GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος Empty Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος

Δημοσίευση  Arab Τρι Σεπ 21, 2010 2:07 pm

σε πολλά GT, SKy, Sol, εχει παρατηρηθεί να χαλάνε τα εξωτερικά χερούλια των θυρών λόγω κακής κατασκευής.
εγώ προσωπικά σε φίλο έχω δει πώς καταντάει (στην προκειμένη περίπτωση του συνοδηγού).
επίσης μερικοί τα προτιμούν αντί γ νίκελ, στο χρώμα του αμαξώματος.

η λύση έρχεται από το αδερφικό Cobalt. τα χερούλια του είναι στο χρώμα του ααξώματος κ δεν έχει τόσο συχνές αστοχίες υλικών στα χερούλια.
τα βρίσκει κάποιος έτοιμα βαμμένα περίπου στα €15 το ένα.
το μόνο πρόβλημα είναι ότι στο Cobalt, του συνοδηγού, δεν έχει τρύπα για την κλειδαριά, οπότε μια μικρή μόντα γ τρύπημα χρειάζεται εκεί..

ενδεικτικό λινκ
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/DOOR-HANDLE-chevrolet-COBALT-05-07-06-2006-part-auto-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZModelQ3aCobaltQQhashZitem3a5ec235d3QQitemZ250697889235QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος Empty Απ: Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος

Δημοσίευση  gratipa Τρι Σεπ 21, 2010 2:44 pm

Arab έγραψε:σε πολλά GT, SKy, Sol, εχει παρατηρηθεί να χαλάνε τα εξωτερικά χερούλια των θυρών λόγω κακής κατασκευής.
εγώ προσωπικά σε φίλο έχω δει πώς καταντάει (στην προκειμένη περίπτωση του συνοδηγού).
επίσης μερικοί τα προτιμούν αντί γ νίκελ, στο χρώμα του αμαξώματος.

η λύση έρχεται από το αδερφικό Cobalt. τα χερούλια του είναι στο χρώμα του ααξώματος κ δεν έχει τόσο συχνές αστοχίες υλικών στα χερούλια.
τα βρίσκει κάποιος έτοιμα βαμμένα περίπου στα €15 το ένα.
το μόνο πρόβλημα είναι ότι στο Cobalt, του συνοδηγού, δεν έχει τρύπα για την κλειδαριά, οπότε μια μικρή μόντα γ τρύπημα χρειάζεται εκεί..

ενδεικτικό λινκ
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/DOOR-HANDLE-chevrolet-COBALT-05-07-06-2006-part-auto-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZModelQ3aCobaltQQhashZitem3a5ec235d3QQitemZ250697889235QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Φίλε,

Εισαι μεγάλος Καίλας.... lol!

Που πας και τα ξετρυπώνεις όλα αυτα ήθελα να ξερα....

Thank you George, Respect στο ebay knowledge σου! :>:-|:
gratipa
gratipa
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 632
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος Empty Απ: Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος

Δημοσίευση  gio Τρι Σεπ 21, 2010 6:15 pm

gratipa έγραψε:
Φίλε,
Εισαι μεγάλος Καίλας....
:-() :-() :-() :-() :-() :-() :-() :-() :-() :-() :-() 00000-)
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος Empty Απ: Εξωτερικές Χειρολαβές θυρών στο χρώμα του αμαξώματος

Δημοσίευση  Arab Τετ Σεπ 22, 2010 6:34 am

Arab έγραψε:
ενδεικτικό λινκ

μήπως έπρεπε ν το έχω γράψει κ με κόκκινα 30άρια γράμματα γ ν το δεις???

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης