GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΛΑΣΤΙΧΑ

+31
Lambros
csaris
JOHN4589
drh
C.Mos
iliasGT
Gregory
lolosgp
DIMI
gratipa
nickzazim
gio
GaTopardos
SESARE
atanaz
Johny26
dartman1980
Beballer
Kagem
Aloperidin
MEGAS
johnnys
jim.mps
diogo
paradisos
Geo GT
Nasos
Arab
Apostolis
paf
Vagos
35 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  JOHN4589 Σαβ Ιαν 28, 2012 5:24 am

ξερει κανεις κανενα site εκτος απο το car.gr που πουλαει μεταχειρισμενα ελαστικα σε καλες τιμες?
JOHN4589
JOHN4589
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 216
Join date : 03/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  johnnys Τρι Μαρ 06, 2012 4:23 pm

Άν κάποιος θέλει να παραγγείλει λάστιχα από www.camskill.co.uk θα περιμένει...

Η απάντηση που μου έστειλαν.

''Good morning


Im sorry but DPD have stopped sending tyres to Greece, so we are looking for

a new carrier, Some of the carriers want to much money to send tyres, We hope

to find someone in the next 4-6 weeks


Kindest regards''
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  paf Τρι Μαρ 06, 2012 5:34 pm

Johnny γινε ο new carrierιστας in Greece και θα ειμαι ο πρωτος σου....... πελατης!!! lol
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  johnnys Τρι Μαρ 06, 2012 5:40 pm

Απόδειξε το John Paf... Κάνουμε ανταλαγή τα λάστιχα μας Question pale bounce Shocked Laughing
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  csaris Τρι Μαρ 06, 2012 10:03 pm

Aσχετο αλλα πετυχα σε φιλο λαστιχα ενα σετακι Falken και ηταν πανσκληρα!
csaris
csaris
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 215
Join date : 22/11/2011
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Lambros Παρ Μαρ 16, 2012 1:01 am

Καλησπέρα σας,

Σκέφτομαι να πάρω απο Αγγλία νέα λάστιχα και έχω καταλήξει στα Vredestein ULTRAC SESSANTA XL 245/45R18. Κοντά στα 700 ευρώ τα 4 τμχ.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Vredestein/Ultrac-Sessanta.htm

Τα έχει βάλει κανένας;

Ευχαριστώ bounce
Lambros
Lambros

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Join date : 27/05/2009
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  kostas_dall Παρ Μαρ 16, 2012 1:50 am

Φιλε Λαμπρο τα φοραω εγω εδω και κανα 6μηνο..Μετα απο εμπειρια Bridgestone(re040 και re050) αλλα και falken(αρκετα καλα και αυτα και πιο οικονομικα),εχω να σου προτεινω να τα παρεις με κλειστα ματια!!!Εκτος οτι προσωπικα μου αρεσουν πολυ και σαν εμφανιση και σαν αποδοση ειναι top!Γρηγορο ζεσταμα(ειδικα σε σχεση με τα bridgestone που επρεπε να πας Θεσ/νικη-Αθηνα για να τα ευχαριστηθεις μετα lol! ),αθορυβα στο δρομο και τελειο κρατημα σε βροχη που ειναι δυσκολο να το πετυχεις σε ενα γρηγορο πισωκινητο roadster!Ακομη και με γλιτσα κατω που με αλλα λαστιχα δεν ξεκινουσα καν με αυτα γαζωνω και με 2α(που φοραω και προγραμμα)!Γενικως το λαστιχο ειναι ψηλουποκειμενικο θεμα και αναλογα την χρηση που το θες αλλα προσωπικη μου αποψη παρτα με τα 1000(τα βρηκες και καλη τιμουλα,εγω τα ειχα παρει γυρω στα 800 απο elastika-online) και καλες βολτες!! thumbs up
kostas_dall
kostas_dall
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Join date : 24/08/2009
Τόπος : Κοζάνη-Θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  paf Παρ Μαρ 16, 2012 12:38 pm

Κωστα θελω να σε ρωτησω για τα λαστιχα που φορας σε σχεση με τα προηγουμενα (φαλκεν).
Κρατανε καλυτερα στις στροφες; αντεχουν στα μπασιματα οσο τα φαλκεν; στριγγλιζουν οπως τα φαλκεν; εχουν διαρκεια ζωης η σε 6 μηνες θα πρεπει να αλλαχτουν;; μιλαω για σκληροπυρινικη χρηση και εισαι ο ανθρωπος μου αφου εχεις αλλαξει αρκετες 4δες!!!
Σορυ που σε ζαλιζω αλλα αν μου πεις πως τα εχουν ολα αυτα παραγγελνω χθες τα βρεντεστεϊν!!!!
Τα φαλκεν ποσο καιρο σου αντεξαν;; πανω απο χρονο δυσκολα αντεχουν σε μενα. Τα 050 κρατησαν 1,5 χρονο. Κρεμομαι στις εντυπωσεις σου!!!!!
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Lambros Παρ Μαρ 16, 2012 8:38 pm

Και εγώ κρέμομαι!!! Αν και τα παρηγγειλα.... Laughing μετά τη προτροπή του Κώστα :-p

Paf tα 050 που κράτησες 1,5 έτος σε πόσα χλμ. μεταφράζονται και με τί χρήση;
Lambros
Lambros

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Join date : 27/05/2009
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  kostas_dall Σαβ Μαρ 17, 2012 12:43 am

Φιλε paf οπως ειπα και πιο πανω και τα falken τα θεωρω πολυ καλη και οικονομικη λυση!Θα μπορουσα να τα βαλω στην ιδια κατηγορια με τα vredestein αλλα τα vrede τα βαζω ενα κλικ πανω λογω του οτι ειδα τρελη διαφορα σε συνθηκες βροχης και το λεω επειδη κανω πολλα χλμ. Κοζανη-Θεσ/νικη και δεν ηταν λιγες οι φορες που με τα παλια λαστηχα εβλεπα σε ανοιγματα 4ης της μπαριερες..!Αυτα εμπνευουν μια πιο σιγουρια σαν να εχω κανενα quattro και δεν καταλαβαινει τπτ(στα ορια της υπερβολης!).Απο θεμα μπασιματων-στροφων κτλ πολυ γρηγορο ζεσταμα και τρενο το αμαξι με τελεια αποκριση τιμονιου και με χαρακτηριστικο γρηλισμα στις γρηγορες μπουκες!Τωρα οσων αφορα την διαρκεια ζωης σιγουρα δεν τα κατατασω στην κατηγορια "σαπουνια" αλλα και παλι εξαρταται απο το τροπο οδηγησης..Εγω τα εχω 6 μηνες τωρα και με οχι και παρα πολλες γρηγορες διαδρομες ειναι ακομη σε πολυ καλη κατασταση!Γενικως φιλε paf ειμαι της γνωμης πως αν ειναι στα τελευταια τα φαλκεν και εισαι για αλλαγη κανε μια δοκιμη και με αυτα και δεν θα χασεις!! super
kostas_dall
kostas_dall
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Join date : 24/08/2009
Τόπος : Κοζάνη-Θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  paf Σαβ Μαρ 17, 2012 1:08 am

Lambros έγραψε:Και εγώ κρέμομαι!!! Αν και τα παρηγγειλα.... Laughing μετά τη προτροπή του Κώστα :-p

Paf tα 050 που κράτησες 1,5 έτος σε πόσα χλμ. μεταφράζονται και με τί χρήση;
Γυρω στα 15.000 χλμ., απ' οσο θυμαμαι Λαμπρο!!!! Η χρηση ειναι καγκουρίστικη!!! &&&**
Σε ευχαριστω πολυ Κωστα για την βοηθεια σου!!! thumbs up
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Apostolis Σαβ Ιαν 12, 2013 4:37 am

Χαιρετώ τη παλιοπαρέα!

Κι εκεί που υπολόγιζα να με βγάλουν τα πίσω λάστιχα μέχρι το καλοκαιράκι τουλάχιστον, μια πρόκα είχε αντίθετη γνώμη, αλλαγή πίσω ελαστικών και τράμπα με τα μπροστά λοιπόν...

Κι εκεί που βρήκα ένα πολύ καλό bargain (κατ' εμέ) στο camskill, πάω να τα παραγγείλω και βλέπω ότι ακόμα δεν έχουν λύσει το πρόβλημα με τις αποστολές στην Ελλάδα και στέλνουν μόνο ανταλλακτικά και όχι λάστιχα. Έτσι για την ιστορία, ήταν να βάλω τα Michelin Pilot Super Sport (225 ευρώ έκαστο), όλα τα reviews γράφουν τα καλύτερα και η τιμή ήταν ελκυστική για τέτοιο λάστιχο.

Τέλος πάντων, πήρα πάλι μια δυάδα Vredestein Ultrac Sessanta, 450 ευρώ από τον αντιπρόσωπο στη Λαρίσα (ο Τσαούσης, αντιπρόσωπος στην Αθήνα, ζητούσε 525). Τα φοράω ήδη κάμποσο καιρό μπροστά και μου άφησαν άριστες εντυπώσεις, για wear δε μπορώ να σχολιάσω γιατί οδηγώ αρκετά ήπια με τις τιμές τις βενζίνης πλέον και γενικά δεν έχουν φαγωθεί πολύ. Μπορώ όμως να πω ότι είναι πολύ άνετα, αρκετά αθόρυβα και απο κράτημα δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα Potenza που φόραγε παλιότερα. Ίσα ίσα ζεστένοντε πιο γρήγορα και νομίζω δίνουν μια μεγαλύτερη αίσθηση σιγουριάς. Διάβασα κάπου να λένε ότι υπερθερμένοντε γρήγορα, ντάξει σε track day δε πηγαίνω, τώρα άμα μιλαμε για 5-6 γρήγορα μπασίματα σε δημόσιους δρόμους δε τίθεται θέμα. Αν βέβαια κυκλοφορείς σα το καννίβαλο επί μισή ώρα, πρώτα θα πεθάνουν τα φρένα, λίγο αργότερα θα ανεβάσει 120 βαθμούς το μοτέρ και ίσως κανά δεκάλεπτο αργότερα να κλάσουν και τα Vredestein. Laughing

Τα προτείνω ανεπιφύλακτα σ αυτή τη τιμή (κ ας τα πέρναμε 150Ε έκαστο απο camskill κάποτε, by the way 2 χρόνια μετά τα δίνει 200ε το ίδιο site).
Apostolis
Apostolis
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  astatos Πεμ Απρ 10, 2014 1:58 am

Έχει κανείς άποψη για τον Δημητρίου (d-elastika) από Νίκαια? Γιατί ψάχνοντας τον βρήκα κ δίνει τα Potenza στα 660 euro...
astatos
astatos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Join date : 10/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Απρ 10, 2014 1:09 pm

Για τον συγκεκριμένο δεν γνωρίζω, απο το tyre store είχα ψωνίζει, κάνε ένα τηλ και εκεί να δείς πόσο τα δίνει....
http://www.tyrestore.gr
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  gratipa Τετ Απρ 23, 2014 7:41 pm

εχει δοκιμασει κανένας με την μαμα ζαντα να πάει σε 40αρι προφιλ? γνώμες εντυπωσεις?
gratipa
gratipa
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 632
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  gratipa Παρ Απρ 25, 2014 3:49 am

gratipa έγραψε:εχει δοκιμασει κανένας με την μαμα ζαντα να πάει σε 40αρι προφιλ? γνώμες εντυπωσεις?
Κανεις δεν εχει παιξει σε 40αρι?
gratipa
gratipa
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 632
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Kagem Παρ Απρ 25, 2014 5:19 am

Μπορεί να είσαι ο πρώτος! Γνώμη μου πως δεν θα δείς μεγάλη διαφορά, μικρή ίσως....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  gio Παρ Απρ 25, 2014 2:35 pm

gratipa έγραψε:
gratipa έγραψε:εχει δοκιμασει κανένας με την μαμα ζαντα να πάει σε 40αρι προφιλ? γνώμες εντυπωσεις?
Κανεις δεν εχει παιξει σε 40αρι?

Γιατι θες να πας σε 40αρι?
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Arab Παρ Απρ 25, 2014 3:40 pm

θα χαμηλώσει 1,2 πόντους τ αμάξι, θα έχεις λίγο κοντύτερο βήμα, π σημαίνει ελαφρώς καλύτερες επιταχύνσεις κ θα χάνει το ταχύμετρο κ το οδόμετρό σου (αυτό μπορεί ν στο διορθώσει ο Βινς μέσω του προγράμματος βέβαια).
νομίζω το 245/40 είναι πιο συνηθισμένη διάσταση ελαστικών κ ως εκ τούτου κάπως πιο οικονομική.

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  gratipa Παρ Απρ 25, 2014 4:46 pm

gio έγραψε:
gratipa έγραψε:
gratipa έγραψε:εχει δοκιμασει κανένας με την μαμα ζαντα να πάει σε 40αρι προφιλ? γνώμες εντυπωσεις?
Κανεις δεν εχει παιξει σε 40αρι?

Γιατι θες να πας σε 40αρι?

george gio,

για ολους αυτους τους λόγους που αναφέρει ο Arab. γεννικότερα υποαρχουν πιο πολλές λύσεις σε λαστιχα για 40αρι προφιλ, ακομα και σε οικονομικό επίπεδο.

@Arab thanks george, ολα αυτα τα εχω σκεφτεί και εγω για τα χλμ δεν με απασχολέι καθόλου θα είναι μηδαμινη η διαφορά.

μαλλον θα είμαι ο πρώτος που θα το επιχειρησει οντως αντουαν!
gratipa
gratipa
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 632
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Kagem Παρ Απρ 25, 2014 6:37 pm

Γι'αυτό σε ενθάρρυνα λέγοντας σου πως θα είναι μικρή η διαφορά. Go for it, ο τολμών είναι πάντα πιο μπροστά!
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  Arab Παρ Απρ 25, 2014 8:23 pm

μακράν πιο οικονομική λύση αντι να αλλάξεις διαφορικό και ν βάλεις ελατήρια (αν κάποιος τα θέλει γ αισθητικούς λόγους - δλδ χαμήλωμα).
εφόσον δεν σ νοιάζει το λίιιιγο παραπάνω κοπάνημα και το χάσιμο του κοντέρ, πιστεύω είσαι κομπλέ. κ θα μας τα χώνεις κιόλας Smile Smile

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  gratipa Παρ Απρ 25, 2014 9:30 pm

Arab έγραψε:μακράν πιο οικονομική λύση αντι να αλλάξεις διαφορικό και ν βάλεις ελατήρια (αν κάποιος τα θέλει γ αισθητικούς λόγους - δλδ χαμήλωμα).
εφόσον δεν σ νοιάζει το λίιιιγο παραπάνω κοπάνημα και το χάσιμο του κοντέρ, πιστεύω είσαι κομπλέ. κ θα μας τα χώνεις κιόλας SmileSmile

xaxa αν θες κανα κοντριδι george rapid - smart σε εχω ανετα.... για κανα τετοιο ειμαστε τωρα ξεχνα τα παλια!
gratipa
gratipa
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 632
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  VasilisOpelGT Κυρ Ιουν 15, 2014 4:35 pm

καλημερα παιδια λοιπον εφτασε η ωρα να αλλαξω μπροστινα λαστιχα.. τωρα φοραω 235/35/18 μπροστα και 265/35ΖR18 πισω εγω θελω να αλαξω το μπροστα σε καποιο λαστιχο οπου θα το σικωση λιγο το αμαξι ελαχιστα αλλα δεν θελω να χασει την σωστη κλιση δλδ να ειναι ποιο ψηλο μπροστα αντι πισω ειμαι και στα λαστιχα ασκετος παντως τα φωτα σας !! ευχαριστω εκ τον προτερων Cool 
VasilisOpelGT
VasilisOpelGT
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 307
Join date : 02/04/2014
Ηλικία : 31
Τόπος : Rodos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΛΑΣΤΙΧΑ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΛΑΣΤΙΧΑ

Δημοσίευση  csaris Κυρ Ιουν 15, 2014 7:18 pm

VasilisOpelGT έγραψε:καλημερα παιδια λοιπον εφτασε η ωρα να αλλαξω μπροστινα λαστιχα.. τωρα φοραω 235/35/18 μπροστα και 265/35ΖR18 πισω εγω θελω να αλαξω το μπροστα σε καποιο λαστιχο οπου θα το σικωση λιγο το αμαξι ελαχιστα αλλα δεν θελω να χασει την σωστη κλιση δλδ να ειναι ποιο ψηλο μπροστα αντι πισω ειμαι και στα λαστιχα ασκετος παντως τα φωτα σας !! ευχαριστω εκ τον προτερων Cool 

Αν φορας 18αρα οι μαμα διαστασεις ειναι 245/45/18 μπρος-πισω. Αυτα που φορας τωρα ειναι πολυ λαθος για το opel gt.
csaris
csaris
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 215
Join date : 22/11/2011
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης