GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

+36
kostas_dall
C.Mos
gratipa
panos55
jim.mps
atanaz
.DHMHTRHS G.
T@ssos
Chris Rodos
Mastoras
GaTopardos
MEGAS
lolosgp
AXELOS
msgt
iliasGT
gio
Aloperidin
diogo
Leoniums
Gregory
emik
dartman1980
george14
Arab
johnnys
astatos
Johny26
PowerGt
Vagos
Beballer
paf
Kagem
Nasos
lazanton
Leykos
40 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 19 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 6:03 pm

NikK έγραψε:Εγω θα προτιμουσα ενα plexi βαμενο Μαυρο με το GT σε κοκκινα γραμματα και διαγωνια.....

Γινεται φιμε πλεξι με χαραξη και κοκκινο διαφανο αυτοκολλητο για το γεμισμα στο ΓΤ.

Μου εδωσες ιδεα να το κανουμε φιμε το τελικο μου! Θανκς!
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 6:27 pm

NikK έγραψε:Ναι αλλα η μαμακια ειναι το πως θα βλεπεις καλα πισω ? @#:!$@#!$@#!$@!$$!@$@!$
Δοκιμασε μεσαιο φημε με κοκκινο/ασπρο το GT...
Γενικα πεστους να κανουν συνδιασμους μπας και αγορασουμε και εμεις απο εκει.

Επειδη ολα αυτα τα Πειραματα μου τα κανει δωρεαν και θα πληρωσω μονο το τελικο δεν θελω να τον πηδαω τον ανθρωπο και ας ειναι και φιλος μου. Αλλα ενα φιμε στην σκουροτητα του 1ου σταδιου που λεμε θα ηταν αψογο αν εχεις και τα παραθυρα φιμε (δεν ξερω αν κανενας σας το εχει κανει). Το κοκκινο μεσα στα γραμματα πρεπει να το βγαλεις με κοκκινη αυτοκολλητη ζελατινα!

Το τελικο θα το βγαλω φιμε!
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  lazanton Πεμ Ιουλ 30, 2009 11:13 pm

Τι γνωμη εχετε για αυτο ?
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Johny26 Παρ Ιουλ 31, 2009 4:33 am

lazanton έγραψε:Τι γνωμη εχετε για αυτο ?

Nai exei dikio o Nikk, auto einai gia to 2.4 L kai oxi turbo, pou exei allou thn eisagwgh aera... Yparxoun analoga kai gia to diko mas... (redline na koitas.. 'h 2.0 turbo) opws p.x.

http://www.performanceautowerks.com/catalog/index.php?cPath=334_165_222&osCsid=g6nnd6eft6a1rqbpp1qba8e3l6

..pou omws opws omologoun kai autoi pou ta bgazoun uparxei megalh periptwsh na arxisoun ta lampakia sto tamplo san na nai to ama3i xristougenniatiko dentraki... tipota sigouro kai dokimasmeno.... Neutral
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Τρι Αυγ 18, 2009 6:20 am

...meta apo 3 evdomades me EDS sta 320 kai 10 meres Magnaflow 3", einai h stigmh na antikatasthsw to filtro mama me to K&N. To agorase kaneis apo emporo athina? kai an nai poso?
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Beballer Τρι Αυγ 18, 2009 6:57 am

Καλησπέρα! Επειδή είμαι ψιλοάσχετος από βελτιώσεις υποθέτω πως η 3" που γράφεις είναι εξάτμιση σωστά?Μήπως μπορείς λοιπόν να μου πεις τι διαφορά έχει το αμάξι με πρόγραμμα πριν και μετά την τοποθέτησή της? Γενικότερα εντυπώσεις μέχρι τώρα? Από Οκτώβριο μάλλον θα ανήκω και εγώ στους 320άριδες Smile))

Beballer
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 492
Join date : 17/04/2009
Ηλικία : 34
Τόπος : Νέα Μάκρη Αττικής και Πάτρα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Τρι Αυγ 18, 2009 10:41 pm

Beballer έγραψε:Καλησπέρα! Επειδή είμαι ψιλοάσχετος από βελτιώσεις υποθέτω πως η 3" που γράφεις είναι εξάτμιση σωστά?Μήπως μπορείς λοιπόν να μου πεις τι διαφορά έχει το αμάξι με πρόγραμμα πριν και μετά την τοποθέτησή της? Γενικότερα εντυπώσεις μέχρι τώρα? Από Οκτώβριο μάλλον θα ανήκω και εγώ στους 320άριδες Smile))
...H exatmish den prosthetei spoudaia pragmata apo hp (se dynamometriseis 7-14hp)kai tha symfwnhsw me ton Nikk oti einai perissotero thema hxou, omws mia ergostasiaka ftiagmeni exatmisi gia to sygekrimeno autokinhto dinei megalyterh roh sta kausaeria kai sigoura nai antilamvanesai thn diafora. Twra gia ton hxw den pisteuw oti kanei vavoura alla se voithaei na ksereis poso patas.Den einai mikro to kazanaki tis kai se megethos ligo diaferei apo to mama.
Twra tithetai kai thema emfanisis.....ta tessera bouria einai kalaaaa!! bounce
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Κυρ Σεπ 06, 2009 6:53 am

evala to K&N proxtes (85 Euro) apolutws kamia diafora , oute kan sth katanalwsh..
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  johnnys Κυρ Σεπ 06, 2009 2:46 pm

Leykos έγραψε:evala to K&N proxtes (85 Euro) apolutws kamia diafora , oute kan sth katanalwsh..

Φίλε μου δεν σε πρόλαβα, 75 ευρώ το είχα πάρει από Περιστέρι.
johnnys
johnnys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Join date : 16/04/2009
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Κυρ Σεπ 06, 2009 9:03 pm

johnnys έγραψε:
Leykos έγραψε:evala to K&N proxtes (85 Euro) apolutws kamia diafora , oute kan sth katanalwsh..

Φίλε μου δεν σε πρόλαβα, 75 ευρώ το είχα πάρει από Περιστέρι.

...gi auto rwtousa prin to parw giati o kathenas xrewnei oti thelei (mexri 105E to vrhka allou). Den peirazei mikro to kako!! s' euxaristw pantws..
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Σαβ Σεπ 26, 2009 8:38 pm

έφτιαξα έναν ανεμοθραύστη απίστευτο!!!
Θα σας δείξω μια πρόχειρη φωτο τώρα και όταν φτιάξει ο καιρός θα τον δείτε τοποθετημένο!
Μόνο βοηθήστε με να βάλω την φωτό!!!
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Σαβ Σεπ 26, 2009 8:58 pm

http://www.imageshack.us/
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Σαβ Σεπ 26, 2009 9:00 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img193/6122/pict0144ff.jpg
πως σας φαινεται;
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Σαβ Σεπ 26, 2009 9:18 pm

Ωραίος είναι, αλλά είναι κόκκινο το χρώμα ή ακόμα με τη ζελατίνα είναι?
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Σαβ Σεπ 26, 2009 9:25 pm

είναι κόκκινος!
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Κυρ Σεπ 27, 2009 2:39 am

3,5 xiliosta einai
einai plexiglass giati to polykarboniko den skalizetai kai yparxei mono se diafano kai den einai kai toso ka8aro.
Me alla logia an pesei katw espase! alla den exw skopo na ton riksw katw!!!
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Κυρ Σεπ 27, 2009 2:45 am

Η νεκροψια θα δείξει, αν σπασει θα φτιαξω πολυκαρβονικο με αυτοκολλητο...
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Arab Δευ Σεπ 28, 2009 12:13 am

που το έφτιαξες και πόσο σου στοίχισε Gregory? έχει βρει κι ο Lazanton μια άκρη κ παράλληλα υπάρχουν πολλοί έξω π φτιάχνουν, οπότε το να έχουμε κατα νου πόσο στοιχίζει είναι σημαντικό.

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Gregory Δευ Σεπ 28, 2009 6:42 am

Να μη σου πω ψέμματα, μου το έφτιαξε ο αδελφός μου τσάμπα μετά από πολύ πρήξιμο! Τώρα αν τον δείτε κάποια στιγμή από κοντά και θέλετε έναν ίδιο θα κοιτάξουμε να βγάλουμε κόπια και να ρωτήσουμε μια τιμή στον πλεξιγκλασά που τον έφτιαξε ο αδελφός μου η και αλλού.
Gregory
Gregory
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1306
Join date : 16/06/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : Κάντζα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leoniums Παρ Οκτ 02, 2009 5:52 pm

Gregory έγραψε:Η νεκροψια θα δείξει, αν σπασει θα φτιαξω πολυκαρβονικο με αυτοκολλητο...
Με polycarb το μονο σιγουρο ειναι πως δεν θα σου σπασει...μιας και δεν σπαει...
Καλυτερο σε θεμα αντοχης και ποιοτητας στον χρονο. Αντοχη στον ήλιο... δεν θαμπωνει οπως το plexi ...
οπως επισης σιγουρο ειναι πως η ελαστικότητα που θα εχει θα σου σπασει τα νευρα, και δεν νομιζω να μην ταλαντωνεται ασταμάτητα..
εκτος και αν πας σε 10mm οπου μετα θα χεις προβλημα στο καπο.
Leoniums
Leoniums
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 380
Join date : 29/09/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΑΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  diogo Δευ Νοε 02, 2009 1:22 am

τα φρυδακια αυτα για τα φωτα γνωριζει καποιοσ πωσ μπορω να τα βρω? ειναι φωτο απο το skyroadster.com υπαρχουν αρκετα αξεσουαρ αλλα χρειαζεται το μαντειο των δελφων για να τα βρεισ.ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Cam0983[imgΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Terryscar018

diogo
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 370
Join date : 05/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Kagem Τρι Νοε 03, 2009 4:29 pm

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 OpelgtaimebyslavcheautoΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 W800
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  paf Τρι Νοε 03, 2009 5:09 pm

πολυ κιτσ ρε τονυ που την βρηκες αυτη την μ...κια....... !!!!!!!!
φιλε οκ ειναι ναρα το καρο!!!!!! μαλλον για opc προοριζοταν η προοριζεται!!!!!! affraid affraid affraid
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Aloperidin Τρι Νοε 03, 2009 7:45 pm

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!! Τελικά εχθρός του καλόυ είναι το καλύτερο
Aloperidin
Aloperidin
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 395
Join date : 28/10/2009
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

http://www.epharma-online.biz/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ

Δημοσίευση  Leykos Δευ Νοε 09, 2009 5:56 am

Σαββατο απογευμα και μολις ειχα βγει απο το σπιτι μου στην παραλιακη, gt με xenon πισω μου και αφου πλησιαζει ειναι ο Γιωργος...σταματαμε στο πλαι και παθαινω πλακα με το diffuser του...απλα πανεμορφο
[img]ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ - Σελίδα 4 Dsc04628an.th[/img]
Leykos
Leykos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 109
Join date : 23/06/2009
Ηλικία : 53
Τόπος : ATHENS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 19 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης