GT Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

+9
Arab
Petr@n
emik
lazanton
Nasos
MEGAS
gio
paf
Vagos
13 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Vagos Δευ Σεπ 07, 2009 4:24 pm

Mετά από πολύ ψάξιμο από ότι μας διαβεβαίωσε φίλος του tounelakia είναι η ανάρτηση η οποία αποδίδει καλύτερα σε speedster και σε gt .
Στη γερμανία πολοί gt άκιδες και πολοί speedster άδες την κουμπώνουν και παθαίνουν ταράκουλο όταν την χρησιμοποιούν και μέσα σε πίστα.
Νομίζω πως έχω ακούσει καλά λόγια για την kw και έιναι ιδανική και για το αυτοκίνητο μας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vagos στις Πεμ Οκτ 22, 2009 10:48 pm, 1 φορά
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  paf Δευ Σεπ 07, 2009 4:34 pm

Vagos έγραψε:Mετά από πολύ ψάξιμο από ότι μας διαβεβαίωσε φίλος του tounelakia είναι η ανάρτηση η οποία αποδίδει καλύτερα σε speedster και σε gt .
Στη γερμανία πολοί gt άκιδες και πολοί speedster άδες την κουμπώνουν και παθαίνουν ταράκουλο όταν την χρησιμοποιούν και μέσα σε πίστα.
Νομίζω πως έχω ακούσει καλά λόγια για την kw και έιναι ιδανική και για το αυτοκίνητο μας.


tin foraei o sakis, kw variant 3 ritmizomeni!! einai mia xara i anartisi.
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Vagos Δευ Σεπ 07, 2009 4:42 pm

paf έγραψε:
Vagos έγραψε:Mετά από πολύ ψάξιμο από ότι μας διαβεβαίωσε φίλος του tounelakia είναι η ανάρτηση η οποία αποδίδει καλύτερα σε speedster και σε gt .
Στη γερμανία πολοί gt άκιδες και πολοί speedster άδες την κουμπώνουν και παθαίνουν ταράκουλο όταν την χρησιμοποιούν και μέσα σε πίστα.
Νομίζω πως έχω ακούσει καλά λόγια για την kw και έιναι ιδανική και για το αυτοκίνητο μας.


tin foraei o sakis, kw variant 3 ritmizomeni!! einai mia xara i anartisi.

Tώρα που θα πάτε Γερμανία νομίζω θα δεις πολλά modify όλοι λένε ότι δουλεύει άψογα και ότι το αμάξι μεταμορφώνεται σε τραπέζι...........με φαντάζεσαι με ταχύτητες που σε κυνηγάει ο νόμος να κάνω σφήνες. Very Happy Very Happy
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Vagos Τετ Σεπ 09, 2009 7:27 pm

Μήτσο πάντως αρκετός κόσμος χωρίζεται ανάμεσα σε KW & Bilstein.
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  gio Τετ Σεπ 09, 2009 8:29 pm

tounelakias έγραψε:οι αναρτησεις kw ειναι οι μονες που εχουν διπλα εμβολα. αυτο σημαινει οτι στα πολλα <ζορια> η αναρτηση συμπεριφερεται αψογα ακομα τα διπλα εμβολα εχουν το πλεονεκτημα να ψηχουν το λαδι γρηγοροτερα πηστευω ειναι κορυφαιες

Υπαρχουν και οι Οhlins , Proflex διπλων εμβολων που ειναι μακρα ανωτερες απο KW
αλλα ξεφευγουν σε κοστος και θεωρουνται πιο ειδικης χρησης.
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Vagos Πεμ Σεπ 10, 2009 3:02 pm

GT 4 ME έγραψε:
tounelakias έγραψε:οι αναρτησεις kw ειναι οι μονες που εχουν διπλα εμβολα. αυτο σημαινει οτι στα πολλα <ζορια> η αναρτηση συμπεριφερεται αψογα ακομα τα διπλα εμβολα εχουν το πλεονεκτημα να ψηχουν το λαδι γρηγοροτερα πηστευω ειναι κορυφαιες

Υπαρχουν και οι Οhlins , Proflex διπλων εμβολων που ειναι μακρα ανωτερες απο KW
αλλα ξεφευγουν σε κοστος και θεωρουνται πιο ειδικης χρησης.

Ναι αλλά όπως λες είναι πολύ ακριβές , θεωρώ πως είναι μiα τέλεια λύση για τα αυτοκίνητά μας είναι κάπου εκεί ανάμεσα σε kw & Bilsteinκαι σου δίνουν και πολλές δυνατότητες ρύθμισης τώρα από εκέι και πέρα πάμε στα άλλα μοντέλα αναρτήσεων αλλά πόσο παίζουν δηλ. για να έχουμε συγκριτικά στοιχεία και τι παραπάνω σου δίνουν όταν θα είσαι συνέχεια σε δρόμο και όχι σε πίστα.
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  MEGAS Πεμ Σεπ 10, 2009 3:07 pm

Vagos έγραψε:Μήτσο πάντως αρκετός κόσμος χωρίζεται ανάμεσα σε KW & Bilstein.

H Bilstein απ'οσο ξερω εχει βγαλει μονο για την GM/sky redline/gxp/opel gt ,μια πιο σκληρη κατα 18% αναρτηση με revalved αμορτισερ(μονου εμβολου) η οποια λεγεται GMPP(GM Performance Suspension)...την φοραω εγω .

Αν υπαρχει κατι αλλο της bilstein για βαλε ενα link,alla νομιζω πως δεν εχει..!
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  paf Πεμ Σεπ 10, 2009 3:11 pm

eisai eyxaristimenos mega apo tis anartiseis sou? kai poso pigan an epitrepete?
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  MEGAS Πεμ Σεπ 10, 2009 3:27 pm

σε σχεση με την μαμα αναρτηση η οποια για τις απαιτησεις μου ειναι πολυ μαλακη με διπλο και τριπλο rebound(πραγμα απαραδεκτο)ειναι καλη..λιγο πιο σκληρη και σε κρατα καλυτερα αν και παλι απεχει απο αυτο που θελω εγω.
κανονικα εχει/ειχε $1100-$1200,thn eixa ομως χτυπησει στο ebay με $900+μεταφορικα
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  paf Πεμ Σεπ 10, 2009 4:29 pm

MEGAS έγραψε:σε σχεση με την μαμα αναρτηση η οποια για τις απαιτησεις μου ειναι πολυ μαλακη με διπλο και τριπλο rebound(πραγμα απαραδεκτο)ειναι καλη..λιγο πιο σκληρη και σε κρατα καλυτερα αν και παλι απεχει απο αυτο που θελω εγω.
κανονικα εχει/ειχε $1100-$1200,thn eixa ομως χτυπησει στο ebay με $900+μεταφορικα

euxaristo polu MEGA gia tin boithia sou.
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Nasos Σαβ Σεπ 19, 2009 9:30 pm

οι περισσοτεροι εχουν παρει Kw3 και την εχουν ρυθμισει στον Rabbit (περιστερι)

Πιστευω οτι καλυτερα και οικονομικοτερα να ερχεται η ΚW1 πιο κατω βεβαια σε κατηγορια απο την 3, αλλα και πολυ πιο κατω σε χρηματα !
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  lazanton Σαβ Σεπ 19, 2009 9:38 pm

Nasos έγραψε:οι περισσοτεροι εχουν παρει Kw3 και την εχουν ρυθμισει στον Rabbit (περιστερι)

Πιστευω οτι καλυτερα και οικονομικοτερα να ερχεται η ΚW1 πιο κατω βεβαια σε κατηγορια απο την 3, αλλα και πολυ πιο κατω σε χρηματα !

Rabit ειναι λαγος οχι περιστερι! ¨SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
lazanton
lazanton
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 890
Join date : 06/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Nasos Σαβ Σεπ 19, 2009 9:39 pm

vasika einai sinergeio !

sto peristeri !
xaxaxaxaxa
Nasos
Nasos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Join date : 09/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  emik Πεμ Οκτ 08, 2009 11:29 pm

Βασικά μια ψυχή μου είπε ότι οι KW 3 είναι τέλειες αλλά βρίσκεις παντού λόγω χαμηλώματος
emik
emik
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 120
Join date : 15/04/2009
Ηλικία : 48
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Vagos Παρ Οκτ 09, 2009 3:00 pm

Δεν έχω βάλει ακόμα αλλά παιδιά που την έχουν δεν θα την άλλαζαν με καμία άλλη επίσης ξέρω ότι έχει ότι ρύθμιση θέλεις τα πάντα.
Vagos
Vagos
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 645
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Petr@n Παρ Οκτ 09, 2009 3:17 pm

Το χαμήλωμα είνια ανάλογο της δικής σου ρύθμισης!

Petr@n
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Join date : 09/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  MEGAS Παρ Οκτ 09, 2009 3:26 pm

ξεκινας ομως με σάνβουα χαμηλωμα απο 3 ποντους..
δλδ εννοω οτι με την kw χαμηλωνει 3 και μετα εσυ την χαμηλωνεις και αλλο αν θες..
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Arab Παρ Οκτ 09, 2009 6:01 pm

Μετακίνησα το θέμα για την KW3 εδώ, μιας κ νομίζω είναι το κατάλληλο μέρος.

κατά τη γνώμη μου, γ όποιον θέλει κ μπορεί να τα σκάσει, είναι μία από τις καλύτερες λύσεις (απ' όσα έχω ακούσει τουλάχιστον).

Arab
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 3695
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  paf Παρ Οκτ 09, 2009 6:03 pm

Arab έγραψε:Μετακίνησα το θέμα για την KW3 εδώ, μιας κ νομίζω είναι το κατάλληλο μέρος.

κατά τη γνώμη μου, γ όποιον θέλει κ μπορεί να τα σκάσει, είναι μία από τις καλύτερες λύσεις (απ' όσα έχω ακούσει τουλάχιστον).

σωστα εχεις ακουσει, ειναι οτι καλυτερο (τοπ) που κυκλοφορει για τα μαξια μας!! βεβαια το καλυτερο στοιχιζει παντα!
paf
paf
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 2667
Join date : 14/04/2009
Ηλικία : 48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  Johny26 Παρ Οκτ 09, 2009 6:41 pm

Εχει υποψιν του κανεις που παιζουν οι τιμες περιπου?
Johny26
Johny26
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 1813
Join date : 14/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  MEGAS Παρ Οκτ 09, 2009 6:42 pm

1400-1500 ευρω περιπου
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  gio Παρ Οκτ 09, 2009 7:35 pm

MEGAS έγραψε:ξεκινας ομως με σάνβουα χαμηλωμα απο 3 ποντους..
δλδ εννοω οτι με την kw χαμηλωνει 3 και μετα εσυ την χαμηλωνεις και αλλο αν θες..


Δηλαδη το πιο ψηλο set up της kw3 ειναι 3 εκατοστα πιο χαμηλο απο το μαμα υψος??
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  MEGAS Παρ Οκτ 09, 2009 7:40 pm

nai 2 με 3
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  gio Παρ Οκτ 09, 2009 9:09 pm

Tι ειναι αυτο το πραγμα ρε γαμωτο, δεν μπορει κανεις να 'στησει' καλυτερα το αυτοκινητο του
χωρις να χαμηλωσει....και ισχυει για ολα τα αυτοκινητα!!
gio
gio
poster
poster

Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Join date : 29/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ  KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ? Empty Απ: ΠΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ KW ΑΝΑΡΤΗΣΗ ?

Δημοσίευση  MEGAS Παρ Οκτ 09, 2009 9:18 pm

Δυστυχως και γω αυτο το προβλημα ειχα οταν ψαχνομουν για αναρτηση χωρις να χαμηλωσει γιατι βρισκει και δεν μπαινει στο γκαραζ μου.
Κατεληξα στην GMPP (GM Performance suspension) 18% πιο σκληρη,σιγουρα οχι kw v3 σε αποτελεσμα,αλλα ειναι καλυτερη απο την ΟΕΜ αναρτηση.
MEGAS
MEGAS
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1607
Join date : 13/04/2009
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης