GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

+16
GaTopardos
paf
C.Mos
GT4747
atanaz
gio
Leoniums
MEGAS
johnnys
lazanton
gatza
Arab
Gregory
T@ssos
Kagem
Aloperidin
20 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Κυρ Ιουλ 22, 2012 9:00 pm

Ή κανά μπορντώ ματ, σωστά paf? Δε μπορώ να καταλάβω γιατί το μαύρο ματ δεν δείχνει ωραία στο gt ενώ θα έπρεπε, σε viper που είχε μια μάντρα κανά χρόνο και το χάζευα καθημερινά ήταν μούρλια....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Τρι Οκτ 22, 2013 4:40 pm

Καλησπέρα. Μήπως έχει ντυσει κανεις opel GT στο Vaggianakis group στο Περιστερι (θηβων) ? Γιατι ο ιδιος λεει οτι εχει ντυσει 8 gt αλλα μου ειπε οτι ντυνει χωρις να βγει το πλαστικο της πορτας και οτι το χερουλι βγαινει απο μια βιδα στο πλαι (πραγμα το οποιο δεν ισχυει φυσικα παρα μονο σε z3..). Ειπα λοιπον να ρωτησω για να μην τρεχω Λυκόβρυση στο Gramiko design κ ψαχνω πως να γυρισω απο εκει... Αν εχει βαλει καποιος θα μπορουσε να μου πει αν ειναι ευχαριστημενος απο το αποτελεσμα και την επανασυναρμολογηση ?
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Τρι Οκτ 22, 2013 8:38 pm

Εγώ αγορίνα στους Gramiko design το πήγα και μου το έντυσαν. Και 2-3 φορές που χρειάστηκε να ξαναπάω για κάποια κομμάτια τραβήχτηκα πάλι εκεί. Για αυτόν που λές έχω ακούσει πως έχει ντύσει gt, το χερούλι της πόρτας εμένα δεν μου το είχαν βγάλει, κάνανε ένωση απο πίσω που δεν φαίνεται αν δεν πάς απο πάνω. Υπάρχει και άλλος ένας στην Λούτσα που το έχει ντύσει ο ace, επίσης πολύ καλό αποτέλεσμα, μη σου πώ και καλύτερος σε εφαρμογή. Έχουν ανοίξει πολλοί πλέον που ντύνουν αυτοκίνητα, κάνε μια έρευνα αγοράς και βρές κάποιον καλό και φθηνό αν δεν θές να τραβιέσαι μακριά. Ανέβασε και καμμιά foto να χαζέψουμε αν το προχωρήσεις....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  ace Τετ Οκτ 23, 2013 2:02 am

Καλησπερα και απο μενα λοιπον μιας και με ανεφερε ο αδερφος Κagem... φιλε μου και γω στην αρχη οταν ηθελα να το ντυσω ειχα παει σε αυτον που ανεφερες αλλα και μενα τοτε μου ειχε πει οτι ειχε ντυσει παλι gt στον ιδιο αριθμο που ειπες........ Σε αυτον που το εντυσα εγω μου αφαιρεσε τελειως το μανταλο της πορτας και δεν εκανε καμια ενωση ειναι αυτος που ειπε Ο Κagem. Πια εφυγε απο την λουτσα και μεφερθηκε Στον γερακα αν χρειαστεις οποιαδηποτε πληροφορια στειλε μου pm και αυτο προς αποφυγην παρεξηγησεων μην θεωρηθει οτι κανω διαφημιση για τον εν λογο
ace
ace
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 123
Join date : 08/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Τετ Οκτ 23, 2013 2:10 am

Σας ευχαριστω παρα πολυ και τους δυο.. Φανταζομαι οτι απο θεμα χρόνου θελει κανα διημερο ( απ'οτ ειπε ο Βαγιαννακης..)και δε γινεται αυθημερον, οποτε μαλλον θα τραβηχτω κ εγω μεχρι εκει και θα βρω κανα φιλαρακι να με γυρισει.. Η αληθεια ειναι οτι προτιμω να μην ξηλωθει τιποτα κ ας εχει και ραφη δε βαριεσαι.. Θα ποσταρω μολις το παρω αποφαση! Ευχαριστώ και πάλι worship 
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  atanaz Τετ Οκτ 23, 2013 2:32 am

GT4747 έγραψε:Η αληθεια ειναι οτι προτιμω να μην ξηλωθει τιποτα κ ας εχει και ραφη δε βαριεσαι..  
το GT πραγματικα ειναι πολυ ευκολο στο να ξηλωσεις και να μονταρεις. μην το φοβασαι.
atanaz
atanaz
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 399
Join date : 15/04/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : St. Friday

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Τρι Νοε 19, 2013 3:53 pm

Οντως τωρα που το βλεπω με τα ματια μου ειναι κολυ ευκολο να ξηλωσεις και να μονταρεις. Εχω ωστοσο ενα σημαντικο προβλημα. Πηγα ειδα το αμαξι ενω ειχαν περασει καποια κομματια μονο πχ το καπω. Το βινυλιο αν το δεις απο καποιες γωνιες δειχνει γραμμες που φαινονται σαν σπατουλαρισματα απο τα εργαλεια που τα απλωνουν. Μου ειπαν το κλασσικο αν το αφησεις στον ηλιο μια μερα θα φυγουν καο οτι ειναι φυσιολογικο. Και ρωταω τα εχει προσεξει κανεις σας ; Φευγουν οντως ή τους βαζω να τα ξηλωσουν ολα και αρχιζω τα @&#*~\•^. Μου ειπαν επισης οτι πρεπει να κατσει το βινυλιο καποιες μερες για να φυγει η οψη φλοιου πορτοκαλιου που βγαζει. Ισχυουν ολα αυτα ;
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Τρι Νοε 19, 2013 3:58 pm

Ισχύουν. Και μένα όλο φυσαλίδες ήταν και λίγες μέρες μετά ηταν κομπλέ....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Τρι Νοε 19, 2013 4:00 pm

Φυσαλιδες δεν ειχε αλλα ειναι ολο σπατουλαρισματα γραμμες απο τα τεντωματα και τα ζεσταματα.. Ανησυχω. Μακαρι να στρωσει.. Ευχαριστω φιλε , να ηρεμησω κ εγω λιγο..
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Τετ Νοε 20, 2013 8:00 pm

Να ρωτησω και κατι αλλο ; Οποιος εχει βαλει βινυλιο, στον πισω και μπροστα προφυλακτηρα του εκαναν ραφες ή οχι ;
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Τετ Νοε 20, 2013 9:55 pm

Στον πίσω εκεί που βυθίζει μέσα ο προφυλακτήρας για την πινακίδα, και μπροστά εκεί που είναι η σίτα για το intercooler, κυρίως στο πάνω κομμάτι του πλαισίου που δεν φαίνεται αν έχεις ύψος πάνω απο 40 εκατοστά. Σαφώς και δεν φαίνονται οι ραφές αν δεν πάς κοντά. Τι έγινε στο ντύσανε? Ανέβασε καμμιά foto....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Πεμ Νοε 21, 2013 3:45 am

Μου το εντυσαν ναι.. αλλα εμενα δε μου μιλησε κανενας για ραφες και κολληματα. Εγω νομιζα θα ειχε το αποτελεσμα της βαφης... Βαθια νυχτωμενος. Απο μακρια τελειο απο κοντα σπατουλαρισματα και ραφες. Μακαρι να μη το ειχα κανει. Μια περιουσια ολοκληρη εφυγε για ενα αυτοκολλητο.. Οχι ρε φιλε δεν αξιζει μακαρι να γυρνουσα το χρονο πισω. Θελω να παω να το βαψω ολο τωρα..
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  ace Πεμ Νοε 21, 2013 4:50 am

Αν επιτρεπεται με ποιας εταιρειας το υλικο στο εντυσαν και ποσα εδωσες?? στα σημεια που ειπε ο kagem δεν γινεται διαφορετικα γιατι δεν στρωνει το υλικο.....
ace
ace
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 123
Join date : 08/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Νοε 21, 2013 5:23 am

Ποιός να σου μιλήσει για ραφές και κολλήματα, τα θυμόμαστε νομίζεις? Αυτά τα ξεχνάς απο την αρχή, τώρα που τα ανέφερες τα θυμήθηκα. Πώς έχεις στραβώσει έτσι, τι σε χρεώσανε? Και σε ποιούς πήγες τελικά? Το αποτέλεσμα κατ'εμέ είναι σαν την βαθής με το 1/3 του κόστους και την επιλογή να το ξυλώσεις ανα πάσα στιγμή. Για 2-3 ραφές που δεν φαίνονται καν θα ασχολούμασταν? Τα σπατουλαρίσματα περίμενε μερικές μέρες και 99% θα φύγουν. Τράβα αν θές απο κοντά foto τα σημεία που σε χαλάνε και ανέβασε τις να δούμε....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Πεμ Νοε 21, 2013 1:17 pm

3M μπηκε λευκο gloss 900 €. Και κατι βαψιματα για διχρωμιες χερουλια κλπ αλλα 300.
Θα κανω upload μολις μπορεσω.. Δεν ξερω απο κοντα μου κακοφαινεται ειδικα ο πισω προφυλακτηρας που εχει ραφη τσοντα απο πανω κ μαλλον εχει πιασει και μια τριχα απο μεσα. Θα παω να το αλλαξουν και μετα βλεπουμε..
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Πεμ Νοε 21, 2013 1:57 pm

Γιατί βαψίματα? Αν θες να βγάλεις τη ζελατίνα κάποια στιγμή τι γίνεται με αυτά τα κομμάτια? Κρίμα να είσαι στραβωμένος, το αντίθετο έπρεπε. Αν κάτι δεν σου αρέσει όπως η τρίχα που λες να σου αλλάξουνε κομμάτι, σε ποιους πήγες δεν μας είπες....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Παρ Νοε 22, 2013 5:28 am

Βαψιματα σε μαυρο diffuser χερουλια νικελα απο τα προβολακια μπροστα κλπ.. Αν βγαλω τη ζελατινα θα ειναι ολα μαυρα δεν με πειραζει και πολυ...θα ανεβασω οποτε μπορεσω φωτογραφιες. Για τα κομματια συνεννοηθηκα θα μου τα αλλαξουν και θα μου κανουν πιο καλη ραφη γιατι αυτη πραγματικα ΔΕΝ.. Το θεμα ειναι οτι για να φαινεται τελειο εξυσα και στοκαρα 2-3 χτυπηματακια απο χαλικακια και τετοια μικρα σε φτερο προφυλακτηρα κ ενα χτυπηματακι πισω. Αν βγαλω τη ζελατινα θελω μια καλη τοπικη.. Τι το ηθελα; Δεν ξερω αν στρωσει στον ηλιο καυ φυγουν τα απαρουλαρισματα και μου φτιαξουν και τη ραφη πισω θα ειναι οκ. Απο μακρια ειναι κουκλαρα απλα αν χαλαστω στη λεπτομερεια μετα μου χαλαει τα παντα.. Τεσπα ισως θελει λιγο χρονο.. Θα δειξει... Θα κοιταξω να το χαρω οσο μπορω κατα τα αλλα λεφτα να εχεις να δινεις...
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Παρ Νοε 22, 2013 5:40 am

Τα καλα...

http://imageshack.com/i/5e62ahj


http://imageshack.com/i/0dry43j


Τα ασχημα που θα αλλαχτουν...

http://imageshack.com/i/0afz90j


http://imageshack.com/i/mhp28oj

Και αυτα που λετε και ευχομαι να φυγουν...


http://imageshack.com/i/jjtqm3j



GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Παρ Νοε 22, 2013 10:45 am

Μου αρεσε πολυ,μηνκολλας στην λεπτομερεια κ μην πας νατο βαψεις,καλυτερααυτο πουεκανες, οποτετο βαρεθεις, το ξαναλλαζεις !!!!
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 160
Join date : 04/05/2011
Ηλικία : 53
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Παρ Νοε 22, 2013 2:08 pm

Εντάξει είναι μ@@νάρα! Τα σπατουλαρίσματα πιστεύω σε λίγο καιρό δεν θα υπάρχουν! Οι ραφές που λες στην πρώτη foto δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς να τις αποφύγεις, στο κάνανε έτσι για να μη φουσκώσει και ξεκολλήσει εκεί στην καμπύλη. Στην 2η foto δεν διακρίνω ραφή, ίσως δεν φαίνεται απο την κάμερα. Φοράς ανάρτηση? Αν ναι χαμήλωσε λίγο, θα δείξει καλύτερο με τις ζαντάρες! Εμένα μ'αρέσει, καλορίζικο!
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Arab Παρ Νοε 22, 2013 3:46 pm

μεγειες! πολυ ωραιο!

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Παρ Νοε 22, 2013 5:24 pm

Ευχαριστω ρε παιδια μου δινετε λιγο κουραγιο γιατι απογοητευτηκα λιγο.. Μολις φτιαξω αυτα που θελω και κατσει και λιγο ατον ηλιο ελπιζω να στρωσει..
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  GT4747 Παρ Νοε 22, 2013 5:34 pm

Kagem έγραψε:Εντάξει είναι μ@@νάρα! Τα σπατουλαρίσματα πιστεύω σε λίγο καιρό δεν θα υπάρχουν! Οι ραφές που λες στην πρώτη foto δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς να τις αποφύγεις, στο κάνανε έτσι για να μη φουσκώσει και ξεκολλήσει εκεί στην καμπύλη. Στην 2η foto δεν διακρίνω ραφή, ίσως δεν φαίνεται απο την κάμερα. Φοράς ανάρτηση? Αν ναι χαμήλωσε λίγο, θα δείξει καλύτερο με τις ζαντάρες! Εμένα μ'αρέσει, καλορίζικο!

Στη 2η φωτο εχει εγκλωβισει κατι σαν χαλικακια το αυτοκολλητο και θα αλλαχτει δεν ειναι φυσαλιδες αυτα..
Για την αναρτηση, εχω ρυθμισει τη bilstein την εχω κανει επισκευασιμη με προοδευτικο διαγραμμα αποσβεσης, δε θελω να χαμηλωσω, ουτε στο γκαραζ δε θα μπαινω Sad( τωρα για τη ραφη θα το συζητησω με το παληκαρι που τα εβαλε ο οποιος ειναι πολυ συνεργασιμος να δουμε αν μποριε να γινει κατι αλλο...
GT4747
GT4747
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 105
Join date : 30/12/2009
Ηλικία : 40
Τόπος : Ξυλόκαστρο Κορινθίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  Kagem Παρ Νοε 22, 2013 6:02 pm

Πού στο έντυσαν, 3η φορά ρωτάω ο άνθρωπας....
Kagem
Kagem
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 3797
Join date : 13/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα - Σελίδα 3 Empty Απ: Αλλαγή χρώματος με ζελατίνα

Δημοσίευση  paf Παρ Νοε 22, 2013 6:47 pm

Καλοριζιοκο!! πολυ ωραιο το αποτελεσμα!!!
@τονιους: το εντυσε στον Ραφτη του Παναμα!!! dance funhaha2 
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης