GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

+18
vasilis gt
Gregory
csaris
Beballer
kostas_dall
ace
GaTopardos
atanaz
AXELOS
gio
Kagem
DIMI
Johny26
C.Mos
gratipa
Vagos
MEGAS
Arab
22 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

To πορτοκαλί ματ or not to πορτοκαλι ματ

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_lcap36%Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_rcap 36% 
[ 8 ]
Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_lcap5%Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_lcap9%Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_lcap32%Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_rcap 32% 
[ 7 ]
Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_lcap18%Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις I_vote_rcap 18% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 22
 
 

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  Arab Δευ Απρ 02, 2012 4:44 pm

όλες οι καλοπροαίρετες ψήφοι, δεκτές.
μιας κ μπαινω στην 5ετία, είπα να κάνω κάτι διαφορετικό γ ν τονώσω την σχέση μου με το κάρο. με βοηθάει τ γεγονός ότι δεν το έχω σαν καθημερινό αμάξι, εξού κ η extreme επιλογή...

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Img0192qk

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Img0193lc

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Img0195oc

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις 14544720

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  MEGAS Δευ Απρ 02, 2012 4:50 pm

ψηφισα το τελευταιο.ομως κλεινω στο οχι,να μην το κανεις..καθαρα και μονο απο τα εντελως υποκειμενικα γουστα μου,οχι.
σιγουρα θα ειναι κατι πολυ διαφορετικο ομως. Smile


...της μοντας το αναγνωσμα εισαι αδερφακι μου...σταματημο δεν εχεις Very Happy
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  Vagos Δευ Απρ 02, 2012 5:47 pm

Γιώργο από την στιγμή που λές το έχεις για την κα@λα σου και όχι για κάθε ημέρα


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  gratipa Δευ Απρ 02, 2012 5:58 pm

ακόμα βασανίζει το μυαλό σου εκείνη η πορτοκαλί τορπίλη που είχες για avantar????

Γιώργη βάλτο σαν φωτο να το θυμηθούμε!

ναι με 1000!!!
gratipa
gratipa
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 632
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  Vagos Δευ Απρ 02, 2012 6:01 pm

[url=Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις 301pqbo]Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις 301pqbo[/url]
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  C.Mos Δευ Απρ 02, 2012 6:15 pm

Ψήφισα Νο, τρατζικ... γιατί δεν νομίζω ότι του πάει το πορτοκαλί ματ.

Για την αλλαγή όμως είμαι υπέρ - σε κάποιο άλλο χρώμα ίσως.
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  Johny26 Δευ Απρ 02, 2012 6:28 pm

νομιζω πως θα τρωγεται... διαφορετικο θα ειναι σιγουρο παντως και θα τραβαει τα βλεματα οπως τα τραβαει ετσι κι αλλιως το αμαξι... και του κοσμου και του νόμου...
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  DIMI Δευ Απρ 02, 2012 6:50 pm

Όρμα Γιωργάρα... cheers
DIMI
DIMI
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Join date : 10/03/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Λαγονήσι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  Arab Δευ Απρ 02, 2012 7:10 pm

http://fc07.deviantart.net/fs43/f/2009/129/4/f/Saturn_Sky_by_fliOx.jpg


Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Saturn_Sky_by_fliOx

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  Kagem Δευ Απρ 02, 2012 7:48 pm

Εγώ θα σου πώ προχώρατο γιατί είναι αυτό που πραγματικά θες, και επειδή δεν ξέρεις πως θα είναι το αποτέλεσμα σε τρώει να το δείς live, και πιστεύω θα είναι ωραίο και σίγουρα κάτι διαφορετικό. Βασικά πές τους να στο κάνουν όλο πορτοκαλί και αν δεν σου αρέσει τότε αφαιρείτε τα κομμάτια που θες να φαίνονται μαύρα, ή περνάνε απο πάνω μάυρο ματ βυνίλιο. Θα έχεις καινούριο αμάξι, χωρίς υπερβολές....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  gio Δευ Απρ 02, 2012 8:37 pm

Δωσε Αραβαπαιδο....
κ διχρωμια με καπο ανθρακονημα κ να παραμεινουν τα φρυδακια μαυρα....
θα ειναι... Extraordinary
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  AXELOS Δευ Απρ 02, 2012 8:56 pm

Γιώργο,

σίγουρα είναι κάτι το διαφορετικό!!

Λέω ναι γιατί δεν είναι καθημερινό σου αμάξι, λέω ναι γιατί το χρώμα δεν παίζει σχεδόν καθόλου σε άλλα αυτοκίνητα και αφού θες μια ανανέωση στον «έρωτα» σου......αυτή είναι μια καλή αλλαγή!!!

Προχώρα....

AXELOS
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 443
Join date : 28/09/2009
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  atanaz Τετ Απρ 04, 2012 3:30 am

Arab no no no no no.... πραγματικα το πορτοκαλί με πάει σε ποοολυ καγκουρικη φαση!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

αν αλλαζα χρωμα στο GT θα το εκανα μόνο ARDEN BLUE !!
atanaz
atanaz
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 399
Join date : 15/04/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : St. Friday

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  gio Τετ Απρ 04, 2012 4:31 am

Εδω θα συμφωνησω,
κ εγω αν θα αλλαζα το χρωμα του GT σε μπλε θα πηγαινα,με δερματα στο χρωμα του παγου,
στο blue roua της BMW που ειχα κ παλιωτερα,το οποιο για μενα ειναι καλυτερο απο το arden.
To εχει κανει κ καποιος απο γερμανια.

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις 57521312




Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις 5335

gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  atanaz Τετ Απρ 04, 2012 2:31 pm

αυτα ειναι ρε GIO!! Μας ...... πρωινιατικα!! Rolling Eyes Rolling Eyes

η φωτο ειναι απιστευτη !!
atanaz
atanaz
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 399
Join date : 15/04/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : St. Friday

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  GaTopardos Πεμ Απρ 05, 2012 4:08 am

http://homepage.ntlworld.com/r.gibbson/S200/S2000_06.jpg

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις S2000_06
Αν θες να κρατήσει ο έρωτας πάνω από μια εβδομάδα πήγαινε σε κάτι πιο ήπιο κατά τη γνώμη μου.Το αποπάνω λέγεται Monte Carlo blue και δεν είναι καθόλου τρατζικ
GaTopardos
GaTopardos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 350
Join date : 22/05/2009
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  GaTopardos Πεμ Απρ 05, 2012 4:18 am

πλάκα πλάκα είναι σχεδόν ίδιο με του gio
GaTopardos
GaTopardos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 350
Join date : 22/05/2009
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  C.Mos Πεμ Απρ 05, 2012 3:16 pm

Και το περτεκαλί του 350 είναι πολύ ωραία, είναι όμως πορτοκαλόχρυσό και μεταλλικό αντί για πορτοκαλί ματ.
C.Mos
C.Mos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 953
Join date : 29/07/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Νέα Ελβετία - Βύρωνας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  gio Πεμ Απρ 05, 2012 5:58 pm

GaTopardos έγραψε:http://homepage.ntlworld.com/r.gibbson/S200/S2000_06.jpg

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις S2000_06
Αν θες να κρατήσει ο έρωτας πάνω από μια εβδομάδα πήγαινε σε κάτι πιο ήπιο κατά τη γνώμη μου.Το αποπάνω λέγεται Monte Carlo blue και δεν είναι καθόλου τρατζικ

πλάκα πλάκα είναι σχεδόν ίδιο με του gio

Οχι ρε φιλε...ειναι αρκετα πιο σκουρο...παει προς αυτο !!

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Sky2t

gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  Arab Πεμ Απρ 05, 2012 9:13 pm

C.Mos έγραψε:Και το περτεκαλί του 350 είναι πολύ ωραία, είναι όμως πορτοκαλόχρυσό και μεταλλικό αντί για πορτοκαλί ματ.

είπες την μαγική πρόταση Σίμο...
το παν είναι το πως λανσάρουν οι εταιρείες το κάθε αυτοκίνητο...
εξου κ το 350 το έχουμε στο πορτοκαλί του σαν μια πολύ ωραία εικόνα. το ίδιο κ μ τις Λαμπο ή το λαχανί της Porsche GTR..

αν το GT λανσαριζόταν σε ένα "κουλό" χρώμα εργοστασιακά (κουλό εννοώ όπως το πορτοκαλί), με μια ανάρτηση και 20 ίππους παραπάνω, οι περισσότεροι θα ξερογλυφόμασταν.
η ιδιωτική πρωτοβουλία όμως σε οποιασδήποτε μορφής μόντα, ενέχει πάντα τον κίνδυνο του κιτς, του κακόγουστου, του extreme, ΠΑΝΤΑ όμως αναλόγως του προσωπικού γούστου του καθενός.

αν είναι ν αλλάξω ριζικά το χρώμα του GT, π παρεπιμπτόντως ακόμη κ σήμερα σαν αυτοκίνητο είναι εντυπωσιακό εμφανισιακά-σχεδόν extreme, δεν θα έκανα κάτι συμβατικό, αλλά κάτι π ν μ αρέσει εμένα, κάτι πιο ιδιαίτερο, πάντα έχοντας τον κίνδυνο το τελικό αποτέλεσμα να μην ενθουσιάζει ούτε εμενα Crying or Very sad .

απ την ψηφοφορία (ελπίζω καλοπροαίρετη) επιβεβαιώνεται αυτό π σκεφτόμουν αρχικά: το πορτοκαλί ματ είναι love it or hate it. η οπτικοποίηση του αποτελέσματος, στο μυαλό μου, θα δώσει ένα xtreme χαρακτήρα, όμορφο μεν, αμφιλεγόμενο αναλόγως τα γουστα του καθενός δε, κ όπως είπε κ ένας φιλός, "πολύ need for speed" Laughing

θα είναι κραυγαλεό? ναι
θα το βλέπουν οι μεσήλικες κ θα κουνάνε αποδοκιμαστικά το κεφάλι τους? ναι
θα το βλέπουν καγκούρια κ θα γουστάρουν? ναι
θα με μουντζώνουν οι θαμώνες του Μεγάρου? ναι
θα με κοιτάνε με μισό μάτι οι συνάδελφοι του Γρηγόρη? ναι
θα με αποδοκιμάσουν κάποιοι συμφορουμίτες? ναι
παίζει να είναι απίστευτα όμορφο το αποτέλεσμα? ναι

anywayzzzz, ρευστοτητας επιτρέποντος, τον Μάιο τα νεότερα (ακόμα προσπαθώ να αποφασίσω πώς θα χειριστώ την επένδυση του καπο)

thx γ τ σχόλιά σας

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  gio Πεμ Απρ 05, 2012 11:47 pm

Arab έγραψε: κ όπως είπε κ ένας φιλός, "πολύ need for speed" Laughing

+ "the fast and the furious" Lol

Arab έγραψε:ακόμα προσπαθώ να αποφασίσω πώς θα χειριστώ την επένδυση του καπο)

thx γ τ σχόλιά σας

...ασε ρε τα ψοφια...αφου εχεις ψηθει..!! Extraordinary

gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  ace Πεμ Απρ 05, 2012 11:54 pm

Πεταγομαι και γω λοιπον σαν την.......Και λεω να το κανεις...Πρωτος τουλαχιστον απο οσο ξερω τα εδωσε τα φωτα ο Αντωνης και πραγματικα το αυτοκινητο εγινε πανεμορφο και καθε φορα που το εβλεπα το ζηλευα μεχρι που το εκανα και γω...Αυτο που θα πας να κανεις εσυ ειναι κατι που δεν υπαρχει η τουλαχιστον δεν το εχω ξαναδει και προπαντων μοναδικο απο πολλες πλευρες αρχης γενομενης οτι ειναι το προσωπικο σου γουστο και η δικη σου πινελια σε ενα αυτοκινητο που ειναι ομορφο αντικειμενικα απο μονο του.keep going
ace
ace
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 123
Join date : 08/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  AXELOS Παρ Απρ 06, 2012 12:24 am

Παιδιά πόσο κοστίζει η αλλαγή??

Έχετε κανένα site να δω πληροφορίες???

AXELOS
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 443
Join date : 28/09/2009
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  ace Παρ Απρ 06, 2012 7:44 am

Υπαρχουν διαφοροι που κανουν την δουλεια αυτη απο εκει και περα η επιλογη ειναι καθαρα σε σενα εγω παντος απο τον δικο μου εχω μεινει παρα πολυ ικανοποιημενος και μου εκανε την καλυτερη τιμη της αγορας ςε ξακριβωμενα.... και νομιζω οτι το εχεις δει το αυτοκινητο γιατι ειχαμε μιλησει μια φορα αν δεν κανω λαθος στο χαλανδρι....η κανω ??
ace
ace
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 123
Join date : 08/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις Empty Απ: Βινύλιο- Πορτοκαλί ματ με μαύρες λεπτομέρεις

Δημοσίευση  kostas_dall Παρ Απρ 06, 2012 9:15 am

Arab παλαιοτερα σε αλλο topic ειχε ποσταρει καποιος μια φωτο απο ενα μαγαζι Θεσ/νικη που ειχε φτιαξει ενα gt πορτοκαλι ματ οπως σκεφτεσαι αλλα δεν θυμαμαι που το ειχε παρει το ματι μου για να στο ξαναθυμισω!Λοιπον επειδη το ειδα και απο κοντα το αμαξι,η προσωπικη μου αποψη ειναι να μην το σκεφτεις καν να το κανεις διοτι απο κοντα μου μοιαζει με playmobil!! lol! Χανει δηλαδη την underground αιγλη του μαυρου και παει στην κατηγορια της καγκουριας κατι που θεωρω κριμα να συμβαινει σε ενα τοσο ομορφο αμαξι..!Τωρα προσωπικα αν εκανα μια αλλαγη που μου εχει περασει και εμενα απο το μυαλο θα ηταν ή μαυρο ματ(το οποιο φοβαμαι οτι επειδη το αμαξι δεν ειναι τεραστιο βλεπε corvette,gtr κτλ,θα ειναι σαν "ψευτικο") ή θα πηγαινα στην πιο σιγουρη λυση του ασπρου(που ειναι πιο trendy).The choise is yours George,αλλα οτι και να αποφασισεις το μονο σιγουρο ειναι πως αμα το γουσταρεις θα ανανεωθει η σχεση σου με τον ερωτα σου οτι και αν λενε οι αλλοι!!
Αληθεια,εσεις που το κανατε ασπρο(ματ?) ποσο σας βγηκε για να ξερω που θα κινηθω και εγω οταν το παρω αποφαση?(ace οταν λες απο τις καλυτερες τιμες σου το περασε,δηλαδη ποσο περιπου αν επιτρεπεται?)
kostas_dall
kostas_dall
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Join date : 24/08/2009
Τόπος : Κοζάνη-Θεσ/νίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης