johny26
basilisgt2
SESARE
Mastoras
paradisos
Arab
Leoniums
GaTopardos
ΜΙΧΑΛΗΣ 79
lazanton
johnnys
gratipa
Aloperidin
iliasGT
msgt
lolosgp
Gregory
gio
Leykos
Nasos
Kagem
Apostolis
dartman1980
34 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  diogo Παρ Νοε 26, 2010 12:39 am

αυτη ειναι η σωστη τοποθετηση τησ αεροτομηs, να ειναι μισο ποντο περιπου μεσα απο την ακρη του καπω?

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Snc00310s

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Arab Παρ Νοε 26, 2010 1:45 am

στο περίπου, ναι.
την οδηγούν τα νεύρα του πορτ μπαγκάζ

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Lia Παρ Νοε 26, 2010 4:38 am

Μεσα απο το πορτ-παγκαζ υπαρχουν οι 6 πλαστικες ταπες που τις αφαιρεις για να περασουν οι βιδες της αεροτομης..στο κεντρο απο αυτες τις τρυπες ανοιγεις με το δραπανο μικροτερες απο μεσα απο το ανοιχτο καπο προς τα εξω[τα γρεζια τα φυσας με αερα οχι με πανι]...[μπορεις να χρησιμοποιησεις για οδηγο 1 πλαστικο σωληνακι απο σκληρο τεφλον με εξωτερικη διαμετρο τη διαμετρο της εσωτερικης ταπας-τρυπας και εσωτερικη διαμετρο 10mm κατασκευασμενο στον τορνο]...οι βιδες της αεροτομης εχουν διαμετρο 6mm οποτε εχεις την δυνατοτητα να μετακινεις δεξια-αριστερα-εμπρος-πισω ωστε η αεροτομη να κεντραρει με τα νευρα του καπο..βαζεις λιγο χρωμα στο γυμνο μεταλλο,αφαιρεις το αυτοκολητο της ταινιας διπλης οψεως, πλησιαζεις την αεροτομη και περνας τις βιδες με ροδελες μεγαλες μεσα απο το καπο [χρειαζονται 2 ατομα]...τελευταιο κεντραρισμα της αεροτομης με τα νευρα του καπο, σχεδον στον αερα γιατι η διπλης οψης ειναι πολυ δυνατη και τελος σφυξιμο τις βιδες και ξανακουμπωνεις τις ταπες μεσα απο το καπο..............καφεδακι....μουσικουλα.....παρεουλα......και καλη επιτυχια!!!!!!!
Lia
Lia
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 179
Join date : 26/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : βραχατι κορινθιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  diogo Παρ Νοε 26, 2010 5:09 pm

ευχαριστω για τισ οδηγιεs,σε ποιο σημειο βαζειs χρωμα?

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Lia Σαβ Νοε 27, 2010 12:02 am

diogo έγραψε:ευχαριστω για τισ οδηγιεs,σε ποιο σημειο βαζειs χρωμα?
εκει που θα ανοιξεις τις τρυπες θα αποκαλυφθει γυμνο μεταλλο...σ'εκεινο το σημειο βαζεις λιγο χρωμα...
Lia
Lia
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 179
Join date : 26/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : βραχατι κορινθιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  MEGAS Παρ Μάης 20, 2011 12:12 am

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Exige_GT4_Wing_05

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Exige_GT4_Wing_06

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Exige_GT4_Wing_04

απο vx-performance
not my cup of tea though!
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  C.Mos Παρ Μάης 20, 2011 12:47 am

φώτο από πίσω έχουμε?
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  MEGAS Παρ Μάης 20, 2011 1:00 am

οχι for the time being
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Arab Παρ Μάης 20, 2011 3:11 am

καλύτερη από κάποιες άλλες, αλλά κ πάλι δεν...
το χαρακτηρίζει ως πολύ ειδικό (εμφανισιακά).
ευτυχώς δεν του βγήκε κιτς

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  gio Παρ Μάης 20, 2011 3:36 am

..αν το συγκεκριμενο αμαξι ειναι του Solberg ειναι μια χαρα.. 00000-)

ωωχχχ...τα ματακια μου.. Shocked What a Face pirat
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  MEGAS Παρ Μάης 20, 2011 3:38 am

gio έγραψε:..αν το συγκεκριμενο αμαξι ειναι του Solberg ειναι μια χαρα.. 00000-)

ωωχχχ...τα ματακια μου.. Shocked What a Face pirat

+1 και απο εδω/ Smile
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  paf Παρ Μάης 20, 2011 2:04 pm

πολυ κραυγαλεα η αεροτομη αλλα ακολουθει τις γραμμες του αυτοκινητου. καλη η δουλεια αλλα.......
αμα το σκεφτεις και καμπριο θα ειναι παρα πολυ too much....... θα ειναι χρησιμη μονο για μεγαλη μπουγαδα lol! αποψη μου παντα......
(τις φρεναρες δεν τις ειδατε)??
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  SHADOW Τρι Οκτ 04, 2011 4:06 pm

Καλημέρα παίδες.Σκεπτόμουν από καιρό να βάλω αεροτομή γιατί μετά τα 300χιλ (στο γκρεμό!) δέν το ένοιωθα και πολύ σταθερό. Ομως επειδή μού αρέσει το κωλαράκι του σκέτο (φαίνεται πιο φαρδύ) και ύστερα από τις περιπέτειες μερικών στην τοποθέτηση μάλλον ξενέρωσα. Απλά μετά τα 300 θα προσέχω affraid

SHADOW
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Join date : 16/09/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Arab Τρι Οκτ 04, 2011 4:11 pm

η τοποθέτηση δεν είναι περιπέτεια. η επιλογή αεροτομής όμως, μπορεί να είναι, όπως αποδείχτηκε.

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  SHADOW Τρι Οκτ 04, 2011 4:21 pm

Arab έγραψε:η τοποθέτηση δεν είναι περιπέτεια. η επιλογή αεροτομής όμως, μπορεί να είναι, όπως αποδείχτηκε.

Καλημέρα Arab θέλω να δώ την konigseder απο κοντά σε κάποιον από εσάς γιατί τις χαμηλές τις έχω δεί είναι μέν διακριτικές αλλά μάλλον προτιμώ την Konigseder. (Βλέποντας και κάνοντας δηλαδή.)

SHADOW
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Join date : 16/09/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Arab Τρι Οκτ 04, 2011 4:26 pm

με την konigseder, απ ότι έχω διαβάσει απ τα παιδιά, θα πρέπει να τραβηχτείς λίγο γ κόψιμο ράξιμο της αεροτομής ώστε να έρθει στα ίσια με τα νεύρα του πορτ μπαγκάζ.
η κοντή η μαμίσια, κάθεται κουτί.
τώρα γ ουσιαστικό όφελος στα πολλά χλμ, τι να σου πω? δεν είμαι γ ν βγάλω συμπέρασμα

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  SHADOW Τρι Οκτ 04, 2011 4:40 pm

Arab έγραψε:με την konigseder, απ ότι έχω διαβάσει απ τα παιδιά, θα πρέπει να τραβηχτείς λίγο γ κόψιμο ράξιμο της αεροτομής ώστε να έρθει στα ίσια με τα νεύρα του πορτ μπαγκάζ.
η κοντή η μαμίσια, κάθεται κουτί.
τώρα γ ουσιαστικό όφελος στα πολλά χλμ, τι να σου πω? δεν είμαι γ ν βγάλω συμπέρασμα

Σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Αυτό ακριβώς ήθελα να αποφύγω το κόψε ράψε.

SHADOW
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Join date : 16/09/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  C.Mos Τρι Οκτ 04, 2011 5:42 pm

Γιατί δεν σκέφτεστε και τις after market που έχουν οι γνωστοί μάστορες της Αθήνας?

Έχιε πάρα πολλές επιλογές, στην ακουμπάει πάνω στο αμάξι επι τόπου να δεις πως είναι και πως κάθεται και αποφασίζεις βλέποντας στην πράξη.

Αν θέλετε πάμε στον Μαστρογιαννάκη μαζί στο Περιστέρι για να δούμε (δεν τον γνωρίζω προσωπικα - πέρα από το ότι ήμουν πελάτης και έμεινα ευχαρσιτημένς).
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  SHADOW Τρι Οκτ 04, 2011 6:36 pm

C.Mos έγραψε:Γιατί δεν σκέφτεστε και τις after market που έχουν οι γνωστοί μάστορες της Αθήνας?

Έχιε πάρα πολλές επιλογές, στην ακουμπάει πάνω στο αμάξι επι τόπου να δεις πως είναι και πως κάθεται και αποφασίζεις βλέποντας στην πράξη.

Αν θέλετε πάμε στον Μαστρογιαννάκη μαζί στο Περιστέρι για να δούμε (δεν τον γνωρίζω προσωπικα - πέρα από το ότι ήμουν πελάτης και έμεινα ευχαρσιτημένς).

Φίλε Mos καλησπέρα αν και δέν ταιριάζει στο topic τώρα πρόσεξα πως φοράς EBC κόκκινα.Όταν έβαλα τα X.Y.Z.356 6 POT στο οπελάκι μου πρότειναν αντί τα τακκάκια του σετ να βάλω τα ebc κόκκινα σάν πολύ καλύτερα.
Απο την αρχή παραπονιόμουν πώς δέν έχω φρένα και έβριζα τα xyz.θυμήθηκα όμως πως στο s3 φόραγα brembo 355 με ferodo ds 2500 τα άλλαξα λοιπόν με ds 2500 και το φρένο δέν έχει καμία σχέση. Πέταξε τα γρήγορα χαντακώνεις το αμάξι σου.
Oσο για την αεροτομή θέλω να δώ μερικές τοποθετημένες γιατί όπως είπαμε το αισθητικό αποτέλεσμα μου μετράει πολύ και δέν θέλω να χαλάσω ένα τόσο όμορφο αμαξάκι.

SHADOW
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Join date : 16/09/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  C.Mos Τρι Οκτ 04, 2011 8:40 pm

SHADOW έγραψε:
C.Mos έγραψε:Γιατί δεν σκέφτεστε και τις after market που έχουν οι γνωστοί μάστορες της Αθήνας?

Έχιε πάρα πολλές επιλογές, στην ακουμπάει πάνω στο αμάξι επι τόπου να δεις πως είναι και πως κάθεται και αποφασίζεις βλέποντας στην πράξη.

Αν θέλετε πάμε στον Μαστρογιαννάκη μαζί στο Περιστέρι για να δούμε (δεν τον γνωρίζω προσωπικα - πέρα από το ότι ήμουν πελάτης και έμεινα ευχαρσιτημένς).

Φίλε Mos καλησπέρα αν και δέν ταιριάζει στο topic τώρα πρόσεξα πως φοράς EBC κόκκινα.Όταν έβαλα τα X.Y.Z.356 6 POT στο οπελάκι μου πρότειναν αντί τα τακκάκια του σετ να βάλω τα ebc κόκκινα σάν πολύ καλύτερα.
Απο την αρχή παραπονιόμουν πώς δέν έχω φρένα και έβριζα τα xyz.θυμήθηκα όμως πως στο s3 φόραγα brembo 355 με ferodo ds 2500 τα άλλαξα λοιπόν με ds 2500 και το φρένο δέν έχει καμία σχέση. Πέταξε τα γρήγορα χαντακώνεις το αμάξι σου.
Oσο για την αεροτομή θέλω να δώ μερικές τοποθετημένες γιατί όπως είπαμε το αισθητικό αποτέλεσμα μου μετράει πολύ και δέν θέλω να χαλάσω ένα τόσο όμορφο αμαξάκι.

Καλησπέρα !!!
Τα EBC red τα έβαλα γιατί δεν ήθελα να δώσω 200€ για τα μαμά. Δεν παρατήρησα κάποια διαφορά να είμαι ειλικρινής. Πάνω κάτω αυτά νομίζω και οι περισσότεροι πιστεύουν που έχουν βάλει τα ίδια (είναι αρκετοί από εδώ). Τώρα αν τα ferodo 2500 κάνουν κάποια διαφορά, σίγουρα είναι ενδιαφέρον να τα δοκιμάσουμε!!!

Ακριβώς για να μπορείς να δεις την αεροτομή πάνω στο αμάξι (πρόβες) σου πρότεινα τον Μαστρογιαννάκη, γιατί έχει μεγάλο stock που το ακουμπάει (με προσοχή) πάνω στο αμάξι σου για να το δεις επιτόπου πως ακριβώς φαίνεται (η μόνη απόκλιση είναι το χρώμα φυσικά). Αν θέλετε πάμε μια βόλτα, θέλω και γω να το κοιτάξουμε.

ΥΓ. πόσο σου κόστισε η αλλαγή σε XYZ 6p χονδρικά μιλώντας?
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  SHADOW Τετ Οκτ 05, 2011 1:31 pm

C.Mos έγραψε:
SHADOW έγραψε:
C.Mos έγραψε:Γιατί δεν σκέφτεστε και τις after market που έχουν οι γνωστοί μάστορες της Αθήνας?

Έχιε πάρα πολλές επιλογές, στην ακουμπάει πάνω στο αμάξι επι τόπου να δεις πως είναι και πως κάθεται και αποφασίζεις βλέποντας στην πράξη.

Αν θέλετε πάμε στον Μαστρογιαννάκη μαζί στο Περιστέρι για να δούμε (δεν τον γνωρίζω προσωπικα - πέρα από το ότι ήμουν πελάτης και έμεινα ευχαρσιτημένς).

Φίλε Mos καλησπέρα αν και δέν ταιριάζει στο topic τώρα πρόσεξα πως φοράς EBC κόκκινα.Όταν έβαλα τα X.Y.Z.356 6 POT στο οπελάκι μου πρότειναν αντί τα τακκάκια του σετ να βάλω τα ebc κόκκινα σάν πολύ καλύτερα.
Απο την αρχή παραπονιόμουν πώς δέν έχω φρένα και έβριζα τα xyz.θυμήθηκα όμως πως στο s3 φόραγα brembo 355 με ferodo ds 2500 τα άλλαξα λοιπόν με ds 2500 και το φρένο δέν έχει καμία σχέση. Πέταξε τα γρήγορα χαντακώνεις το αμάξι σου.
Oσο για την αεροτομή θέλω να δώ μερικές τοποθετημένες γιατί όπως είπαμε το αισθητικό αποτέλεσμα μου μετράει πολύ και δέν θέλω να χαλάσω ένα τόσο όμορφο αμαξάκι.

Καλησπέρα !!!
Τα EBC red τα έβαλα γιατί δεν ήθελα να δώσω 200€ για τα μαμά. Δεν παρατήρησα κάποια διαφορά να είμαι ειλικρινής. Πάνω κάτω αυτά νομίζω και οι περισσότεροι πιστεύουν που έχουν βάλει τα ίδια (είναι αρκετοί από εδώ). Τώρα αν τα ferodo 2500 κάνουν κάποια διαφορά, σίγουρα είναι ενδιαφέρον να τα δοκιμάσουμε!!!

Ακριβώς για να μπορείς να δεις την αεροτομή πάνω στο αμάξι (πρόβες) σου πρότεινα τον Μαστρογιαννάκη, γιατί έχει μεγάλο stock που το ακουμπάει (με προσοχή) πάνω στο αμάξι σου για να το δεις επιτόπου πως ακριβώς φαίνεται (η μόνη απόκλιση είναι το χρώμα φυσικά). Αν θέλετε πάμε μια βόλτα, θέλω και γω να το κοιτάξουμε.

ΥΓ. πόσο σου κόστισε η αλλαγή σε XYZ 6p χονδρικά μιλώντας?

Καλημέρα. Το επόμενο βήμα θα είναι κάποιο intercooler μετά πρόγραμμα (πολύ έμεινε μαμά) και αργότερα θα το ψάξουμε παρέα το θέμα της αεροτομής. Τά φρένα τα βρήκαμε στο Athens tuning show 2009 στο περίπτερο της geartech και πήραμε 3 σετ σε τιμή έκθεσης 1,350€/σετ. Πάρα πολύ καλή τιμή δεδομένου πως τότε δέν είχαμε και επιλογές γιατί το αυτοκίνητο το έβλεπαν σαν διαστημόπλοιο και η X.Y.Z. είχε έτοιμο κιτ για το οπελ. Το μόνο πρόβλημα που είχαμε όλοι μας ήταν οι μαμά ζάντες που δέν χώραγαν τα 356 ευκαιρία όμως και για αλλαγή ζάντας! Τα μαμά φρένα είναι επιεικώς απαράδεκτα και όσο για τα ebc τα είπαμε ds 2500 καμία σχέση. Το βράδυ θα είμαι Μαρούσι στο VIENTO για να γνωριστούμε από κοντα.

SHADOW
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Join date : 16/09/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  paf Τετ Οκτ 05, 2011 1:40 pm

το 2009 τα μονα φρενα που επαιζαν σε μαμα ζαντα ηταν τα γνησια vectra opc 355mm (αν θυμαμαι καλα), τα φοραμε μερικοι και ειμαστε υπερ ευχαριστημενοι (σε σχεση παντα με τα μαμα)!! τα τακακια ειναι ferrodo. δειτε στην ενοτητα φρενα. (απλα δεν ειχαμε οντως πολλες επιλογες τοτε δυστυχως).... τιμη τοτε 1.200€ τοποθετημενα χωρις καλωδια υψηλης πιεσης. απαιχτη τιμη τα 1.350 για τα xyz!!!
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Gregory Τετ Οκτ 05, 2011 2:23 pm

Την αεροτομη την διορθωσα προσφατα αλλα δεν την εχω κουμπωσει ακομα..... να την βαλω αγγελια;;;;
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  C.Mos Τετ Οκτ 05, 2011 2:32 pm

Gregory έγραψε:Την αεροτομη την διορθωσα προσφατα αλλα δεν την εχω κουμπωσει ακομα..... να την βαλω αγγελια;;;;

Όχι ρε συ, να μας την κάνει δώρο!!! Δεν είναι καιρός για έξοδα!!!
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Rear Spoiler - Σελίδα 8 Empty Απ: Rear Spoiler

Δημοσίευση  Gregory Τετ Οκτ 05, 2011 2:33 pm

C.Mos έγραψε:
Gregory έγραψε:Την αεροτομη την διορθωσα προσφατα αλλα δεν την εχω κουμπωσει ακομα..... να την βαλω αγγελια;;;;

Όχι ρε συ, να μας την κάνει δώρο!!! Δεν είναι καιρός για έξοδα!!!
Ωρε λες;;; scratch
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης